eSIM w sieci Plus

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
domecki
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 19 cze 2023, o 13:04

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: domecki »

Dołączam się do pytań poprzedników. Proszę o jasną odpowiedź:
czy Plus w ogóle pracuje nad MULTISIM, a jeśli tak, to czy wdrożenie jest kwestią roku czy dłuższego okresu czasu?
marekmk
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2023, o 17:38

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: marekmk »

Witam użytkowników forum.
Mam ten sam problem co Poprzednicy. Też oczekuję jasnej deklaracji na temat daty dostępności multi eSIM na smartwatch Apple. W tej chwili blokuje mnie koszt rezygnacji z abonamentu, niestety nierozważnie przedłużyłem umowę na 2 lata, ale jeśli w ciągu kilku miesięcy nie nie otrzymam działającego rozwiązania, to zmienię operatora. Pieniądze to nie wszystko...
Pozdrawiam.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1249
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: zbych_in_flames »

Obawiam się, że nikt wam takiej daty nie poda - rzadko kiedy takie informacje pojawiają się przed komunikatem prasowym.
gregd72002
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2023, o 21:52

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: gregd72002 »

Ja od kilku tygodni używam esim z Plusa (taryfa Prosto na Kartę) jako dodatkowy nr na tel od pracodawcy.
A co do Apple Watch, myślę żeby po prostu kupić starter Rok ważności konta i go używać na Apple Watch po przekonwertowaniu na esim. Z tego co się orientowałem to starter to 5zł a później 3zł za miesiąć, także jak dla mnie akceptowalny wydatek żeby móc mieć w pełni funkcjonalny zegarek.
A z dzwonieniem, to pewnie przekierowanie jakieś zrobię z tel na watch.
Kacper_kdx
Prawie PlusManiak
Posty: 42
Rejestracja: 20 maja 2020, o 01:42

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: Kacper_kdx »

Dzień dobry, być może się coś zmieniło w sprawie eSIM więc zapytam
Czy jest (lub będzie) możliwość posiadania jednego numeru na SIM i eSIM jednocześnie?
Piotrk87
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2024, o 15:25
Kontakt:

Re: eSIM w sieci Plus

Post autor: Piotrk87 »

Ostatnio zgłębiałem temat i nadal nie ma takiej możliwości. Co do przyszłości to niestety nie mam pojęcia.
Porównaj oferty operatorów na https://jakaoferta.pl!
ODPOWIEDZ