Przedłużenie umowy

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

Witaj przemek74,

przedłużenie umowy będzie możliwe 8 miesięcy przed końcem obecnego kontraktu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
andrejj
PlusManiak
Posty: 70
Rejestracja: 3 lut 2016, o 14:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: andrejj »

Ewa_Plus pisze:andrejj,
- wypowiedzenie umowy może zostać wysłane pocztą, ale musi być podpisane przez właściciela numeru.
Jeśli chcesz, mogę zlecić kontakt pracownika DUK. Wyślij proszę w tym celu swój numer telefonu na adres: specjalista_plus@plus.pl"target="_blank"target="_blank w temacie maila zamieszczając swój nick oraz dopisek "FORUM".

Wysłałem maila o ponowny kontakt z DUK .
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3149
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Marta_Plus »

andrejj,

andrejj pisze:Wysłałem maila o ponowny kontakt z DUK .
Wiadomość dotarła - dziękujemy. Sprawdź proszę pocztę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Piotr1991
Prawie PlusManiak
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2016, o 15:08
Lokalizacja: Wadowice

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Piotr1991 »

Witam.
Proszę o kontakt Dział Utrzymania Klienta w sprawie przedstawienia oferty na przedłużenie. Zaznaczam, że jestem wieloletnim stałym o lojalnym klientem plusa przeszło 10 lat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22385
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Piotr1991,

prześlij proszę numer, na którym kończy się kontrakt (+ ewentualny numer kontaktowy) na adres: specjalista_plus@plus.pl"target="_blank W temacie napisz słowo FORUM oraz podaj swój nick. Przekażę wówczas prośbę o kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
andrejj
PlusManiak
Posty: 70
Rejestracja: 3 lut 2016, o 14:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: andrejj »

Marta_Plus pisze:andrejj,

andrejj pisze:Wysłałem maila o ponowny kontakt z DUK .
Wiadomość dotarła - dziękujemy. Sprawdź proszę pocztę.

Dzięki.. temat załatwiony umowa przedłużona ;)

Mam tylko pytanie .. chodzi o warunki serwis urządzenia ?? jakie to koszty miesięcznie ?? bo taki sms przyszedł, że taka usługa została włączona... czy ta usługa obejmuje tez serwis wyświetlacza ??bądź też umożliwia wymianę w przypadku uszkodzenia ??
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

andrejj,
andrejj pisze:chodzi o warunki serwis urządzenia ?? jakie to koszty miesięcznie ??
usługa jest bezpłatna przez pierwsze 30 dni, potem jest naliczana oplata 10 zł z VAT.
andrejj pisze:czy ta usługa obejmuje tez serwis wyświetlacza ??
Tak, obejmuje naprawę lub wymianę wyświetlacza.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
andrejj
PlusManiak
Posty: 70
Rejestracja: 3 lut 2016, o 14:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: andrejj »

"W zależności od oferty opłata za usługę uiszczana jest w ramach abonamentu..." jak dobrze rozumiem może być darmowa.. W zależności od abonamentu ?
Awatar użytkownika
Ewa_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 6975
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Ewa_Plus »

andrejj,
- jaką konkretnie usługę masz na myśli?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
musiek
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 15:20

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: musiek »

Proszę o kontakt z DUK celem przedłużenia umowy na internet LTE, wypowiedzenie złożone, zaakceptowane przez plus ,ale żadnego kontaktu celem przedstawienia oferty i pozostania u Was...
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Basia_Plus »

musiek,


prześlij proszę numer, którego sprawa dotyczy oraz numer kontaktowy na adres: specjalista_plus@plus.pl"target="_blank W temacie napisz słowo FORUM oraz podaj swój nick. Przekażę wówczas prośbę o kontakt.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
sedzia20
Szalony PlusManiak
Posty: 551
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 16:11

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sedzia20 »

Witam,

Od prawie miesiąca moja mama czeka na propozycje przedłużenia Umowy kończącej się w kwietniu z tabletem. Dzwoniłem w tej sprawie kilka razy pod 2699, z a każdym razem przyjęto zgłoszenie, obiecano kontakt na drugi dzień - i cisza. Oddzwaniając słyszę jedynie komunikat o braku dostępności konsultanta działu rezygnacji.
Czy zatem operator Plus jest tak bogaty w liczbę abonentów, iż pozwala sobie na takie olewackie podejście i zbywanie klienta?
Fioletowi czekają z utęsknieniem, by dołączył do nich tak solidny abonent w osobie mojej mamy - ten wpis jest dla Was ostatnią szansą na zatrzymanie lojalnego klienta. Jesteście zainteresowani?

Pozdrawiam, sedzia20.
areczek1510
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 13 gru 2015, o 23:49

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: areczek1510 »

Witam,
za pewien okres kończy mi się kolejny abonament.
Chciałbym go przedłużyć ale jak to zwykle bywa klient dostaje pewną propozycję, która go albo satysfakcjonuje albo nie.
Obecnie posiadam abonament z tel. Przez pierwszy rok miałem abonament niższy o 50% po roku standardowa stawka.
Jak na tamte czasy jest non limit sms itp dodatkowo 28GB internetu/msc. Obecnie płacę ok 140zł z ratą za telefon.

Teraz plus proponuje mi abonament (chciałbym dobrać telefon więc z ratą wyjdzie także ok 140zł) 70zł za non limit i 24GB internetu (+dodatkowe 1.5gb miesięcznie uśredniając).
Nie jestem zadowolony i prosiłbym o kontakt z kimś konkretnym. Miałem w sumie rozmowę z konsultantem (nie DUK) i zaproponował za 75zł tel + abonament za ok 150zł 75gb internetu, zależy mi na obniżeniu abonamentu, internecie. Mam kartę plus (jeśli ma obniżać mi koszt o 10zł to z tego zrezygnuje) i chciałbym podciągnąć kolejny numer pod swój abonament, kwestia tego czy plus klientowi który jest z wami ok 14 lat zaproponuje coś więcej niż m.in play :) pozdrawiam
adalbert10001
Prawie PlusManiak
Posty: 30
Rejestracja: 5 sie 2014, o 09:18

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: adalbert10001 »

Dziękuję za szybką reakcję na moje mailowe zgłoszenie (numer 1340756).
W środę wieczorem przesłałem zgłoszenie, a w czwartek po godz. 12.00 zostałem poinformowany przez konsultanta DUK, że moje prośby dotyczące przedłużenia umowy przedstawione w mailu są zaakceptowane. Samego potwierdzenia tych warunków miał dokonać inny konsultant, który rozpoczął ze mną rozmowy w sprawie warunków przedłużenia umowy. Prosiłem o telefon po godz.17.00. Jednym słowem formalność.
Jednak tutaj popełniłem mały błąd, bo nie zapytałem się w jaki dzień odbędzie się powyższa rozmowa :lol: :-D :lol: .
Minął czwartek, minął piątek, a telefonu z DUK brak. Liczę, ze w nadchodzącym tygodniu uda się sfinalizować sprawę.
Pozdrawiam specjalistów forum plusa, bo zawsze przy ich pomocy udaje się pozytywnie załatwić sprawy związane z przedłużeniem umów abonamentowych.
andrejj
PlusManiak
Posty: 70
Rejestracja: 3 lut 2016, o 14:23

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: andrejj »

Ewa_Plus pisze:andrejj,
- jaką konkretnie usługę masz na myśli?
tą o której pisałem wyżej ...czyli serwis urządzenia
ODPOWIEDZ