Słaby internet

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
BandaZlodzieji
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 1 mar 2024, o 21:24

Słaby internet

Post autor: BandaZlodzieji »

Dlaczego wasza firma tak traktuje klientów i nic z tym nie robi, że internet działa tragicznie w godzinach np. jak ludzie wracają z pracy albo wieczorami a w nocy i w godzinach pracy jest wszystko okej. Mamy rok 2024 a internet działa jakbyśmy się przenieśli 20 lat wstecz. Jesteście po prostu załośni, że oszczędzacie na nadajnikach i nie szanujecie klienta. Nie pozdrawiam.
linux2137
Prawie PlusManiak
Posty: 46
Rejestracja: 5 lis 2021, o 17:30

Re: Słaby internet

Post autor: linux2137 »

Nikt nie będzie specjalnie stawiać 100 nadajników obok twojego miejsca zamieszkania (:
Rozwiązaniem może okazać się zmiana pasm
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6159
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Słaby internet

Post autor: mariusz9a »

BandaZlodzieji pisze: 1 mar 2024, o 21:29 Dlaczego wasza firma tak traktuje klientów i nic z tym nie robi, że internet działa tragicznie w godzinach np. jak ludzie wracają z pracy albo wieczorami a w nocy i w godzinach pracy jest wszystko okej. Mamy rok 2024 a internet działa jakbyśmy się przenieśli 20 lat wstecz. Jesteście po prostu załośni, że oszczędzacie na nadajnikach i nie szanujecie klienta. Nie pozdrawiam.
Nie wiem jak inni, ale ja nie mam żadnej firmy wiec nie wiem do kogo to piszesz :roll:
PS. Skoro tak to też nie pozdrawiam :-?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
ODPOWIEDZ