Przeniesienie numeru do Plusa

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
snsq
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lip 2019, o 09:48

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: snsq »

na kartę, chociaż przyznam, że nie wiem jaki ma to związek samą możliwością dokonania tej operacji, gdyż zakładam, że nie sieć nie różnicuje samej technicznej >możliwości< przeniesienia numeru od tego czy wybiera się kartę czy też abonament..
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ewa_Plus »

snsq,
- spytałam, ponieważ w przypadku abonamentu Plush'a w salonach faktycznie nie będzie możliwe przeniesienie numeru.
Sieć a2mobile połączyła się jakiś czas temu z Premium Mobile. Tak więc to tego operatora pracownik salonu powinien teraz wybrać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sly1987
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2019, o 04:41

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: sly1987 »

witam, przenioslem numer z virgin mobile do plusa. data przeniesienia 18.09.2019 r. karta virgin mobile jest ju nieaktywna, ale numer nie zostal przeniesiony, nadal funkcjonuje nr tymczasowy plusa. Co mam zrobic?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj sly1987,

nie dubluj proszę tych samych treści. Odpowiedź Marty w Twojej sprawie tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
chcialobysie
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 2 maja 2017, o 11:30

Przeniesienie numeru na karte od innego operatora do Plus

Post autor: chcialobysie »

Przy wizycie w salonie i próby przeniesienia nr z A2 Mobile pan konsultant stwierdził, że nie ma takiego operatora i nie może mi pomóc. Jest to prawda?
Ostatnio zmieniony 19 lis 2019, o 14:03 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Przeniesienie do oficjalnego działu
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

chcialobysie,

jest taka siec (Aero2).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

3 miesiące za darmo w sieci Plus, przeniesienie numeru

Post autor: GDA »

Witam,
skorzystałem z promocji na przeniesienie numeru z sieci Play do Plus. Otrzymałem darmowe połączenia, SMS i MMS na 3 miesiace. Jednak mam pytanie o pakiet internetu.

Zostalo mi przyznane przy przejściu 6GB pakietu startowego na 2 tygodnie? Czy na 3 miesiące? Skorzystałem z aktywnej teraz w aplikacji promocji +6GB ale to jest tylko na 30 dni. Od stycznia nie będę już miał żadnego pakietu danych? Jak to wygląda? Poprosiłbym o podpowiedź. Czy to się sumuje i mam 12GB aż to wykorzystam.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2019, o 17:56 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj GDA,

aktywne pakiety i ich termin ważności sprawdzisz kodem *121#. Promocje zaś widoczne będą po wpisaniu *136#.
W przypadku taryfy Plus Elastyczna na Kartę, masz możliwość skorzystania z promocji GigaBank (pakiety za zasilenie konta). Zestawienie wszystkich promocji dostępnych w tej ofercie, znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: GDA »

Joanna_Plus pisze:Witaj GDA,

aktywne pakiety i ich termin ważności sprawdzisz kodem *121#. Promocje zaś widoczne będą po wpisaniu *136#.
W przypadku taryfy Plus Elastyczna na Kartę, masz możliwość skorzystania z promocji GigaBank (pakiety za zasilenie konta). Zestawienie wszystkich promocji dostępnych w tej ofercie, znajdziesz w naszym FAQ.
Dziękuję. Sprawdzilem i jeden pakiet wygasa 24.12, kolejny 04.01. Czy jest jakiś sposób na przedłużenie ważności tych pakietów danych? Darmowe połączenia głosowe mam aktywne do marca.
Pablo82
PlusManiak
Posty: 64
Rejestracja: 1 cze 2019, o 17:57

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Pablo82 »

@GDA sprawdź prywatną wiadomość. Pzdr Pablo82
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Marta_Plus »

GDA,
GDA pisze:Czy jest jakiś sposób na przedłużenie ważności tych pakietów danych?
Nie, zostały one przydzielone na określony czas. Możesz skorzystać z promocji GigaBank, zgodnie z tym co pisała Joanna_Plus.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: GDA »

Dziękuję Marta_Plus.

Automatycznie został włączony u mnie GigaBank widzę, ale czy jak włącze w aplikacji Rok ważności konta i doładuje przykładowo kwota 5zł i kliknę w aplikacji 1GB. To dane jednak sie połączą? i do wykorzystania będzie 6GB + 6GB + 1GB na rok?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Marta_Plus »

GDA,
GDA pisze:To dane jednak sie połączą? i do wykorzystania będzie 6GB + 6GB + 1GB na rok?
Będą trzy osobne pakiety z odrębną ważnością. Promocja Rok Ważności Konta dotyczy ważności konta dla usług wychodzących. Pakiety za zasilenie w ramach promocji GigaBank skumulują się, jeśli przed upływem ważności pakietu zasilisz konto ponownie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
GDA
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 11 gru 2019, o 17:37

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: GDA »

Czyli jak dobrze to interpretuje od 5.01 żadnej pakiet transmisji danych nie będzie u mnie już aktywny (pomimo ważności darmowych rozmów).

Mogę coi najwyżej wykupić wspomniany pakiet 1GB za 5 zł (na kolejne 30 dni) bo innego pakietu danych w aplikacji Plus Online nie widać.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

GDA pisze:Czyli jak dobrze to interpretuje od 5.01 żadnej pakiet transmisji danych nie będzie u mnie już aktywny (pomimo ważności darmowych rozmów).
Promocja „Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu”, a darmowe GB, to różne pakiety(promocje). Niezależne od siebie, dlatego ich ważność różni się.
Sam pakiet zawiera rozmowy SMSy i MMSy, a GB dostaje się jako Bonus za doładowanie konta.

Pakiet Internet (10GB), rozmowy, SMSy, MMSy za 25 zł dostępny jest w taryfie Nowy Plush.
ODPOWIEDZ