Przeniesienie numeru do innej sieci.

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
fojovsky
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 21 maja 2019, o 19:39

Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: fojovsky »

Witam. Ostatnio przeniosłem numer do Play. Umowa z Plusem miała być bodajże do czerwca , lecz przeniosłem numer do Play'a i karta Plus wraz z numer została dezaktywowana i aktywowana w Play, lecz nadal przychodzą mi wiadomości, że mam zasilić konto w plusie, bo zostanie rozwiązana umowa. Dodam,że dziś przyszedł nawet list od plusa mówiący o tym,że nie było wpłaty i umowa zostanie rozwiązana w jakimś tam dniu. Posiadałem Mixa.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1184
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: Ron »

@fojovsky, a spłaciłeś zobowiązanie w MIXie :?:
fojovsky
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2019, o 19:39

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: fojovsky »

@ron Chyba nie były wszystkie doładowania, ale co za różnica skoro nawet nie miałem możliwości ich zrealizowania skoro numer przestał być aktywny w plusie i zaczął być aktywny w play'u. Nie ma nawet możliwości aby doładować.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1184
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: Ron »

Jak ma być aktywny jak zleciłeś przeniesienie przed spłatą zobowiązania w MIX. Musisz liczyć się z naliczeniem opłaty za zerwanie umowy.
fojovsky
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 maja 2019, o 19:39

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: fojovsky »

Numer nie zostałby przeniesiony, bez zgody Plusa , skoro numer został przeniesiony najwidoczniej wszystko z plusem było uregulowane, więc nie rozumiem czemu dostaję sms'y i list.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1184
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: Ron »

Plus nie może zablokować numeru. Jak sam nie wiesz czy było uregulowane, to skontaktuj się z Obsługą 601 102 601
ODPOWIEDZ