ajaj plus

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

ajaj plus

Post autor: CRAZY-HORSE »

no to po raz trzeci pisze tego pierwszego posta mam iplusa 50 (czasami na karte jak mi pewna kobitka podprowdzi abo i zostawi lejek ) niewazne jest tak - wl kompa mam zasieg 3G 2 kreski super pieknie ...ale po chwili 1 potem cisza -EDGE i wiadomo 200 kb/s iles tam .....co jest grane mam dwa modemy e220 i e1750 komp stacjonarny ratujcie
3G
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

Re: ajaj plus

Post autor: CRAZY-HORSE »

dodam jeszcze ze dzwonilem 20 razy do bok ..... niewiem bts zardzewial czy co ? wkurzony jestem bo akurat teraz mam ponad 2 MB/s a pierwszego posta pisalem 3 razy bo mnie rozlancza predkosc spada do 200kilo i mniej i nagle jest ponad 2 mega bity -w telefonach u mnie w domu tez zasieg sie pogorszyl...
Ostatnio zmieniony 18 lip 2011, o 09:34 przez CRAZY-HORSE, łącznie zmieniany 1 raz.
3G
Awatar użytkownika
skorpion
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 1 gru 2010, o 20:35

Re: ajaj plus

Post autor: skorpion »

:mrgreen: Nie smuć się, u mnie jest podobnie na innym modemie. Pewnie znowu coś "padło" w systemie. We dwóch zawsze raźniej :-/
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

Re: ajaj plus

Post autor: CRAZY-HORSE »

:-)
Ostatnio zmieniony 18 lip 2011, o 09:29 przez CRAZY-HORSE, łącznie zmieniany 1 raz.
3G
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6155
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ajaj plus

Post autor: mariusz9a »

Jak komp stacjonarny to zapewne modem jest tak usytuowiony że dobrego zasiegu to ion nie złapie. Kup jakis przedłużacz USB i połóż modem bliżej okna. HSPA na 2100 MHz ma to do siebie, że jest bardzo podatne na tłumienie.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
kzd

Re: ajaj plus

Post autor: kzd »

@CRAZY-HORSE a próbowałeś wymusić 3G, żeby się nie przełączał na edge? Skoro jednak ze 20 razy dzwoniłeś do bok, to my Ci nic nie poradzimy.
Awatar użytkownika
CRAZY-HORSE
PlusManiak
Posty: 101
Rejestracja: 5 lip 2011, o 21:29

Re: ajaj plus

Post autor: CRAZY-HORSE »

;-)
3G
ODPOWIEDZ