Zmiana w cennikach usług telekomunikacyjnych ofert na kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana w cennikach usług telekomunikacyjnych ofert na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Spark,

to tak jak pisałam:
Joanna_Plus pisze: 11 kwie 2023, o 10:01 po upływie okresu karencji numery zostaną zablokowane.
Wcześniejszej dezaktywacji możesz dokonać w placówce stacjonarnej, kontaktując się telefonicznie z naszym BOK lub wysyłając taką dyspozycję na adres bok@plus.pl
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Zmiana w cennikach usług telekomunikacyjnych ofert na kartę

Post autor: mariusz9a »

Spark, tak czytam te posty i ja też już nic nie wiem. O co Ci chodzi? Z czego Ty chcesz te numery usuwać? Chcesz je po prostu wyrejestrować ze swoich danych osobowych - deaktywować te numery? Czy usunąć z konta utworzonego na iPlus, bo masz je przypisane pod inny numer, do wspólnego zarządzana na jednym koncie abonenckim?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Zmiana w cennikach usług telekomunikacyjnych ofert na kartę

Post autor: wlo »

mariusz9a pisze: 18 kwie 2023, o 07:47 Spark, tak czytam te posty i ja też już nic nie wiem. O co Ci chodzi? Z czego Ty chcesz te numery usuwać? Chcesz je po prostu wyrejestrować ze swoich danych osobowych - deaktywować te numery? Czy usunąć z konta utworzonego na iPlus, bo masz je przypisane pod inny numer, do wspólnego zarządzana na jednym koncie abonenckim?
Spark pisze, że ma 3 numery "na siebie". W prepaidzie każdy numer ma swoje konto - jak każdy wie. Bardziej świadomy możliwości zarządzania numerami użytkownik zwykle grupuje numery na jednym z kont, skąd łatwiej nimi zarządzać (chociaż akurat nie wszystkim i nie zawsze).
Sądzę, że - niezależnie od tego czy one są na jednym koncie zgrupowane czy nie - Spark myśli o całkowitej dezaktywacji i "usunięciu" ich z eboku. Sam tak robię z niepotrzebnymi numerami. Bo po co w takiej sytuacji okres hibernacji? Na wszelki wypadek, jakby się ktoś rozmyślił? No sorry ;-)

Spark - zgłoś - pisemnie najlepiej (e-mail wystarczy, a przynajmniej dotychczas wystarczał), podając oczywiście niezbędne dane identyfikujące - chęć całkowitej dezaktywacji tych numerów. Zostaną one wyłączone i jednocześnie "znikną" ich konta. Jeśli masz je zgrupowane na jednym koncie - odłącz je po prostu, jeśli zależy Ci, żeby ich nie widzieć przy logowaniu na numer, który zostaje (bo logicznie podchodząc na koncie tego numeru są zgrupowane?).
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 79
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: Zmiana w cennikach usług telekomunikacyjnych ofert na kartę

Post autor: Spark »

Numery po czasie zostaną zablokowane, ok, co dalej ? Będą na moje dane do końca świata widnieć jako zablokowane ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22376
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana w cennikach usług telekomunikacyjnych ofert na kartę

Post autor: Joanna_Plus »

Spark,
7. Abonent Na Kartę może w każdym czasie dokonać wyrejestrowania swoich danych, z wyłączeniem Danych aktywacyjnych.
Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych przez POLKOMTEL sp. z o.o. – dla ofert na Kartę
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Zmiana w cennikach usług telekomunikacyjnych ofert na kartę

Post autor: wlo »

Spark pisze: 18 kwie 2023, o 10:59 Numery po czasie zostaną zablokowane, ok, co dalej ? Będą na moje dane do końca świata widnieć jako zablokowane ?
Dlaczego upierasz się przy swoich teoriach? Mam nadzieję, że nie robisz tego specjalnie a z braku (całkowitej wg mnie) wiedzy o regulaminie usług, z których korzystasz?
Po dezaktywacji numery wrócą do puli wolnych. Twoje dane będą przechowywane zgodnie z przepisami - o retencji danych, skarbowymi itd.
ODPOWIEDZ