Problem z wykupieniem sms

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Aniaa030306
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 sty 2013, o 00:51

Problem z wykupieniem sms

Post autor: Aniaa030306 »

Zawsze, jeśli chodzi o wykupienie pakietu sms, kupuję ciągle ten sam. Jest to Pakiet 500 SMS-ów, które aktywuję kodem: *121*11*01#. Na pewno aktywowałam pakiet 2 razy w miesiącu, nie wiem własnie czy ma to znaczenie, ale od jakiegoś tygodnia (mając powyżej 5 zł na koncie) nie mogę wykupić pakietu... Otrzymuje wiadomość zwrotną typu: Skontaktuj się z BOK lub usługa niedostępna itp.. Nie wiem kompletnie o co chodzi -.-
Desmond
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2012, o 11:32

Re: Problem z wykupieniem sms

Post autor: Desmond »

Sprawdź taryfę kodem *147# i napisz co otrzymałaś w smsie zwrotnym.
misiaczka125
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 sty 2013, o 22:20

Re: Problem z wykupieniem sms

Post autor: misiaczka125 »

Mam problem z wykupieniem pakietu sms 500 w MIX V. ,, Operacja nie moze być zrealizowana'' Trwa to już drugi dzien. Co mam zrobić?
Awatar użytkownika
Jrv
Szalony PlusManiak
Posty: 1208
Rejestracja: 5 paź 2011, o 20:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Problem z wykupieniem sms

Post autor: Jrv »

Prawdopodobnie poczekać aż minie 31 doba od aktywacji najstarszego z pięciu ostatnich pakietów.
Ewentualnie wyłączyć pakiet bieżący, który się skończył - ale domyślam się, że to już zrobiłaś.
Nie pomagam na PW. Forum służy do zadawania pytań i tu odpowiadam w wolnej chwili.
Aniaa030306
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2013, o 00:51

Re: Problem z wykupieniem sms

Post autor: Aniaa030306 »

Wysłałam sms pod *147# i taryfa to MixV ? nadal mam środki na koncie,a chcąc wykupic sms dostaje odp : skontaktuj sie z BOK .
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Problem z wykupieniem sms

Post autor: Joanna_Plus »

Aniaa030306,

w przypadku taryfy Mix V i pakietu 500 SMS do Plusa, możesz w skali 31 dni mieć 5 takich aktywacji. Jeżeli pojawia się powyższy komunikat, oznacza to, że ten limit został już wyczerpany i trzeba poczekać, aż upłynie termin ważności dla pierwszego aktywowanego pakietu. Dopiero wtedy będziesz mogła dodać kolejny.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ