Środki bonusowe 30 zł.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Pdimon
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 paź 2020, o 21:30

Środki bonusowe 30 zł.

Post autor: Pdimon »

Otrzymałem kwotę 30 zł. do wykorzystania na 30 dni, jako rekompensatę za brak powiadomienia o naliczaniu opłaty za brak aktywności. Z tym, że nie wiem jak skorzystać z tych pakietów bonusowych. Na koncie mam kilka złotych, tam ta suma nie doszła, pisałem e-mail do plusa, to odpisali, że można to wykorzystać np. na smsy, rozmowy itp, ale nie wiem jak to uruchomić nadal, dodam, że mam obecnie konto zablokowane, doładowuje co jakiś czas konto za 5 zł. . Chciałbym uzyskać pomoc co muszę zrobić , żeby móc skorzystać z tych bonusow, jakiś kod wpisać, czy co innego. Za odpowiedź będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Środki bonusowe 30 zł.

Post autor: Joanna_Plus »

Pdimon,
Pdimon pisze: 14 paź 2022, o 17:24 Na koncie mam kilka złotych, tam ta suma nie doszła
Pakiet kwotowy nie jest dodawany do salda konta. Jest widoczny pod kodem *121#.
Pdimon pisze: 14 paź 2022, o 17:24 można to wykorzystać np. na smsy, rozmowy itp,
Potwierdzam.
Pdimon pisze: 14 paź 2022, o 17:24 mam obecnie konto zablokowane
Z pakietu można skorzystać przy aktywnym koncie, takim, które ma zachowany termin ważności.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Pdimon
Początkujący PlusManiak
Posty: 15
Rejestracja: 18 paź 2020, o 21:30

Jak korzystać z środków bonusowych

Post autor: Pdimon »

Wpisując kod 121# mam informację że posiadam środki bonusowe 30 zł. na miesiąc. Zasiliłem konto, bo miałem zablokowane kwotą 5 zł. na kilka dni, żeby było aktywne i móc wykorzystać te środki bonusowe i nie wiem jak to wszystko uruchomić jak korzystam z telefonu, to są opłaty pobierane z moich pieniędzy co mam na koncie , a środki są bez zmian kwota 30 zł.. I tu bym chciał uzyskać odpowiedź jak można uruchomić tę środki, czy najpierw trzeba wykorzystać środki które się znajdują na koncie, dopiero uruchomi się ta opcja. lub może trzeba wpisać jakiś kod specjalny lub wysłać smsa. Za odpowiedź będę wdzięczny.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2022, o 13:32 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Środki bonusowe 30 zł.

Post autor: Joanna_Plus »

Pdimon,

nie zakładaj proszę nowych wątków.
Pdimon pisze: 21 paź 2022, o 13:25 I tu bym chciał uzyskać odpowiedź jak można uruchomić tę środki, czy najpierw trzeba wykorzystać środki które się znajdują na koncie, dopiero uruchomi się ta opcja. lub może trzeba wpisać jakiś kod specjalny lub wysłać smsa.
Nic nie trzeba dodatkowo robić. Środki z pakietu są wykorzystywane przed środkami z konta głównego. Można je przeznaczyć na połączenia/SMS-y/MMS-y/internet - po stawce cennikowej (nie dotyczy usług o podwyższonej opłacie/połączeń międzynarodowych/roamingu) oraz aktywację pakietów/promocji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ