Czy PLUS potrafi być konkurencyjny?

Roaming, Muzodajnia, Program 5Plus, Drogowskaźnik, Plus Online. Wszytko inne co związane z siecią Plus+...
poltergeist
PlusManiak
Posty: 118
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 16 sty 2013, o 10:53

Czy PLUS potrafi być konkurencyjny?

Post autor: poltergeist »

Od dwóch lat zauważam niepokojące zjawisko. Pracuję w sektorze publicznym, w zakładzie który podlega pod Urząd Miejski. Cztery lata temu służbowe telefony obsługiwał PLUS. Dwa lata temu robiliśmy przetarg na dostawę usług telefonii komórkowej i nastąpiła zmiana. Było dwóch konkretnych oferentów PLUS i ORANGE. Przy 33 aparatach oferta PLUSA była wyższa od oferty ORANGE o 5 tys. zł w skali 24 m-cy. No i teraz służbowy telefon mam w ORANGE. W grudniu zeszłego roku Urząd Miejski przeprowadził podobny przetarg. Zamawiali ok. 40 aparatów i znów startował tylko PLUS i ORANGE. I znów oferta ORANGE była korzystniejsza, tyle że teraz o 15 tys. w skali 24 m-cy. W tym roku w moim zakładzie będzie ponownie robiony przetarg, bo umowa powoli dobiega końca. ORANGE już się interesuje i pyta. Ciekawe co zaproponuje PLUS. Czy naprawdę nie macie możliwości powalczyć o klienta biznesowego? Być może nie są to jakieś wielkie kwoty, bo w rozliczeniu na numery, abonamenty kształtują się na poziomie 30-40 zł miesięcznie na numer, niemniej jednak chyba warto powalczyć.
Jeśli pomogłem - podziękuj. Jeśli wprowadziłem zamieszanie - opie.... :)
ODPOWIEDZ