Problem z mobilnym Facebookiem

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Kubus11
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 lip 2011, o 22:01

Problem z mobilnym Facebookiem

Post autor: Kubus11 »

Miałem aktywowany pakiet Facebook. Łączyłem się przez WAP, wszystko było pięknie. Do czasu. Niecały miesiąc temu wyruszyłem do Anglii na 3 tygodnie, w międzyczasie skończył mi się pakiet. Wróciłem kilka dni temu do Polski. I wątpię, by miało to cokolwiek wspólnego z problemem, ale wolę podać wszelkie okoliczności. Tak czy owak aktywowałem sobie ponownie pakiet, jako że często korzystam z Facebooka na telefonie. I ten Facebook zaczął jakoś dziwnie działać. Wygląda to tak:
Obrazek
I wybaczcie okropną jakość, nie mogłem inaczej tego pokazać, ale mniej więcej wiadomo jak to wygląda. Jeśli nie wiecie jak wygląda to normalnie, wejdźcie na http://m.facebook.com Swoją drogą strona działa normalnie. Tak samo jest jak zmienię profil na Internet na telefonie, też działa dobrze. Ale żeby korzystać z pakietu muszę mieć oczywiście włączony profil WAP, i tylko tutaj występuje ten problem. Nic w trakcie tych trzech tygodni nie zmieniałem, nie mam pojęcia co się stało. I główny problem nie leży w wyglądzie, bo to idzie przeboleć, ale w czym innym. Mianowicie nie mogę wysyłać wiadomości, jak i też limit znaków owych wiadomości jest śmiesznie mały, jakieś 10-15 znaków. I to jest największy problem, jako że głównie z wiadomości na tym mobilnym facebooku korzystam. Dodam, że mój telefon to Sony Ericsson w200i, korzystam z Mix Plusa. Wie ktoś o co może chodzić? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelaką pomoc.
ODPOWIEDZ