Plus online problem

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
djey25
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 28 sie 2017, o 16:08

Plus online problem

Post autor: djey25 »

Witam

Na stronie plus online po logowaniu nie mam żadnych informacji o rachunkach itp. po prostu puste strony wyłączone adblokery, ,różne przeglądarki i cały czas to samo.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu

Obrazek
Obrazek
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus online problem

Post autor: mariusz9a »

Przeglądarka i system zaktualizowane? Przeglądarka przywrócona do ustawień domyślnych i wyczyszczona pamięć?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
djey25
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2017, o 16:08

Re: Plus online problem

Post autor: djey25 »

tak wszystko jest zaktualizowane na każdej przeglądarce jest tak samo i to nie jest od dzisiaj

ok mam nie logowałem się ehasłem ;-)
pszprega
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 8 mar 2013, o 13:38

Re: Plus online problem

Post autor: pszprega »

Mam takie pytanko do Was czy jeśli chodzi o aplikację Plus Online też macie dzisiaj z nią jakieś problemy? Od rana gdy loguje się przez nią czy to na numer na kartę czy abonamentowy to wyskakuje mi na dole komunikat "Błąd. Wewnętrzny błąd serwera" I chyba też pokazuje nieprawidłowy stan pakietu danych przynajmniej w usłudze na kartę. Czy zauważyliście podobny problem? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus online problem

Post autor: mariusz9a »

pszprega, mi na chwilę obecną działa normalnie. Być może to jakieś chwilowe problemy były/są, albo jest jakiś problem dla pewnej puli numerów.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
majek-k
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2020, o 13:41

Re: Plus online problem

Post autor: majek-k »

Witam, w sklepie Play zniknęła aplikacja iPlus na androida. Chwilowy problem ?
pozdrawiam
Kacper_kdx
Prawie PlusManiak
Posty: 41
Rejestracja: 20 maja 2020, o 01:42

Re: Plus online problem

Post autor: Kacper_kdx »

Dzień dobry,
Od jakiegoś czasu nie mogę pobrać na żaden telefon załączników (e-faktura, rachunki) z aplikacji iPlus oraz strony panelu klienta. Aplikacja pobiera pusty PDF o nazwie "null", a strona wyrzuca błąd ref-1746175. Proszę o szybkie rozwiązanie problemu, ponieważ nie mogę pobrać druczku z e-faktury oraz nie mogę zobaczyć szczegółowego rachunku :)
ODPOWIEDZ