Zablokowany numer a powiadmomienia

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
spambootle
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 30 lip 2023, o 14:08

Zablokowany numer a powiadmomienia

Post autor: spambootle »

Cześć.

Mam pytanie - jeden numer ciągle do mnie wydzwaniał (spam), zablokowałem go w smartfonie, obecnie telefon już odrzuca każde takie połączenie.
Ale jednak ciągle telefon pokazuje próby połączenia z moim numerem (powiadomienie w liście połączeń) , że taki i taki numer próbował się połączyć. Za każdym razem kiedy biorę telefon - otrzymuje powiadomienie że mam nieodebrane połączenie - dopiero kiedy wchodzę w listę połączeń - widzę że to numer który mam zablokowany.

I teraz pytanie:

Czy da się w sieci albo w telefonie (telefon z androidem) - zrobić tak by się nie pojawiało powiadomienie że ten jeden numer próbował się do mnie dodzwonić? Bo już nie same telefony, ale powiadomienia stają się uciążliwe.
Czy da się zablokować numer np w sieci żeby od razu był odrzycany, ale bez powiadomienia że próbował się do mnie dodzwonić ?

Jak to zrobić by nie zastanawiać się kto tym razem dzwonił ? (pozbycie się powiadomienia że dany numer próbował dzwonić).

PS nie chcę wyłączyć powiadomień od wszystkich numerów które dzwoniły, lecz tylko od tego jednego.

Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zablokowany numer a powiadmomienia

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj spambootle,

nie posiadamy takiej usługi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ