Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 362
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: asandrzej »

A coś w kierunku połączeń oczekujących i przekazu połączeń pojawia się na horyzoncie czy nie ma szans?!
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

asandrzej,

nie posiadamy takich informacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
domur
PlusManiak
Posty: 93
Rejestracja: 3 lis 2008, o 14:19
Lokalizacja: Krosno

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: domur »

Oooo TAK!!! Połączenia oczekujące bardzo by się przydały
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 362
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: asandrzej »

Lepiej nie dać... taniej wyjdzie.
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 362
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: asandrzej »

To i czy nasz kochany Plus ulituje się w kwestii połączeń oczekujących i przekazu połączeń?
Nautilus-X
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 3 lip 2020, o 12:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: Nautilus-X »

To jest w końcu w tym Plus na kartę to połączenie oczekujące czy nie ?
Bo obserwuję temat już od 2018r. i jedyna odpowiedź Plusa na ten temat to ''nie posiadamy informacji na ten temat''... :oops:
To może trzeba zadzwonić do Play może oni mają o tym informacje...
Awatar użytkownika
imarcin0409
PlusManiak
Posty: 109
Rejestracja: 17 wrz 2021, o 22:10
Lokalizacja: /home

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: imarcin0409 »

Nautilus-X pisze:To jest w końcu w tym Plus na kartę to połączenie oczekujące czy nie ?
Niestety, nie ma.
Pozdrawiam,
imarcin0409

Obrazek
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 362
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: asandrzej »

asandrzej pisze: 24 paź 2021, o 21:22 To i czy nasz kochany Plus ulituje się w kwestii połączeń oczekujących i przekazu połączeń?
Coś w tym temacie obudzi się?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: Joanna_Plus »

asandrzej,

nie mamy nowych "wieści" w tym temacie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Mannix44
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 29 gru 2022, o 16:48

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: Mannix44 »

Czy Plus w końcu może dorównać innym sieciom i włączyć w ofercie na kartę usługi: przekazu połączenia pod inny numer, zawieszenia połączenia, rozmów konferencyjnych i połączeń oczekujących? Przecież system bilingowy dla pre paid obsługuje te usługi. Na tym systemie działają MVNO i one mają te usługi. Na prawdę uważam, że w obecnej chwili trzymanie tych usług wyłącznie dla abonentów z pisemną umową nie ma sensu, szczególnie, że inni operatorzy (wszyscy poza Plusem) mają oferty bez umowy, w których te usługi są dostępne. W przypadku dwóch w każdej możliwej ofercie, w przypadku jednego w subskrypcji.
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 362
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: asandrzej »

Myślę, że nasze niedoczekanie...
Czas zmykać do innych sieci. Bardziej rozwojowych.
Chyba że do plush na abo. Jeśli Ci zależy jest opcja bez umowy terminowej za 25 zł 15 gb i usługi, o których wspominasz Ty i ja :-)
Mannix44
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 29 gru 2022, o 16:48

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: Mannix44 »

Wiesz, po cichu liczyłem, że właśnie wprowadzając subskrypcję, która przecież jest takim "prawie abonamentem, ale bez umowy", Plus wyróżni tę ofertę właśnie wprowadzając te usługi, o których tu piszemy. Plus jednak pojechał po najmniejszej linii oporu. To co zaproponowali to nie jest w zasadzie subskrypcja. To tylko zwykła oferta na kartę z opcją doładowań cyklicznych, to już nawet chyba było. Trochę takie oszustwo. Inne sieci, wprowadzając subskrypcję, zrobiły to prawidłowo. Nowe taryfy o innej logice niż te na kartę, o większej liczbie usług dodanych (w najstarszej są poza usługami, o których tu mówimy, także pakiety tańszych połączeń międzynarodowych, pakiety roamingowe itd...) z aplikacją pisaną pod te usługi. Widać ten wybór, widać, że komuś zależy. Plus olał sprawę. I nie, nie przeniosę się do Plusha, właśnie za tę postawę Polkomtela. Zresztą po co mam podpisywać jakąkolwiek umowę, skoro na rynku są subskrypcje, a nawet oferty na zwykłą kartę, które gwarantują mi zarówno możliwość przekazu połączeń, jak i zawieszania połączeń, rozmów konferencyjnych, połączeń oczekujących, a nawet pakietów tanich rozmów międzynarodowych.
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 362
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: asandrzej »

Pewnie takie usługi potrzebujemy we dwójkę i nie ma sensu ich uruchamiać przez operatora dla takiej liczby zainteresowanych.
Taki podział na super firmy / firmy małe/ klient indywidualny abonamentowy / na kartę to reszta.
Kiedyś byłem dumny że mam Plus abonament. Taryfa Partner 54.90 abonament bez minut i smsów. Dziś wybieram Pr... M... lub inny twór na plusie.
Mannix44
Początkujący PlusManiak
Posty: 21
Rejestracja: 29 gru 2022, o 16:48

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: Mannix44 »

Uruchomienie tych usług, wierz mi, to nie jest jakiś koszt czy duży nakład pracy dla operatora. Plus ma do tego przystosowaną platformę bilingową. Wystarczy tylko trochę dobrej chęci. Na tej samej platformie bilingowej co Plus na Kartę, a nawet na tym samym systemie, do którego logują się konsultanci, są postawione sieci wirtualne, działające na sieci Plusa. W ich przypadku te usługi są w większości dostępne. Tu na prawdę nie chodzi o to czy się opłaca dla 10 proc. klientów włączyć czy nie włączyć. Roboty jest tu na max. 1 dzień.

Znam wiele osób, które mają oferty na kartę lub subskrypcję w innych sieciach właśnie dlatego, że w PNK nie można np. przekierować połączeń czy widzieć jak ktoś dzwoni kiedy mamy inną rozmowę. Oczywiście większości się nie chce pisać i prosić. Wybierają po prostu sieć, gdzie są te usługi dostępne i tyle. Mam piękny na prawdę złoty plusowy numer. (605 XYX XXX)... u najmłodszej infrastrukturalnej konkurencji, na kartę, bo tam mam wszystkie usługi, na których mi zależy, bez łaski. W pierwszym dniu uruchomienia możliwości przekazu połączeń, połączeń oczekujących, zawieszania połączenia i rozmów konferencyjnych, wracam do Plusa na kartę, choć nie sądzę, by to nastąpiło w jakimkolwiek przewidywalnym terminie. Nie z tymi pracownikami bez myślowego horyzontu, którzy zatrzymali się w swoich pomysłach w roku 2005 i z trudnością przychodzi im dorównanie do konkurencji.
asandrzej
Szalony PlusManiak
Posty: 362
Rejestracja: 29 wrz 2010, o 06:54
Lokalizacja: Polska

Re: Połączenia Oczekujące w Plusie na Kartę

Post autor: asandrzej »

Wszystkie numery mam złote z prefixu 603... większość poza plusem ze względu na brak tych usług.
ODPOWIEDZ