Trudny przypadek - Problem z internetem LTE

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
lila2223
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2022, o 19:50

Trudny przypadek - Problem z internetem LTE

Post autor: lila2223 »

Dzień dobry,

Mam następujący problem. Mam taryfę Plus Elastyczna na kartę.

Jakiś czas miałam pakiet 30GB na miesiąc aktywowany kodem i go zlikwidowałam. Następnie uaktywniłam go z powrotem i mimo że jest aktywny i mam zasięg (w ekranie jest maks kresek i znaczek 4G) nic nie działa, jakbym nie miała internetu. Dziwne jest to że niby wymiana danych jest ( te strzałki migoczą). Mam środki na koncie, pakiet jest aktywny (sprawdziłam). Klikanie trybu samolotowego i wyłączanie nic nie dało. Zresetowałam ustawienia w telefonie i poprzez stronę Plusa (https://ustaw.plus.pl/konfiguruj-telefon) ustawiłam nowe ustawienia. Najpierw nie działało - później wybierając ręcznie operatorów (obecnie jestem w Niemczech) udało mi się zarejestrować i przez chwilę internet był, ale już nie dźwięk w trakcie zwykłych połączeń telefonicznych. Więc znowu zarejestrowałam się w innej sieci - wynik: internetu 0, dźwięk jest. Restartowanie telefonu i jego aktualizacja nic nie dały.

Proszę o radę co mogę zrobić i w ogóle w czym problem. Telefon jest nowy i przed anulowaniem 1 pakietu danych wszystko działało bez zarzutu (tydzień temu).
Patryk_Kowalski
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2022, o 07:07

Re: Trudny przypadek - Problem z internetem LTE

Post autor: Patryk_Kowalski »

Podpinam się pod pytaniem ponieważ mam ten sam problem...
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Trudny przypadek - Problem z internetem LTE

Post autor: zbych_in_flames »

Też jesteś w roamingu? Opisz swój przypadek nikt nie ma szklanej kuli.
ODPOWIEDZ