Plus zostaje w "polskich rękach"

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus zostaje w "polskich rękach"

Post autor: mariusz9a »

Solorz ma piękną wizję i życzą mu aby ja spełnił. Tylko jeśli nie da dobrej ceny to może i będzie mieli jako jedni z pierwszych najnowsza technologię, ale nie będzie nas na nią stać :-/
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Amix
Szalony PlusManiak
Posty: 374
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 21:27
Lokalizacja: EPSC/EPWA
Kontakt:

Re: Plus zostaje w "polskich rękach"

Post autor: Amix »

Lokalny operator nie ma szans z ogólnoświatowym T-mobile czy Orange. Plusa czeka teraz marginalizacja.

Nie zapominajcie, ze niebawem przyjdzie czas na spłatę zaciągniętych długów w bankach przez Solorza i wszystko stanie w miejscu.
Polsat, a raczej jakieś pakiety Polsatu, już nie pamiętam, miały być za darmo, a potem abonentów ścigał Kruk, przypomnijcie sobie.

Współczuje obecnym pracownikom Śp. Plusa.

BTW, mariusz9a nie obraź się, bo to raczej żart, ale ja mam też piękne wizje po trzech setach wódki.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6154
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plus zostaje w "polskich rękach"

Post autor: mariusz9a »

Amix pisze:BTW, mariusz9a nie obraź się, bo to raczej żart, ale ja mam też piękne wizje po trzech setach wódki.
Nie obrażam się ;-) Po prostu trzeba teraz "kibicować" Solorzowi i tyle. Stało się i trudno. Co do Orange i T-Mobile to daj spokój... Po tych operatorach raczej rewolucji się bym nie spodziewał. Jak już ktoś ma zrobić rewolucję na tym rynku to właśnie albo P4 albo Solorz. Ogólnoświatowe molochy to raczej mają nas głęboko w d... (wyssać i wyprowadzić kasę na rodzimy rynek).
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
skorpion
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 1 gru 2010, o 20:35

Re: Plus zostaje w "polskich rękach"

Post autor: skorpion »

[ad]Stanęliśmy już przed faktem dokonanym. Potwierdzono informację o sprzedaży Polkomtel S.A. Solorzowi. Za niebagatelną kwotę 18.1 miliarda zł. Solorz stał się właścicielem najlepszej sieci komórkowej w kraju. Prawdopodobnie już pod koniec tego roku przekonamy się czy wyjdzie to na dobre klientom Plusa kiedy to tradycyjnie przedstawiane były ofery promocji świątecznej. Jedno jest pewne, Plus ma teraz możliwość konkurowania z T-mobile. Połączenie z cyfrowym Polsatem powinno dodać dużo ciekawych ofert do telefonii komórkowej. Można liczyć na tańsze serwisy telewizji mobilnej czy serwisów informacyjnych. Dla odbiorców krajowych raczej taka oferta będzie bardziej atrakcyjna od tej dotyczącej jednej stawki na połączenia w UE. Ja osobiście odkąd posiadam telefon komórkowy wykonałem połączeń zagranicznych aż 3 od 1996r. Jaka część klientów Plusa dzwoni za granicę, taka może odejść do T-mobile. Równocześnie inna część z T-mobile może przejść do Plusa aby mieć więcej i taniej w ofercie mobilnej TV i pozostałych serwisów. Jeżeli do tego dojdzie atrakcyjna oferta telefonów przystosowanych do odbioru mobilnej TV to konkurencja będzie miała problem z dorównaniem Plusowi tak jak było do tej pory. Trzymam kciuki za Polkomtel.[/ad]
ODPOWIEDZ