zasady działania bliski numer

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
asiu5
Nowy
Posty: 6
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 sty 2013, o 13:00

zasady działania bliski numer

Post autor: asiu5 »

W telefonie na kartę w taryfie Plus na kartę jest możliwe aktywować bliski numer i czy po aktywacji będzie można pisać smsy bez ściągania dodatkowego pakietu 600 sms?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: zasady działania bliski numer

Post autor: Joanna_Plus »

asiu5,

a jaka taryfa? Bo w Plus na Kartę nie ma Bilskich Numerów. Są Wybrane Numery. Doprecyzuj proszę pytanie. Pakiet 600 SMS też nie jest dostępny.

Kod na sprawdzenie taryfy: *147#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asiu5
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2013, o 13:00

Re: zasady działania bliski numer

Post autor: asiu5 »

Obecnie mam taryfę Twój profil i korzystam z promocji Bliski numer (nie wiem czy tak się nazywa, ale aktywowałam tym kodem *104*51*48nr_telefon_w_plusie#), ale kupiłam nową kartę startową i tam jest taryfa Plus na karte i chciałabym się dowiedzieć czy jest jakaś promocja, że mogę pisać i rozmawiać bez ograniczeń jak na tamtej starej i co miesiąc płacić 5 lub 10 zł :?:
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: zasady działania bliski numer

Post autor: Joanna_Plus »

asiu5,

o teraz dużo prościej ;-).

Jeżeli chodzi o taryfę Plus na Kartę, to w jej przypadku są zupełnie inne usługi niż w Twoim Profilu.
Rozważ może np. skorzystanie z promocji Rok Darmowych Rozmów, gdzie po zasileniu z przedziału 30-49 zł, masz możliwość dzwonienia przez 12 miesięcy do zdefiniowanego numeru całkowicie za darmo.

Mogą być też np. Wybrane numery w Plusie (to na połączenia). Jeżeli chodzi o SMS-y to profil Nielimitowane SMS-y w Plusie.

Poczytaj proszę: http://nakarte.plus.pl/prepaid/jak_obnizyc_wydatki.html. Myślę, że na pewno uda się coś wybrać.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
asiu5
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2013, o 13:00

Re: zasady działania bliski numer

Post autor: asiu5 »

dziękuje
ODPOWIEDZ