Polkomtel i esim

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Polkomtel i esim

Post autor: Ron »

Jest małe zapotrzebowanie, a do tego wychodzą kolejne urządzenia bez wsparcia eSIM. Jedynie flagowce obsługują technologię i to nie wszystkie. Dochodzą także inne kłopoty podczas używania eSIM... Usługa pewnie ma przyszłość, ale jak będzie dostępna na wszystkich urządzeniach. Tak samo jak VoLTE itp.
cehxurubi
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 23 sie 2017, o 20:15

Re: Polkomtel i esim

Post autor: cehxurubi »

Jakie kłopoty występują podczas korzystania z eSIM? Proszę podziel się doświadczeniem lub wiedzą.
bladeno1
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 12:27

Re: Polkomtel i esim

Post autor: bladeno1 »

Też jestem ciekawy co za problemy mogą występować z esim.
vex4
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2020, o 20:01

Re: Polkomtel i esim

Post autor: vex4 »

Plus jest strasznie zaściankową siecią której brak jakiejkolwiek nowoczesności, ludzie ogarnijcie się i uciekajcie z tej sieci tak jak ja kiedy tylko skończy mi się umowa. Chciałbym się podzielić również informacją, że po moich ostatnich opiniach o esim byłem zastraszany przez moderatora na prv za pisanie prawdy o tym całym zacofaniu technologicznym.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Polkomtel i esim

Post autor: sl@w_es »

vex4 pisze:(...) po moich ostatnich opiniach o esim byłem zastraszany przez moderatora na prv za pisanie prawdy o tym całym zacofaniu technologicznym.
Pisz zgodnie z prawdą lub nie pisz wcale, a nie wymyślasz bzdury o zastraszaniu; na priv z automatu dostałeś informację o otrzymaniu ostrzeżenia za łamanie Regulaminu Plus Forum (klik):
Załączniki
Screenshot_20200718_155530_com.android.chrome.jpg
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
cargo
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 4 sty 2020, o 13:12

Re: Polkomtel i esim

Post autor: cargo »

Słuchaj eSIM w Plusie będzie jak Plus opracuje dołączany adapter na drugą karte sim, wtedy będzie można nazwać to ESIM jak obecne Wificalling przez aplikacje o VoLTE nie wspomnę to jeszcze +/- 5 lat :)

vex4 pisze:Plus jest strasznie zaściankową siecią której brak jakiejkolwiek nowoczesności, ludzie ogarnijcie się i uciekajcie z tej sieci tak jak ja kiedy tylko skończy mi się umowa. Chciałbym się podzielić również informacją, że po moich ostatnich opiniach o esim byłem zastraszany przez moderatora na prv za pisanie prawdy o tym całym zacofaniu technologicznym.
dorian411
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 9 mar 2020, o 15:57

Re: Polkomtel i esim

Post autor: dorian411 »

Wiadomo już coś z tematem esim???
bladeno1
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 12:27

Re: Polkomtel i esim

Post autor: bladeno1 »

W Plusie nie uswiadczymy za szybko esim. Najlepiej przenieść się do konkurencji i po problemie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Polkomtel i esim

Post autor: Joanna_Plus »

dorian411,

nie posiadamy nowych informacji w tym temacie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
bladeno1
Początkujący PlusManiak
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 12:27

Re: Polkomtel i esim

Post autor: bladeno1 »

Brak nowych informacji w temacie... hehe
W jednej sieci na "O" już od dłuższego czasu jest esim. Teraz, powoli dołącza sieć na "T". W Plusie niestety nie zanosi się na to aby kiedykolwiek byla obsluga esim. Kiedyś Plus był pionierem w wprowadzaniu nowych technologii. Niestety teraz to juz pieśń przeszłości....
dorian411
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 9 mar 2020, o 15:57

Re: Polkomtel i esim

Post autor: dorian411 »

Joanna_Plus pisze:dorian411,

nie posiadamy nowych informacji w tym temacie.
Słyszymy to od roku albo dalej jak długo trwa ten wątek na forum!
A przecież eSIM przyniosła by z pewnością wzrost zakupionych abonentów z internetem.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Polkomtel i esim

Post autor: Joanna_Plus »

dorian411,

rozumiem Twoje zainteresowanie wspomnianą usługą, ale my również o wprowadzeniu wszelkich nowości, jesteśmy informowani "chwilę wcześniej", przed ich udostępnieniem.

Tak jak już wspominaliśmy, po wprowadzeniu usługi, zapewne stosowna informacja zostanie umieszczona w naszym Biurze prasowym. Obiecuję wówczas również napisać o tym w tym wątku.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
CShadow
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lis 2020, o 16:20

Re: Polkomtel i esim

Post autor: CShadow »

Witam,
rozumiem, że mimo iż jest już listopad, to nie warto pytać ponownie o to czy planujecie eSIM? xD
Zgadzam się z powyższymi forumowiczami, że sieć PLUS GSM (POLKOMTEL) jest najbardziej zacofaną siecią komórkową w Polsce. Tak jak byliście pionierami GSM, tak osiedliście na laurach i zostaliście po prostu w tyle. Jest to obiektywna ocena, patrząc na wypowiedzi innych ludzi.
Moja frustracja wynika z tego, że jestem posiadaczem firmowej karty SIM i przez Was jestem zmuszony do posiadania dwóch urządzeń, ponieważ od lat używam telefonów z systemem iOS.
Pozdro "liderze technologii 5G" ( no śmiech na sali)
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: Polkomtel i esim

Post autor: habish »

To iPhone już wcale nie obsługuje zwykłych kart SIM? :shock:
CShadow
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 7 lis 2020, o 16:20

Re: Polkomtel i esim

Post autor: CShadow »

Potrzebuje dwie karty. Jedną prywatną, jedną służbową. Po to aby nie nosić dwóch telefonów. Apple wprowadziło do telefonów eSIM, co jest dość spoko opcją, a co niektórzy się na to wypieli... Raz wypróbowałem Androida z dualSIM i mi po prostu nie leży.
ODPOWIEDZ