Przejście z Mixa na abonament

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Tyskie1906,

jeżeli dotychczasowa umowa została zrealizowana lub nie pozostało na niej więcej niż 7 zasileń, to zostaw proszę swoje dane przez baner w moim podpisie. Oddzwoni wówczas nasz pracownik i przedstawi szczegóły oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KtosieG
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 15:39

Migracja z mixa na abonament

Post autor: KtosieG »

Cześć, starałem się znaleźć temat już założony o migracji ale nie mogłem nic znaleźć jeżeli jest już taki założony to przepraszam za "chaos". No więc zostało mi 7 doładowań i niestety jestem zmuszony przedłużyć umowę ze względu na Smart dom. Chciałbym przejść na abonament ale nie wiem jakie warunki muszę spełnić. Gdy w sklepie internetowym wpisuje swój numer to wyskakuje że konwersja dla tej usługi nie jest możliwa.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2017, o 13:34 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj KtosieG,
KtosieG pisze:Gdy w sklepie internetowym wpisuje swój numer to wyskakuje że konwersja dla tej usługi nie jest możliwa.
Konwersja za pośrednictwem sklepu internetowego, jest możliwa tylko po realizacji wszystkich kontraktowych zobowiązań na numerze Plus Mix. Jeżeli interesuję Cię migracja w trakcie kontraktu, zostaw proszę dane przez baner w moim podpisie. Oddzwonię wówczas nasz pracownik i poda szczegóły aktualnej oferty.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KtosieG
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 15:39

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: KtosieG »

Jeżeli pójdę do salonu to również będę miał możliwość przejścia na abonament czy tylko telefonicznie? Jak wygląda cała sprawa z pozostałymi doładowaniami, można wtedy normalnie dobrać telefon przy takiej konwersji?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

KtosieG,
KtosieG pisze:Jeżeli pójdę do salonu to również będę miał możliwość przejścia na abonament czy tylko telefonicznie?
Konwersji można również dokonać w placówce stacjonarnej.
KtosieG pisze:Jak wygląda cała sprawa z pozostałymi doładowaniami, można wtedy normalnie dobrać telefon przy takiej konwersji?
Jeżeli umowa zostanie zawarta w wariancie standardowym, to pozostałe doładowania wydłużają kontrakt (nie dotyczy konwersji na ofertę Elastyczną).
Promocje wykluczone w Programu, zamieszczone są w aktualnym regulaminie:
https://www.plus.pl/documents/16/3fe603 ... rtDOM3.pdf.
Ważne:
7. W przypadku, jeśli Umową Uprawniającą jest Umowa Plus Mix, dokonanie konwersji tej umowy z Plus Mix do Plus Abonament nie powoduje utraty Rabatu/Upustu promocyjnego na Nowej Umowie I/Nowej Umowie II, o ile po dokonaniu konwersji umowa Plus Abonament spełnia warunki określone w §1 ust. 3 Regulaminu i minimalna kwota miesięcznego zobowiązania nie jest niższa niż minimalna kwota doładowania Plus Mix. W takiej sytuacji umowa konwertowana pozostaje Umową Uprawniającą, co jednocześnie oznacza, że Abonent nie może na niej otrzymać Rabatu/Upustu promocyjnego
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KtosieG
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 15:39

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: KtosieG »

Czyli jak aktualnie mam doładowania po 60zł to mogę przejść na abonament za 49.95? Nie utracę rabatów z promocji smartdom?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

KtosieG,
KtosieG pisze:Czyli jak aktualnie mam doładowania po 60zł to mogę przejść na abonament za 49.95? Nie utracę rabatów z promocji smartdom?
Utracisz, ponieważ 49,95 zł, to kwota niższa niż 60 zł czyli ten warunek nie jest spełniony:
7. W przypadku, jeśli Umową Uprawniającą jest Umowa Plus Mix, dokonanie konwersji tej umowy z Plus Mix do Plus Abonament nie powoduje utraty Rabatu/Upustu promocyjnego na Nowej Umowie I/Nowej Umowie II, o ile po dokonaniu konwersji umowa Plus Abonament spełnia warunki określone w §1 ust. 3 Regulaminu i minimalna kwota miesięcznego zobowiązania nie jest niższa niż minimalna kwota doładowania Plus Mix. W takiej sytuacji umowa konwertowana pozostaje Umową Uprawniającą, co jednocześnie oznacza, że Abonent nie może na niej otrzymać Rabatu/Upustu promocyjnego
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KtosieG
Starszy Plusmaniak
Posty: 150
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 15:39

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: KtosieG »

Czyli rozumiem że muszę przedłużyć wtedy abonament za 69.99 żeby nie utracić smartdom? :) Jeżeli tak to świetnie. Względem abonamentu za 50 nie ma jakichś super dodatków, nawet rata za urządzenie nie uległa zmianie.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

KtosieG,

jeżeli Twoja aktualnie trwająca umowa jest w ofercie standardowej z zobowiązaniem na kwotę 60 zł, to w konwersji nie może zostać wybrany niższy abonent, niż wspominanie 60 złotych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
darkko
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 8 lut 2013, o 15:55

przejscie z mix-a na abonament

Post autor: darkko »

witam.mam pytanie dotyczące przejścia z mix-a na abonament.do mix-a dołaczony jest Smart dom,czyli telewizja w CP i internet mobilny jako trzeci do pakietu( dodam,że jest to już parę ładnych lat i smart dom to oferował)czy przy przejściu na abonament tracę zniżki na telewizje w CP i internet mobilny?czy jak to jest rozwiazane teraz.pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2 lis 2022, o 10:36 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22363
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przejście z Mixa na abonament

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj darkko,

aby precyzyjne odpowiedzieć na to pytanie, potrzebny jest wgląd w konta numerów. My niestety z pozycji forum, nie mamy do nich dostępu. Tym samym prośba o przesłanie krótkiego opisu sprawy, wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ