Utrata pakietów w grach pilne

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Kuba Rybkowski
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 22 lut 2024, o 08:10

Utrata pakietów w grach pilne

Post autor: Kuba Rybkowski »

Witam chciałbym się spytać dlaczego mam utratę pakietów w grach nawet do 80%. Średnio na godzinę grania mam pięć razy po jedną minutę około 50-80 procent, przez resztę 55 min jest zero utraty pakietów. Utrata występuje w fortnite. Posiadam internet z plusa ZTE T3000 + Mc889. Modem zewnętrzny ustawiony jest na bts który jest około 4 km ode mnie. Gram na ps4, niezależnie czy konsola jest podłączona do wi fi czy przez ethernet jest to samo. Kabel ethernet jest na pewno sprawny. Router mam około 8 metrów od konsoli. Gdy robię speed test na telefonie lub laptopie mam około 20-50 pingu 150 mbbs pobierania i 3 mbbs wysyłania i zero utraty pakietów. Zaś na konsoli mam około 50-100 pingu 100 mbbs pobierania i 1 mbbs wysyłania i też zero utraty pakietów. W fortnite czyli w tej grze mam około 40 pingu i tak jak mówiłem co jakieś 10-15 minut około 1 minuty utraty pakietów na poziomie 50-80 procent, przez to gra jest prawie nie możliwa. W grze pokazuje utratę przez download. Nie jest to wina konsoli gdyż sąsiad ma ten sam sprzęt i ten sam problem. Na telefonie w tej grze też występuje utrata pakietów, a na komputerze nie mogę sprawdzić ponieważ jest stary i zbyt słaby na tą grę. Bardzo proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Utrata pakietów w grach pilne

Post autor: sl@w_es »

1. Forum jest miejscem wymiany informacji, poglądów, pomysłów pod warunkiem respektowania postanowień niniejszego regulaminu. PlusForum.pl dotyczy oferty operatora sieci Plus.

11. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj. Jeżeli temat był już poruszany to od razu otrzymujemy tym sposobem odpowiedź lub kontynuujemy dany wątek.

16. Nie należy zakładać kilku tematów tej samej lub podobnej treści.
Bardzo proszę o stosowanie się do zasad obowiązujących na FORUM zawartych w Regulaminie Pus Forum.
W związku z powyższym temat ZAMYKAM.


Powielanie tych samych treści nie przyspieszy odpowiedzi.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Zablokowany