dane komórkowe pobiera pieniądze

Bez konsekwencji dla młodych… oferta na kart, MIX
zdolna
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 lip 2019, o 15:47

dane komórkowe pobiera pieniądze

Post autor: zdolna »

Witam!
Przeszłam dzisiaj na plusha z plus na kartę. Rozmowy, sms i mms mam za 0 zł. A po włączeniu internetu pobiera mi kasę z konta.
załadowałam konto za 30 zł i włączyłam kod *136*11*08#
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: dane komórkowe pobiera pieniądze

Post autor: sl@w_es »

Jeśli posiadasz taryfę Nowy Plush (sprawdzisz kodem *147#) to kod, który wprowadziłaś nie daje Ci żadnego pakietu internetowego stąd pobieranie środków z konta przy połączeniu z internetem. Sama zresztą o tym napisałaś: "Rozmowy, sms i mms mam za 0 zł".
Sprawdź aktywne promocje na koncie oraz pakiety: *136#, *121#.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
zdolna
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 9 lip 2019, o 15:47

Re: dane komórkowe pobiera pieniądze

Post autor: zdolna »

Sprawdziłam
*147# - Aktywna taryfa to nowy plush
*136# - Rozmowy/sms/mms/ bez limitu , rabat video 30 dni
*121# 30 bezpłatnych wizytówek
Czyli internetu nie ma. co zrobić by internet był + rozmowy/sms/mms bez limitu.

Dziękuje za pomoc
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: dane komórkowe pobiera pieniądze

Post autor: sl@w_es »

zdolna pisze:(...) Czyli internetu nie ma. co zrobić by internet był + rozmowy/sms/mms bez limitu. (...)
Z tego co napisałaś to internet jest tylko musisz za niego płacić. Chcąc go mieć w pakiecie z rozmowami musisz wykupić ten "najwyższy" pakiet tzn. Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu.
Moim zdaniem w Twojej obecnej sytuacji najbardziej sensownym rozwiązaniem jest aktywowanie promocji Plush Internet Promo BS - *136*11*01#, a po jej aktywacji uruchomienie Pakietu 5 GB - SMS o treści: Pakiet pod nr 80025; koszt 5 zł, ważność 30 dni.
Następnie, przed automatycznym uruchomieniem Rozmów, SMS-ów, MMS-ów bez limitu na kolejny 30 dniowy okres musisz wyłączyć tę promocję oraz Pakiet 5 GB *136*00*09# i promocję Plush Internet Promo BS - *136*00*01#.
W miejsce tych wyłączonych promocji aktywujesz jedną - Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu *136*11*07#, koszt 25 zł, ważność 30 dni. Warunki jakie musisz spełnić to:
- środki na koncie w wysokości min. 25 zł oraz
- ważność konta na połączenia wychodzące.

Nie chcąc czekać możesz wyłączyć promocję Rozmowy, SMS, MMS bez limitu już dziś tyle, że wtedy przepadnie Ci 25 zł - koszt uruchomienia tej promocji.

Więcej informacji łącznie z Regulaminami znajdziesz w poście: viewtopic.php?f=99&t=17888&p=226109#p226101 (opis dla taryfy Nowy Plush).
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
zdolna
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 9 lip 2019, o 15:47

Re: dane komórkowe pobiera pieniądze

Post autor: zdolna »

Zrobię tak, a kiedy wyłączyć promocję "starą" i włączyć *136*11*07#.
9 lipca włączyłam *136*11*08#, ale ważność konta mam do 28 sierpnia.
Dziękuje
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: dane komórkowe pobiera pieniądze

Post autor: sl@w_es »

zdolna,

skoro promocję Rozmowy, SMS, MMS bez limitu włączyłaś 9 lipca, a jej ważność to 30 dni to musisz ją wyłączyć najpóźniej 8 sierpnia przed godziną jej aktywacji. Odradzam jednak czekanie do samego końca i proponuję dokonanie dezaktywacji zaraz po otrzymaniu SMS-a informującego o odnowieniu aktywacji co ma miejsce na dwa dni przed ponowną aktywacją.

Wyłączyć musisz także, tak jak pisałem wcześniej pozostałe promocje ponieważ Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu wyklucza się z promocją Plush Internet Promo BS, więc nie udałoby Ci się włączyć nowej promocji, a pakiet 5 GB po uruchomieniu pakietu 10 GB raczej nie będzie Ci od razu potrzebny, więc po co wyrzucać niepotrzebnie kasę.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Ewaewa
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2019, o 13:16

Re: dane komórkowe pobiera pieniądze

Post autor: Ewaewa »

Witam.
Posiadam taryfę Nowy Plush i mam włączone takie pakiety:
-GPRS Roaming Limiter (250,00 PLN)04.02.2020
-50GB na YouTube (51147400 KBYTES) 13.01.2020
-Rozmowy,SMS/MMS bez limitu 13.01.2020
-Plush Internet Promo BS
-Rabat Video 30dni.
I teraz mam pytanie: Jak wchodzę na Youtuba to pobiera mi opłaty z konta mimo, że mam darmowe 50 Gb na youtuba.
Nie dostaję też żadnej informacji ,że takowe opłaty zostaną pobrane(dopiero jak sprawdzam stan konta to widzę).
O co tu chodzi? Proszę o odpowiedź.Dziękuję.
ODPOWIEDZ