nota obciążeniowa za internet cdma

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
wojtula1987
Nowy
Posty: 4
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 12:44

nota obciążeniowa za internet cdma

Post autor: wojtula1987 »

Witam. Plus oświadczył o rozwiązaniu ze mną umowy Plus CDMA oraz dostałem notę obciążeniową! Co zrobić by móc dalej korzystać z internetu nie płacąc kary umownej? Słyszałem o czymś takim jak REAKTYWACJA... chciałbym dalej korzystać z usług Plusa i zależy mi na dalszej współpracy.
P.S.
Kwotę należności zaległej wpłaciłem na konto Polkomtelu!!!!!! Pomóżcie co robić????????
Notę obciążeniową mam do zapłaty do 8 maja - w punkcie Plusa powiedzieli, że nie ma czegoś takiego jak reaktywacja i że nie widnieje wcale w systemie!!!!!!!! Jak to możliwe???????? Dzwoniąc do biura obsługi kierują mnie po różnych działach i efekt jest taki, że oczekuję na połączenia godzinę czasu i 5 konsultantom podaję te same info i na końcu mówią mi, że mam iść do punktu Plusa!!!!!!! i koło się zamyka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy to granie na zwłokę z ich strony?


Powoli tracę cierpliwość.
obcypowraca

Re: nota obciążeniowa za internet cdma

Post autor: obcypowraca »

Jest "coś" takiego jak reaktywacja, oprócz CDMA, więc nie dziwię się, że w punkcie Ci tak mówią, bo mają rację.
wojtula1987
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 12:44

Re: nota obciążeniowa za internet cdma

Post autor: wojtula1987 »

obcypowraca pisze:Jest "coś" takiego jak reaktywacja, oprócz CDMA, więc nie dziwię się, że w punkcie Ci tak mówią, bo mają rację.

Cóż na to zaradzić?!
Chcę dalej korzystać z usług, a przez jakąś śmieszną sumkę 70 zł taaaaka kara!!! Ludzie to jest chore!
obcypowraca

Re: nota obciążeniowa za internet cdma

Post autor: obcypowraca »

wojtula1987 pisze:
Cóż na to zaradzić?!
Nic.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: nota obciążeniowa za internet cdma

Post autor: Krzysiek_Plus »

obcypowraca pisze:Jest "coś" takiego jak reaktywacja, oprócz CDMA, więc nie dziwię się, że w punkcie Ci tak mówią, bo mają rację.
wojtula1987 niestety musze potwierdzić. W przypadku Plus Internet CDMA nie ma możliwości podpisania umowy reaktywacyjnej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ