Plus Duet

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plus Duet

Post autor: Marta_Plus »

Witaj marta235,

przepraszam za napotkane niedogodności. Prześlij mi proszę numer telefonu, którego dotyczy opisana sytuacja pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika. Postaram się przyśpieszyć rozpatrzenie Twojej sprawy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
marta235
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2019, o 09:42

Re: Plus Duet

Post autor: marta235 »

Marta_Plus pisze:Witaj marta235,

przepraszam za napotkane niedogodności. Prześlij mi proszę numer telefonu, którego dotyczy opisana sytuacja pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika. Postaram się przyśpieszyć rozpatrzenie Twojej sprawy.
Wysłałam maila. Dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plus Duet

Post autor: Marta_Plus »

marta235,
marta235 pisze:Wysłałam maila.
Dziękuję bardzo - wiadomość dotarła, sprawdź proszę pocztę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
koda92
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2020, o 23:00

PLUS.DUET 85 Brak Internetu na drugiej karcie sim

Post autor: koda92 »

Witam
Posiadam PLUS.DUET 85 . Jedną kartę mam ja, a drugą żona. Na mojej karcie Internet działa dobrze i na stronie plus online mam pokazane że pakiet podstawowy ma ileś tam pozostałych Gb ,a na karcie żony za każdym razem pakiet podstawowy jest 0,0 i Internet ma bardzo bardzo słaby. Czemu nie mamy podzielone po połowie tylko wszystki limit jest na mojej karcie?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 18 lis 2021, o 11:02 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono watki - podobny temat
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plus Duet

Post autor: Basia_Plus »

Witaj koda92,

pakiet Internetu przypisany do numeru głównego powinien być współdzielony przez pozostałe numery na koncie, które korzystają z niego w zależności od tego, w jakim stopniu używają internetu.
Prześlij proszę opis sprawy wraz z numerem telefonu oraz danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) poprzez ten formularz.
Nasi pracownicy mając wgląd w konto numeru, zweryfikują wówczas sprawę. Jeżeli podasz nam numer zgłoszenia, postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ