Nokia N82

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Iselor
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 9 gru 2017, o 21:28

Nokia N82

Post autor: Iselor »

Jestem tu nowy na forum, choć stronę znam :)

Jestem ogromnym tradycjonalistą (mimo dosyć młodego wieku 33 lat). Przez lata używałem Sony Ericsson W200i (wcześniej Samsung SGH E-250, Siemens C35i, Nokia 3310 ale te telefony o wiele krócej), ostatni rok to Nokia C5-00 5MP, ale telefon, mimo zalet, zaczął mnie irytować, a czara goryczy się przelała gdy przestał przychodzić dźwięk SMS. Postanowiłem więc zmienić telefon. Nie uznaję smartfonów dotykowych, gdyż raz że nie lubie takich ekranów, dwa że są dla mnie wielkie i nieporęczne jak...mydelniczki. No i kompletnie bez duszy :) Ok, myślałem nad Blackberry KeyOne jak i Key2 ale raz że cena jest zabójcza, dwa że to wielkie jest mimo fajnego, eleganckiego wyglądu. Potem zobaczyłem Allview H4 Join i już miałem go kupić, ALE: brak t9 a w dodatku aparat 3mpx. Słabo. Okazało się że irytująca mnie Nokia C5-00 5 MP ma lepsze parametry, a przecież ów Allview jest najlepszym co obecny rynek klasycznych telefonów ma w ofercie bo reszta to guano dla seniorów z aparatami będącymi dowcipem i bez neta...I cóż? Zaryzykowałem. Kupiłem czarną Nokię N82, używkę z alledrogo, z pełnym wyposażeniem...Zobaczymy. Widzę że Symbian 9.2. Tel pewnie dojdzie do mnie w okolicy wtorku. Moje pytanie: czy spodziewać się kopii Nokiii C5-00 czy czegoś lepszego gorszego? Nie ukrywam że kupiłem tel ze wzgledu na aparat/kamerkę + podstawowe rzeczy typu latarka, kalkulator, kalendarz, sms,mms, awaryjny fejsbuk...Na coś uważać? Coś dokupić ? Zalecenia? Uwagi ? Czy wybór wg was dobry ? Brałem pod uwagę jeszcze Allview H4 Join, Samsunga S5610 i Nokię N95 ale biorąc pod uwagę relację cena/jakość/możliwości wybrałem N82.
ODPOWIEDZ