rezygnacja z przejścia do simplus

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
nerus
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 sty 2011, o 19:48

rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: nerus »

http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... saNaKarte/ jak anulować to? jeszcze nie minęło mi 8 dni ale jednak nie chce przechodzić na simplus, ponieważ wtedy przestane być stałym klientem mixplusa i pewnie jak za jakiś czas będe chciał znowu wziąć telefon w taryfie mixplus to będe zmuszony zapłącić więcej jako zwykł user?? dobrze mówie czy nie proszę mi to wytłumaczyć z góry dziękuje :)
nerus
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2011, o 19:48

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: nerus »

odpisz ktoś ?;/
Awatar użytkownika
konrado7
PlusManiak
Posty: 60
Rejestracja: 29 maja 2011, o 15:21

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: konrado7 »

nerus pisze:http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus ... saNaKarte/ jak anulować to? jeszcze nie minęło mi 8 dni ale jednak nie chce przechodzić na simplus, ponieważ wtedy przestane być stałym klientem mixplusa i pewnie jak za jakiś czas będe chciał znowu wziąć telefon w taryfie mixplus to będe zmuszony zapłącić więcej jako zwykł user?? dobrze mówie czy nie proszę mi to wytłumaczyć z góry dziękuje :)
Odpisze ktoś.
Otóż, COFNĄĆ TEGO SIĘ NIE DA!!! i koniec. Po 8 dniach przejdziesz do Simplus chyba, że:
1. Podpiszesz umowę ANZ Plus Mix 5 zanim to się stanie lub
2. Podpiszesz umowę Plus Mix V z telefonem (PWA) na liczbę zasileń i wtedy będziesz dalej w Plus Mix.
Jeśli nic nie podpiszesz to przejdzisz do SIMPLUS. Tylko proszę nie pisz juz n ic o reklamacji, stażu i innych TO NIE POMOŻE nawet pismo do prezesa.
Piszę tak, bo już dłogo pracuję i TO JEST NIE DO COFNIĘCIA ŻEBY NIE WIEM CO.
Pozdrawiam serdecznie.
Plus - daj o siebie zadbać
nerus
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2011, o 19:48

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: nerus »

i mam pytanie dlaczego telefon Sony Ericsson
Xperia X10 mini Pro cały czas jest u Was jest warty "cena telefonu bez aktywacji: 1159,01 zł" skoro w internecie taki telefon można już dostać nawet za 500zł(http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/1057836) , ogólnie coraz bardziej nie podoba mi się w tej sieci same utrudnienia, np. będąc w mixie nie mogłem zrobić tele przelewu(tylko w simplusie można) niby jedna sieć a robicie jakieś utrudnienia, nie dosyć że można to zrobić tylko w simplusie to jeszcze można tylko 20zł przesłać a w orange można przelewać "przenoszenie dowolnych kwot między 5 zł a 200 zł" plus zostaje w tyle co do innych sieci i powoli jest to irytujące jak ściągacie kase z ludzi


ps. chciałbym wziąc u was ten telefon Sony Ericsson
Xperia X10 mini Pro ale w taryfie po 30-40zł na 42 doładowania dopłacając maxymalnie 50zł kiedy będa miał taką możliwość cena tego telefonu już spadła dawno a wy żadacie fortuny

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ I OPINIE NA TEN TEMAT :)

Z góry dziękuje za wyrozumiałość
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: mariusz9a »

[ad]
nerus pisze:u Was
Nie wiem jak drugi administrator, ale ja tam nic nie sprzedaję ;-)
nerus pisze:cena telefonu bez aktywacji: 1159,01 zł" skoro w internecie taki telefon można już dostać nawet za 500zł
A myślisz że w innych sieciach jest inaczej? :-D
nerus pisze:będąc w mixie nie mogłem zrobić tele przelewu(tylko w simplusie można) niby jedna sieć a robicie jakieś utrudnienia
Bo mixplus to zalążek abonamentu więc zapewne dlatego.
nerus pisze:plus zostaje w tyle co do innych sieci
Rozumiem że w tym przypadku wszystkie inne sieci to jest tylko Orange - dobre ;-)
nerus pisze:Xperia X10 mini Pro ale w taryfie po 30-40zł na 42 doładowania dopłacając maxymalnie 50zł kiedy będa miał taką możliwość cena tego telefonu już spadła dawno a wy żadacie fortuny
Przypominam, że piszesz na forum publicznym a nie z pracownikami Plusa - tylko wróżka Ci odpowie na takie pytania - my na pewno nie ;-)[/ad]
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
nerus
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2011, o 19:48

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: nerus »

nerus pisze:Nie wiem jak drugi administrator, ale ja tam nic nie sprzedaję
już się nie czepiaj mojego przekazu..
nerus pisze:Rozumiem że w tym przypadku wszystkie inne sieci to jest tylko Orange - dobre


nie tylko orange ale również play, który daje tyle uzgodnień swoim użytkownikom, Plus myśli że jak już da telefon to nic innego się nie liczy, brak jakichkolwiek darmowych smsów itp do swojej sieci nawet
nerus pisze:Xperia X10 mini Pro ale w taryfie po 30-40zł na 42 doładowania dopłacając maxymalnie 50zł kiedy będa miał taką możliwość cena tego telefonu już spadła dawno a wy żadacie fortuny
co do tego pytania to proszę może ktoś jednak wie kiedy obniżą tą kolosalną kwote 1,1k za ten telefon?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6156
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: mariusz9a »

nerus pisze:brak jakichkolwiek darmowych smsów itp do swojej sieci nawet
A czy Orange i T-mobile posiadają takie darmowe SMSy? ;-) Jak to mówią, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: rafal2119 »

mariusz9a pisze:nerus napisał(a):
Xperia X10 mini Pro ale w taryfie po 30-40zł na 42 doładowania dopłacając maxymalnie 50zł kiedy będa miał taką możliwość cena tego telefonu już spadła dawno a wy żadacie fortuny


co do tego pytania to proszę może ktoś jednak wie kiedy obniżą tą kolosalną kwote 1,1k za ten telefon?
A znasz zasady wolnego rynku? To sprzedający ustala cenę, a obniżka ceny to tylko jego dobra wola. Po za tym operatorom nie opłaca się sprzedawać telefonów bez umowy, bo na tym dużo mniej zarobią, czasami i nawet stracą jak policzy się wszystkie koszta.
Nie marudź nam tu na forum, że Plus ma za drogie telefony.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nerus
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2011, o 19:48

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: nerus »

dni lecą a on dalej tyle samo stoi ;p

orientuje się ktoś czy wgl są obniżane ceny telefonu w plusie? czy tylko jak dany telefon wchodzi to cena jest do końca taka sama?
Awatar użytkownika
skorpion
Prawie PlusManiak
Posty: 43
Rejestracja: 1 gru 2010, o 20:35

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: skorpion »

Nie bardzo rozumiem. O co Ci chodzi? Skoro coraz bardziej nie podoba Ci się w tej sieci to nie ma przymusu, wolna droga do innych sieci.
Nie pasują usługi w MixPlus tylko w Simplus? Też nie widzę problemu. Kup sobie Simplusa i telefon 3 x taniej na wolnym rynku.
Pytasz i masz.
nerus
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2011, o 19:48

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: nerus »

dobra, dobra.. nie odpowiedziałeś na moje pytanie

nadal czekam

"orientuje się ktoś czy wgl są obniżane ceny telefonu w plusie? czy tylko jak dany telefon wchodzi to cena jest do końca taka sama?"
Awatar użytkownika
rafal2119
Szalony PlusManiak
Posty: 615
Rejestracja: 8 kwie 2010, o 12:40
Lokalizacja: Gdzieś na Kaszubach:)

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: rafal2119 »

nerus pisze:"orientuje się ktoś czy wgl są obniżane ceny telefonu w plusie? czy tylko jak dany telefon wchodzi to cena jest do końca taka sama?"
W poniedziałek była obniżka cen telefonów. Spadły ceny kilku Nokii, Samsungów i LG. Ale o Sonym raczej zapomnij. Ostatnio Plus na Sony Ericssona nie dobrych ofert.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nerus
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2011, o 19:48

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: nerus »

dobra jestem już w simplusie prawie miesiąc, a teraz chciałbym znowu przejść do mixplusa podpisać nową umowe, czy jest taka możliwość bez straty środków na koncie i bez straty numeru ?
Awatar użytkownika
ChuckyCiechanow
Szalony PlusManiak
Posty: 1046
Rejestracja: 10 paź 2008, o 21:49

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: ChuckyCiechanow »

nerus pisze:dobra jestem już w simplusie prawie miesiąc, a teraz chciałbym znowu przejść do mixplusa podpisać nową umowe, czy jest taka możliwość bez straty środków na koncie i bez straty numeru ?
Oczywiscie, że tak środki zostaną i możesz przejść z numerem.
Damianos
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 14 mar 2011, o 16:21

Re: rezygnacja z przejścia do simplus

Post autor: Damianos »

Tylko konto musi być w okresie ważności.
ODPOWIEDZ