Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
DawidStm
Nowy
Posty: 5
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 cze 2011, o 11:28

Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: DawidStm »

Witam wszystkich. Mam problem kończy mi sie umowa i chce przedłużyć . Od razu mowie że ilość doładowań nie gra roli może być nawet na 48 . Cena to max 200zł . I teraz co mnie interesuje. Obowiązkowo musi być dotykowy jakiś duży wyświetlacz system symbian s60v5 lub android . Aparat minimum 2.0 i lampa błyskowa. Do tego dobrze by było jak by jeszcze była jakaś zgrabna obudowa i smukła ;) coś w stylu Galaxy S . Duże i zgrabne. Oczywiście wiem ze w plusie za tą cene takiego nie dostane. Więc co proponujecie? ;)
Awatar użytkownika
Marciano
Szalony PlusManiak
Posty: 260
Rejestracja: 29 gru 2008, o 17:21
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: Marciano »

Samsung Galaxy mini, LG P500,
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: kowcio »

Jeszcze LG P350 jest... Tylko widzisz nie wszystkie mają światełko przy aparacie, o ile któryś z tych ma w ogóle, więc chyba bedziesz musiał zmniejszyć swoje wymagania ;-)
DawidStm
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2011, o 11:28

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: DawidStm »

po pierwsze chodzi mi o wieksze telefony a nie jakies małe badziewia za przeproszeniem. Te co podaliscie odpadają. Miałem 5230 i wystarczalo mi przykladowo. Ale bez przesady nie chce wyświetlacza z przekątną 2,8 cala .... po drugie chce lampe blyskowa a tam nigdzie nie ma. Chodzi mi o taki telefon jak np c6 . Niekoniecznie musi byc android ... co wy sie tak uwzieliscie na niego wgl !
pasqal
Szalony PlusManiak
Posty: 1368
Rejestracja: 3 paź 2008, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: pasqal »

Dobra dobra, odpuść sobie te dosadne (za przeproszeniem) komentarze.
A dlaczego Android? Może dlatego, że Symbian niedługo przepadnie? :-> Bada się nie liczy, a iOS to chyba nie ta półka. Może jeszcze BBOS jak Cię mogę, ale WM czy WP7 to na pewno nie.
And remember: respect is everything…
kzd

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: kzd »

s60v5 to jest staroć i nawet nokia już tego nigdzie nie ładuje. Nokia C6 to nokia 5800 z klawiaturą qwerty, nic nowszego nie ma z tym systemem. Kolejne symbiany działają jeszcze gorzej. To się tnie nawet na nokii n8 i nawet symbian anna podejrzewam tego nie zmieni. Tragedia. Dlatego lepiej wziąć coś z androidem, ewentualnie bada, choć coś słabo jest to rozwijane.
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: kowcio »

BadaOS jest bardzo przyjaznym systemem, jest troszkę fajnycch darmowych aplikacji, może to nie Android- ale na pewno pod tym względem wygląda lepiej niż Symbian.
Działą szybko, stabilnie, praktycznie wszystko przemyślane. Z Badą to Samsung Wave 723 lub Wave 533. Np. Wave 723 da radę nieźle muzykę odtwarzać i zrobić ciekawe zdjęcie.
DawidStm
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2011, o 11:28

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: DawidStm »

dobra to co proponujecie jeszcze z tym androidem ? Czy samsunga i5800 czy jakos tak dostane ? chodzi glownie mi o cos wiekszego z wiekszym wyswietlaczem .
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: kowcio »

tak, i5800 jest w Plusie, ale trzeba uważać, bo też rozdzielczość nie jest najwyższych lotów. Najlepiej jakbyś dorwał LG P500.
Awatar użytkownika
adas72
PlusManiak
Posty: 66
Rejestracja: 16 lis 2009, o 12:13

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: adas72 »

:-/ od dwoch prawie lat uzywam noki 5800 i wcale nie uwazam ze to zly telefon ze zlym symbianem.
Fakt wyglada nie ciekawie dosyc ale poza tym nie narzekalem nigdy,ovi mapy i inne cuda zwidy w ovi sklepie i jest cos jeszcze nie potrzebujesz stalego polaczenia z netem .
Oczywiscie jesli zainstalujesz Facebooki i inne internetowe wynalazki to pakiety leca,a w androidzie coz bez neta to jak komp bez neta :mrgreen: to zalezy co chcesz robic z telefonem w gruncie rzeczy....osobiscie mam wymiane w trakcie i tym razem wybralem Adroidowego Samsunga Galaxy Ace taki troche klon iPhona ładny skubany!
kowcio
Szalony PlusManiak
Posty: 1571
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 21:15
Kontakt:

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: kowcio »

Jak porównasz Samsunga Ace do 5800? Poza jakoscią muzyki, ktora bezkonkurencyjna jest w 5800, może lepsza bateria w Nokii ze wzgledu na system, który nie jest prądożerny?
Awatar użytkownika
gatuso_18
Szalony PlusManiak
Posty: 257
Rejestracja: 6 lut 2011, o 12:00

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: gatuso_18 »

Jeśli mówisz o 48 doładowaniach więc zapewne chodz o doładowania kartami 30 więc oto kilka propozycji :
- Nokia C5-03,
- LG P350 ( dobra cena, fajny wyglad :),
- Galaxy Mini ma taki sobie wyświetlacz :/,
- Samsung Wave 533 tez jest ciekawy, ma qwerty więc śmiało mozna pisać smsy, maile,
- Nokia C6 jest przy większej dopłacie niż 200 zł.
DawidStm
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2011, o 11:28

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: DawidStm »

Nie chce LG od razu mowie . A na jakich warunkach jest ten samsung galaxy ace ??
Awatar użytkownika
adas72
PlusManiak
Posty: 66
Rejestracja: 16 lis 2009, o 12:13

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: adas72 »

O ta C5-03 nokia ma duzo szybszy procesor i ciut ładniejsza o innych w tej cenie w plusie,Ace jest cholernie drogi!!...na plua stronie wejdz w rgulamin tam sa dokladne ceny :-)
Awatar użytkownika
skorpion
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 1 gru 2010, o 20:35

Re: Pomoc w wyborze telefonu w mixplus

Post autor: skorpion »

Weź sobie kup w komisie nokie komunikator 9210 za jakieś 150 zeta i z bani. I fajna i rozmiary duże a wyświetlacza też można dotykać ;) więc jest dotykowy.
ODPOWIEDZ