Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: Garjusz »

Od poniedziałku 3 września staruje nowa kampania „Najlepsze smartfony w najlepszych cenach” wspierająca promocje Plus Abonament i Plus dla Firm. W ofercie Plusa znajdą się supernowoczesne smartfony w najlepszych cenach na rynku. Już od 1 zł dostępne będą Samusng Galaxy SIII, Samusng Galaxy SII, Nokia Lumia 900, Nokia Lumia 610. Szczegóły promocji od 3 września na ww.plus.pl.

A jak Wam się podoba nowa reklama z mumio ?

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... RnKPLCOc2Q

Więcej na PlusBlog.pl
bestmen
PlusManiak
Posty: 72
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:03

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: bestmen »

I ktoś mi powie... że od 19 sek. tej reklamy, jak usłyszał "małego rycerza" to nie parsknął śmiechem... :)
bestmen
PlusManiak
Posty: 72
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:03

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: bestmen »

Garjusz pisze:Od poniedziałku 3 września staruje nowa kampania „Najlepsze smartfony w najlepszych cenach” wspierająca promocje Plus Abonament i Plus dla Firm. W ofercie Plusa znajdą się supernowoczesne smartfony w najlepszych cenach na rynku. Już od 1 zł dostępne będą Samusng Galaxy SIII, Samusng Galaxy SII, Nokia Lumia 900, Nokia Lumia 610. Szczegóły promocji od 3 września na ww.plus.pl.

A jak Wam się podoba nowa reklama z mumio ?

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... RnKPLCOc2Q

Więcej na PlusBlog.pl
Ciekawe jaka to będzie promocja na SG II, SG III, L900 i L610 no i inne wypasione smartfony. Czy tylko dużo szumu, czy rzeczywiście ceny spadną co najmniej o 500pln w górę. Bo na reklamie widoczne są właśnie te 4 modele stojące na półce...

P.S. zerknąłem na stronę, no i o dziwo... aktualnie, jeszcze przed 00.00, wcale nie ma w ofercie L900...!
bestmen
PlusManiak
Posty: 72
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:03

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: bestmen »

Garjusz pisze:Od poniedziałku 3 września staruje nowa kampania „Najlepsze smartfony w najlepszych cenach” wspierająca promocje Plus Abonament i Plus dla Firm. W ofercie Plusa znajdą się supernowoczesne smartfony w najlepszych cenach na rynku. Już od 1 zł dostępne będą Samusng Galaxy SIII, Samusng Galaxy SII, Nokia Lumia 900, Nokia Lumia 610. Szczegóły promocji od 3 września na ww.plus.pl.
Dzisiaj jest 3.09 czy 2.09, bo ani śladu, ani widu po nowej kampanii „Najlepsze smartfony w najlepszych cenach”
SzymekPB
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 10:56

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: SzymekPB »

Jest taki ślad, że telefony w sklepie internetowym mają inne ceny, większość ma niestety wyższe ceny. Obecnie za Sony Xperia Sola trzeba zapłacić 719zł w abonamencie 59zł. Przed podwyżką ten telefon kosztował 269zł :lol:
bestmen
PlusManiak
Posty: 72
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:03

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: bestmen »

SzymekPB pisze:Jest taki ślad, że telefony w sklepie internetowym mają inne ceny, większość ma niestety wyższe ceny. Obecnie za Sony Xperia Sola trzeba zapłacić 719zł w abonamencie 59zł. Przed podwyżką ten telefon kosztował 269zł :lol:
Nooooo, to jest postęp... RESPECT, rzeczywiście idą w dobrym kierunku, jeśli to prawda.
jamichelson
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2012, o 16:36
Kontakt:

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: jamichelson »

nie orientuję się dlatego spytam - jest htc desire z?
Weather Services - weather widget for free.
SzymekPB
Początkujący PlusManiak
Posty: 14
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 10:56

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: SzymekPB »

Nie ma. Są to za Desire C, Cha Cha i One V
Topielec
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2012, o 12:42

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: Topielec »

Witam,

Od kilku miesięcy obserwuję ceny smartphonów w sklepie internetowym w abonamencie i muszę powiedzieć, że nie dość, że nie ma żadnej ciekawej promocji, jeśli chodzi właśnie o telefony, to dodatkowo modele, które są już od jakiegoś czasu w ofercie, to zamiast tanieć, drożeją! Obecnie niektóre ciekawsze smartphony można taniej kupić nowe w sklepie internetowym niż w abonamencie w Plusie. Również oferta przygotowane dla mnie (przedłużenie - kończy mi się umowa, jestem z plusem od wielu lat) nie oferuje nic lepszego ani o gram, od tego co może kupić sobie osoba, która podpisuje swoją pierwszą umowę. Nie płacę dużych rachunków i chciałbym jakiś dobry, ale tani telefon, ale niestety mam wrażenie, że o takich mało dochodowych klientów Plus nie dba wcale. Dlatego niestety coraz poważniej myślę nad zmianą sieci.

Nie piszę tego, aby się wyżalić, tylko by wyrazić swoją opinię, co do polityki sklepu internetowego Plusa, gdyż powaliła mnie informacja o rzekomej promocji, która okazała się podwyżką. Tragedia :/

Dodatkowo jakiś czas temu na stronie Plusa odbywał się konkurs smsowy związany z nawigacją, gdzie do wygrania były Xperie. Nie ukrywam, że wysłałem trochę smsów i nagle z dnia na dzień ślad po konkursie zniknął. Słyszeliście coś o tym?
Pytles
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2012, o 20:53

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: Pytles »

Dokładnie Sony Xperia podrożała szczególnie Sola 899zł przy 36 doładowaniach po 30 zł !! To jest absurd taniej mógłbym nowa kupić w sklepie internetowym, wcześniej kosztowała jeśli się nie mylę 439 zł. Widać jak dbają o klienta szczególnie o tych którzy mają długi staż z tym oto operatorem.
Topielec
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2012, o 12:42

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: Topielec »

O a dzisiaj cena LG L5 w abonamencie 40 zł podskoczyło o prawie 100 zł i wynosi ~270 zł :D
Jeszcze dwa mesiące temu był po ~70 zł, następnie po ~170 zł. Ciekawe do ilu dobije za kolejne kilka tygodni :P
kosa1127
Szalony PlusManiak
Posty: 571
Rejestracja: 17 cze 2009, o 15:15
Lokalizacja: PlusForum.pl

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: kosa1127 »

@ w abonamencie 39,90 rzeczywiście cena jest 199 zł ale wedle mnie (jak na teraz nie patrząc na to co było) najlepiej wziąć abonament 39,90 na dwa lata niż za te same 199 zł na 36 doładowań po 40 zł ;)
Do wszystkich taniej, a do Play drożej...absurdalnie proste.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: luki »

Nie widzę nic dziwnego w wahaniach cenowych. Zawsze tak było u wszystkich operatorów. ceny spadały na okresowe promocje, potem rosły, znowu spadały itd.
Topielec
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2012, o 12:42

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: Topielec »

Nie wiem, jak było zawsze, bo sytuację śledzę dopiero od jakiegoś czasu, jednak uważam, że jeśli spadki cen są w ramach, jak piszesz, promocji, to powinno być to jakoś zaznaczone. W obecnej sytuacji przeciętny klient nieświadomy, że to "normalka" ma wrażenie, że po prostu ceny stosunkowo starych już telefonów cały czas rosną i wydaje się to nieco absurdalne.
Awatar użytkownika
luki
Szalony PlusManiak
Posty: 1577
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:23

Re: Najlepsze smartfony w najlepszych cenach

Post autor: luki »

Nie będę definiował słowa promocja. Wbrew powszechnej opinii nie jest to równoznaczne z obniżką ceny a z promowaniem produktu.
ODPOWIEDZ