Nie dochodzą do mnie połączenia

Napraw serwisowych w Plusie, procedury, uwagi dotyczące serwisów....
Balans
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 paź 2022, o 10:11

Nie dochodzą do mnie połączenia

Post autor: Balans »

Witam wczoraj się zorientowałem że czasem nie docierają do mnie połączenia, osoby do mnie dzwonią uruchamia się poczta, nie przychodzą do mnie nawet po czasie powiadomienia o tym że ktoś do mnie dzwonił. Jedynie SMS do mnie doszedł z opóźnieniem. Wygląda na to że to jedynie "chwilowe" braki łączności. Nie zwracałem nigdy na to uwagi ale mam też dziwnie słaby zasięg w domu, 2 kreski, czasem 1, gdzie nigdy nie miałem problemu z zasięgiem.

Czy to może być wina karty sim? przekładałem ją do innego telefonu i zasięg również był słaby?

oraz

Czy jestem w stanie jakoś uzyskać listę połączeń ?
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1239
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Nie dochodzą do mnie połączenia

Post autor: zbych_in_flames »

Nie, raczej mało prawdopodobne że jest to wina karty SIM. Jeśli masz problem z zasięgiem w domu, a masz router z dostęp do Internetu to może pomyśl o uruchomieniu VoWIFI: https://www.plus.pl/wificalling
Balans pisze: 14 paź 2022, o 10:20 Czy jestem w stanie jakoś uzyskać listę połączeń ?
W sensie numery które do Ciebie dzwoniły? Raczej nie, bo billing raczej rejestruje tylko połączenia wychodzące.
elwira44
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2022, o 20:22
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nie dochodzą do mnie połączenia

Post autor: elwira44 »

A to zależy gdzie się znajdujesz. Są miejscowości gdzie nie dociera zasięg. Pytanie tylko czy w przypadku wszystkich operatorów tak się dzieje czy tylko niektórzy mają problem z dostarczeniem zasięgu w niektórych miejscach w Polsce. Miałam podobny problem na wyjeździe pod Dębicą w podkarpackim, kiedy kompletnie urywał się zasięg.
Bieszczady - przestrzeń otwarta dla wszystkich
ODPOWIEDZ