Przedłużenie umowy

Wszytko o planach taryfowych, abonamencie w sieci plus. Wasze uwagi i opinie
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

Do plusa do bok to jest czarna magia się dodzwonić to jest jedyny minus tej sieci i jeszcze to że jak dzwonisz do biura to za to płacisz.
Gośka1981
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2012, o 11:55
Lokalizacja: Gryfino

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Gośka1981 »

Aaaa, tu ciekawostka. Otóż Tajna Komórka Polkomtela zwana Biurem Desperackiego Utrzymania Klienta ma numer DARMOWY. Przy pierwszym kontakcie myślałam, że to jakaś ściema i jakiś naciągacz się pod Plusa podszywa, bo nie dość, że inny numer (a to jednak BUK :-D ), to jeszcze na dodatek DARMOWY. Zrobiłam wielkie oczy i nie uwierzyłam :-D Na dodatek jak dzwonili, to z komórki kończącej się numerem 2699 (to ten numer do BUK) i w czasie rozmowy słychać było jakby konsultant był w domu lub gdziekolwiek indziej, ale raczej nie w biurze, gdzie siedzą inni konsultanci. Takie było moje pierwsze wrażenie. No i jak się samemu do nich dzwoni, to te wszystkie "wybierz jeden" itd. brzmią jakoś tak mało profesjonalnie, inaczej niż w normalnym BOK. Co do Pana Nieosiągalnego - nie zadzwonił od wtorku lub środy :-( Będę płakać. Dziś wychodząc na miasto nie zabrałam telefonu i po powrocie nie mogłam go znaleźć. Kiedy już go znalazłam, przejrzałam go z nadzieją, że Nieosiągalny dzwonił, a tu nic :-( Tym bardziej jestem zdesperowana, że moja Nokia X2 padła na amen (zwarcie jakieś bodajże) i korzystam z Nokii 6680 mojego syna, na dodatek mi upadła jakiś czas temu i cały ekran jest w poziome prążki. napisanie SMS-a to tragedia, zwłaszcza, że z uwagi na te prążki na ekranie muszę pisać bez T9.
A i jeszcze coś - dopadły nas Orangutany z Orange. Dzwoniła na numer mojego męża (umowa jest na mnie) pani z ofertą: smartfon za 7 gr (nie lubię specjalnie smartfonów) i pół roku bez abonamentu. Nawet nie rozważam tej oferty. W grę wchodzi Plus i Play jedynie. Jakbyście usłyszeli słowotok pani z Orange. Matko, jaka szkoda, że nie nagrałam. Puszczałabym ludziom ku przestrodze. Myślę, że bycie konsultantem telefonicznym jest jej powołaniem :-D Nadawałaby się też idealnie na agenta ubezpieczeniowego, ewentualnie akwizytora. Ona już mi umowę przyszykowywała, kiedy ja zdążyłam powiedzieć do niej może jedno pełne zdanie, nie licząc "Mhm", "Rozumiem" i innych tego typu.
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

Ale i tak Plus jest najbardziej porąbaną siecią na świecie, ale mają nawet fajne telefony dlatego jeszcze tu jestem, a zobaczymy jaka będzie następna oferta w grudniu, jak lipna to zwijam stąd majdan do innej sieci i wtedy wypowiem się jak jest naprawdę w innej sieci czy lepiej czy gorzej. :lol:
Ostatnio zmieniony 27 lis 2012, o 10:37 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Proszę o pilną poprawę błędów ortograficznych zaznaczonych w wypowiedzi.
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

Jak zadaję pytanie do biura obsługi klienta przez e-mail kiedy będzie nowa umowa dla mojego numeru to każdy mnie zbywa tym, że jak się będzie kończyła to dadzą mi znać, a kończy się 17 grudnia.
Gośka1981
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2012, o 11:55
Lokalizacja: Gryfino

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Gośka1981 »

Chinek, zadzwoń do BOK i w trakcie rozmowy napomknij, że może zmienisz sieć ;D
Awatar użytkownika
Hunter
Starszy Plusmaniak
Posty: 186
Rejestracja: 1 lis 2012, o 17:47

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Hunter »

chinek24 pisze:, a kończy się 17 grudnia.
Czyli już masz 1 okres rozliczeniowy do przodu, lepiej zadzwonić na bok - ktoś Ci pwa powie jakie masz :)
[center]Moje posty nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska operatora sieci Plus. Zazwyczaj nie odpowiadam na pw.[/center]
spawik
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 26 sty 2012, o 18:26

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: spawik »

Jeśli chcesz przedłużać umowę to lepiej zadzwoń sam bo możesz czekać długo na ich ruch. Moja umowa się skończyła w czerwcu i nikt nie zadzwonił do dziś, na ebok'u też nie ma oferty PWA przygotowanej (a i ja nie nalegam, bo mi pasuje przenoszenie minut na 3 miesiące i 5 darmowych numerów, jakie teraz mam za tą cenę. Pakiet internetowy dodałem sobie za punkty 5plus, bo i tak nie ma ich na co wykorzystać). Pewnie też za mały abonament płacę, żeby mnie chcieli zatrzymywać (staż ponad 12 lat w sieci już na nikim nie robi wrażenia). Idą święta i mam wolność wyboru - czekam tylko na wszystkie oferty i (prawdopodobnie) się ładnie pożegnam z plusem.
Pozdrawiam,
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

Jak dzwoniłem to mówiłem, że zrezygnuję z Plusa to powiedzieli, że oferta będzie za około 1 tydzień, ale czas upłynął i nic, ale ja mam czas, a oni potem będą chcieli się do mnie dodzwonić.
Z Play dzwonili i pytali się czy chcę do nich przenieść numer i się zastanawiam.
To inna sieć dzwoni wcześniej niż Plus. Bardzo dziwne, jednak jeszcze zaczekam na telefon z Plusa.
Gośka1981
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lis 2012, o 11:55
Lokalizacja: Gryfino

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Gośka1981 »

chinek24 pisze: To inna sieć dzwoni wcześniej niż Plus. Bardzo dziwne, jednak jeszcze zaczekam na telefon z Plusa.
Do mojego męża zadzwonili z Playa w listopadzie, a umowa kończyła mu się w marcu. Z Plusa nie wiem czy w ogóle dzwonili. Jeśli tak, to na pewno później.
Maniek89
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2012, o 13:52

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: Maniek89 »

Witam, chciałbym się dowiedzieć od kiedy zacznie obowiązywać nowa umowa gdybym podpisał ją np. dziś, czy od najbliższego miesiąca tj. okresu rozliczeniowego czy jakoś inaczej to działa?
Przepraszam za dziwne pytanie, ale zależy mi na odpowiedzi.
Z góry za nią dziękuje.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: sl@w_es »

chinek24 pisze:(...) Z Play dzwonili i pytali się czy chcę do nich przenieść numer i się zastanawiam. (...)
Gośka1981 pisze:Do mojego męża zadzwonili z Playa w listopadzie, a umowa kończyła mu się w marcu. (...)
Proszę trzymać się zasad obowiązujących na PF.
Pozwolę sobie przypomnieć, że wątek znajduje się w dziale dotyczącym sieci Plus, więc nie widzę uzasadnionego powodu, aby pisać w nim o przedłużeniu umowy u innych operatorów.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

Moja wina przepraszam więcej to się nie powtórzy nie pomyślałem :oops:
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

Jak to jest? Dzwonię do BOK to mówią, że nową umowę mogę podpisać dopiero w lutym, a jak dzwonię do konsultanta buk to mówi mi, że mogę wziąć wcześniej, w grudniu ?

Na czym to polega, bo ja normalnie zaczynam głupieć ? :roll:
Awatar użytkownika
rawsky
Szalony PlusManiak
Posty: 384
Rejestracja: 18 gru 2009, o 18:04
Lokalizacja: Białystok

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: rawsky »

Prośba do osób, które ustalają warunki przedłużenia umowy - gdybyście mogli zapytać teoretycznie ;-) ile by kosztował SGS II w taryfie Rozmowna 59,90 zł z internetem na próbę lub Rozmowna dla Firm 55 z internetem na próbę.
chinek24
Początkujący PlusManiak
Posty: 29
Rejestracja: 14 paź 2012, o 12:28
Lokalizacja: lublin

Re: Przedłużenie umowy

Post autor: chinek24 »

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Mam takie dziwne pytanie czy ktoś zna ten numer 717313030?
Niby to przedstawiciel Plusa - dzwonią z nową umową.
Dzwoniłem do Plusa i powiedzieli mi, że to nie jest ich przedstawiciel i takiego nr nie znają.
KTO TO JEST???????
Proszę o pomoc.
ODPOWIEDZ