Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
wandzik_83
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 maja 2012, o 23:48

Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny

Post autor: wandzik_83 »

Witam! Jestem tu nowy, założyłem ten wątek gdyż nie znalazłem nigdzie tego tematu. Mam problem z uruchomieniem usługi promocyjnej Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny. Od dziś mam abonament Do usług bis za 59,90 zł, także po uruchomieniu pakietu w okresie rozliczeniowym przysługuje mi 100 dodatkowych minut. Zgodnie z informacją otrzymaną w salonie i zawartą w regulaminie w celu aktywacji pakietu wysyłam sms-a o treści AKT W na numer 2601. W odpowiedzi otrzymuję takie coś: "niestety nie możesz dodać tej usługi. Sprawdź w regulaminie". Jaka może być przyczyna i jak temu zaradzić???
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny

Post autor: luki »

Robisz wszystko dobrze. Ratunek - 2601.
wandzik_83
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2012, o 23:48

Re: Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny

Post autor: wandzik_83 »

Też tak mi się wydaje, ale co z tego jak bez efektu. Próbowałem chyba z 10 razy i ciągle ten sam komunikat. Dodam, że usługę „STAŁA OPŁATA ZA ROZMOWĘ" udało mi się aktywować bez problemu. A sposób ten sam, czyli sms o odpowiedniej treści pod numer 2601
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny

Post autor: luki »

Może masz już włączony, bo mnie w salonie od razu wszystko włączyli. Nie musiałem nic wysyłać i stałą opłatę za rozmowę i minuty do wszystkich. Może system nie działa prawidłowo. Możesz zawsze sprawdzić jakie masz pakiety i ile minut wysyłając sms na 2580 o treści: P
Sms kosztuje 29 groszy.

Konsultant na pewno Ci może włączyć.
wandzik_83
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2012, o 23:48

Re: Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny

Post autor: wandzik_83 »

W salonie nic nie włączyli samemu, miałem sam sobie włączyć, miła Pani dała do ręki regulamin i nawet napisała na kartce sms o jakiej treści i pod jaki numer wysłać. Już wcześniej wysłałem sms pod ten numer i tego pakietu nie było wśród aktywnych.
Zastanawia mnie ten punkt w regulaminie: "Skorzystanie przez Abonenta po zawarciu Aneksu z nowej oferty promocyjnej powoduje utratę prawa do korzystania z Pakietu „Minuty do wszystkich – pakiet
bezpłatny” oraz Pakietu „Minuty do wszystkich – pakiet płatny”, co skutkuje niemożliwością aktywacji tego Pakietu a w przypadku Pakietu aktywnego - automatyczną jego dezaktywacją." O co tu chodzi???
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny

Post autor: luki »

To jakbyś zmienił taryfę lub przedłużył umowę z inna taryfą niż obecnie posiadasz.
wandzik_83
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2012, o 23:48

Re: Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny

Post autor: wandzik_83 »

czyli w moim przypadku to raczej nie wchodzi w grę, bo wcześniej miałem mixplusa i dziś poprzez konwersję przeszedłem na abonament
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny

Post autor: luki »

Załóżmy, że za 5 miesięcy pojawia się inna taryfa, na którą mógłbyś przejść, to zmieniając ją - tracisz pakiety. Lub załóżmy za 12 miesięcy dają Ci możliwość zmiany oferty, zmieniając ją - tracisz pakiety. Nie dotyczy Ciebie ten zapis.
wandzik_83
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2012, o 23:48

Re: Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny

Post autor: wandzik_83 »

No to nie wiem, jedyne wyjście to udać się jutro do salonu wyjaśnić sprawę, zobaczymy co powiedzą. Dzięki za pomoc!
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny

Post autor: luki »

Szybciej zadzwonić pod 2601 i aktywować pakiet. ;-)
wandzik_83
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2012, o 23:48

Re: Pakiet „Minuty do wszystkich – pakiet bezpłatny

Post autor: wandzik_83 »

Rano z którejś z tych opcji skorzystam :-> Oby z pozytywnym skutkiem
ODPOWIEDZ