Piąte doładowanie GRATIS!/4. doładowania i gratis

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
flatron1984
Prawie PlusManiak
Posty: 37
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 gru 2017, o 10:56

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: flatron1984 »

Chyba większość osób jeśli ma tel na kartę to korzysta z cyklicznych pakietów i jeśli jest tak jak pisze wu-JG to zwijam żagle z Plusa, bo ten niby "gratis" nie jest mi do niczego potrzebny
Awatar użytkownika
Plush
Starszy Plusmaniak
Posty: 166
Rejestracja: 30 sty 2018, o 13:46
Lokalizacja: Plush'akowo

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Plush »

Cóż wygląda na to że kolejna ciekawa i fajna promocja została właśnie pogrzebana. W tej chwili to już właściwie nie widzę żadnej interesującej promocji z której dałoby się mieć jakąś korzyść.
Uwielbiam Plush'aka
Awatar użytkownika
monter
PlusManiak
Posty: 115
Rejestracja: 3 sty 2013, o 14:39

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: monter »

Joanna_Plus pisze: - zmiana bonusów – zamiast bonusów kwotowych będzie bonus w postaci pakietów kwotowych, który można będzie przeznaczyć na krajowe rozmowy, SMS, MMS, transmisję danych.
Jak długo będzie ważny taki pakiet?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

monter,

30 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ekstraway
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 4 lip 2018, o 18:15

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: ekstraway »

Joanna_Plus pisze:cehxurubi, muromdx,

będzie to:
- zmiana nazwy promocji na 4. doładowania i gratis,
- zmiana bonusów – zamiast bonusów kwotowych będzie bonus w postaci pakietów kwotowych, który można będzie przeznaczyć na krajowe rozmowy, SMS, MMS, transmisję danych.
Od dnia 12.02.2021 wszystkie bonusy będą już w postaci pakietu kwotowego. Historia doładowań zostanie zachowana.
Z tego wynika, że jak piszą poprzednicy, "gratisu" z 4 doładowania nie będzie można wykorzystać na zakup np. kolejnego pakietu no limit? :-/
Gordek
PlusManiak
Posty: 138
Rejestracja: 23 cze 2012, o 17:42

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Gordek »

Czyli Plus traci ostatni już "plus", który trzyma mnie i wielu innych użytkowników w ich sieci.
Plush Abo poszło w górę, teraz "zepsucie" Piątego Doładowania Gratis. Za 25 zł miesięcznie no-limit to nie jest żadna łaska w porównaniu do konkurencji.
cehxurubi
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 23 sie 2017, o 20:15

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: cehxurubi »

Wygląda, że Plus nie lubi klientów korzystających z pakietów nolimit, czyli regularnie co miesiąc płacących.
Breen
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 7 maja 2018, o 14:17

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Breen »

Plus nie lubi jak ktoś cyklicznie wydaje u nich pieniądze?. Raczej na odwrót. Plus jako jedyny miał jeszcze bonusy z prawdziwego zdarzenia. Ja doładowałem ostatni raz kilkukrotnie żeby skorzystać z 5-tki. Niestety niedługo aukcja na częstotliwości 5g i polkomtel z czegoś musi pokryć koszty. Nirstety nowy binus wg mnie będzie dla nikogo, chyba że uwzględnią zakup pakietów.
domur
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 3 lis 2008, o 14:19
Lokalizacja: Krosno

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: domur »

A ja mam wlasnie pytanie do specjalistow z Plusa. W jaki sposob w takim razie pakiety kwotowe beda mogli wykorzystac osoby posiadajace wykupione pakiety nolimit?
wu-JG
Prawie PlusManiak
Posty: 38
Rejestracja: 1 cze 2020, o 07:39

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: wu-JG »

domur pisze:A ja mam wlasnie pytanie do specjalistow z Plusa. W jaki sposob w takim razie pakiety kwotowe beda mogli wykorzystac osoby posiadajace wykupione pakiety nolimit?
na "chłopski" rozum, to dezaktywować pakiet i wykorzystać pakiet kwotowy na rozmowy, sms i internet
domur
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 3 lis 2008, o 14:19
Lokalizacja: Krosno

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: domur »

Na "chlopski" rozum to ja wiem ale chodzi mi bardziej o jakies oficjalne stanowisko operatora jak to widzi... w konkretnym przypadku przy nolimit. Bo z tego co wiemy na chwile obecna to dla uzytkownikow z nolimit te dodatkowe srodki beda poprostu niemozliwe do wykorzystania. Moze bedzie mozna wykorzystac ten pakiet kwotowy w pierwszej kolejnosci przed stanem konta na odnowienie nolimit lub jakies np dodatkowe pakiety danych
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: sl@w_es »

domur pisze:Na "chłopski" rozum to ja wiem ale chodzi mi bardziej o jakieś oficjalne stanowisko operatora jak to widzi... (...)
Oficjalne stanowisko operatora będzie opierać się na Regulaminie promocji, a ten jeszcze jest nieosiągalny, ale z tego co już napisano na Forum nie będzie możliwości wykupu pakietów.
Co do "no limit" to pozostanie tylko sposób przedstawiony przez wu-JG, czyli dezaktywacja tej promocji i wykorzystanie środków z pakietu kwotowego.
Z internetem z pakietu kwotowego to radziłbym uważać; ani się człowiek obejrzy, a polecą środki z konta głównego.
Mówiąc krótko: masz no limit zapomnij o promocji 4 doładowania i gratis.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: Joanna_Plus »

domur,

tak jak już wspominałam we wcześniejszych postach, pakiet będzie można wykorzystać na rozmowy, SMS, MMS, transmisję danych.

sl@w_es,
sl@w_es pisze:Oficjalne stanowisko operatora będzie opierać się na Regulaminie promocji, a ten jeszcze jest nieosiągalny
Regulamin dostępny jest na tej stronie: https://www.plus.pl/5doladowanie"target="_blank
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiu-182
Szalony PlusManiak
Posty: 244
Rejestracja: 11 kwie 2016, o 21:45

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: misiu-182 »

Dzień dobry,
najlepszy w tym regulaminie jest par.4 pkt 7: "Przyznany Gratis będzie rozliczany po wykorzystaniu zgromadzonych środków oraz po innych aktywnych promocjach dostępnych dla danego konta."
I wszystko jasne.
Lepiej już było i umarło.
Pozdrawiam.
slamer
PlusManiak
Posty: 69
Rejestracja: 5 sie 2016, o 21:10

Re: Piąte doładowanie GRATIS!

Post autor: slamer »

To wszystko co wydarzyło się ostatnio w Plusie na kartę powinno być podsumowane stwierdzeniem "To jest już koniec, nie ma już nic. Jesteście wolni, możecie iść" :-) ( Do innej sieci)
ODPOWIEDZ