Jak wyłączyć pakiet

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
Maniek 93
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lut 2026, o 20:48

Jak wyłączyć pakiet

Post autor: Maniek 93 »

Witam jak wyłączyć pakiet " Oferta Pakiet Internet 1Gb ", na 30dni za 10zł żadne kody i SMS nie działają a co miesiąc się odnawia automatycznie
Awatar użytkownika
krzyss79
Szalony PlusManiak
Posty: 231
Rejestracja: 3 lut 2013, o 23:15
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Jak wyłączyć pakiet

Post autor: krzyss79 »

najprostszym sposobem to...
Zaloguj się na swoje konto w aplikacji iPlus lub na stronie iPlus.Przejdź do zakładki Usługi lub Pakiety.Znajdź sekcję Subskrypcje lub pakiety cykliczne.Kliknij przycisk Usuń, Wyłącz lub Dezaktywuj przy wybranej ofercie. Wyłączenie nastąpi w ciągu 24 godzin.

Jeśli system Plus zablokował możliwość samodzielnego usunięcia usługi, wyłączenie musi zostać zlecone bezpośrednio przez konsultanta:Zadzwoń pod numer 601 102 601 z dowolnego telefonu.Poproś pracownika o natychmiastowe usunięcie blokady oraz dezaktywację pakietu 1GB.

wszystkie informacje z Google pozdrawiam.
ODPOWIEDZ