drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Dom

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
tosia
PlusManiak
Posty: 53
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:34
Kontakt:

drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę // Smart Dom

Post autor: tosia »

Po lekturze Regulaminu Programu "SMARTDOM - Telewizja, Internet, Telefon" chciałabym się upewnić co do możliwości zawarcia następującej kombinacji umów:
Umowa uprawniająca - Abonament Plus Internet 15GB (umowa z 1 października 2013 r. 59,90 zł, płatne 49,90zł)
Umowa Nowa I - Abonament na telefon Taryfy LTE nielimitowane rozmowy i smsy z pakietem 0,5GB (przejście z Plus na Kartę 59,99 zł, tj. po upuście 50% płatne 29,995zł)
Umowa Nowa II - Umowa Internet CP 10GB w promocji2 razy więcej LTE, tj. 20 GB za 49,90 zł (po upuście 48,90 zł płatne 1 zł) - tę umowę chętnie zawarłabym online ze względu na dodatkowe 4 GB.
Z góry dziękuję za opinię, czy może tak wyglądać kombinacja usług SMARTDOM.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22383
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: Joanna_Plus »

tosia,
tosia pisze:czy może tak wyglądać kombinacja usług SMARTDOM.
Tak.
Warunek: umowy te muszą być podpisane w ciągu 7 dni.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tosia
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:34
Kontakt:

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: tosia »

Dziękuję za odpowiedź. Może jeszcze dziś wybiorę się do Autoryzowanego Punktu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22383
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: Joanna_Plus »

tosia,

tylko jeżeli umowa będzie zawierana na odległość to, żeby nie przekroczyć tego okresu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tosia
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:34
Kontakt:

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: tosia »

O tym będę pamiętać. jeszcze mam jedno pytanie do wcześniej wspomnianego regulaminu: § 4 pkt 6 mówi, iż aby otrzymać Korzyści trzeba posiadać Kartę Korzyści dla Ciebie. Póki co, nie otrzymałam jeszcze takiej karty i no nie wiem, czy ona dotrze do mnie. Mogę podpisać umowy w najbliższych dniach?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22383
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: Joanna_Plus »

tosia,
tosia pisze: Póki co, nie otrzymałam jeszcze takiej karty i no nie wiem, czy ona dotrze do mnie. Mogę podpisać umowy w najbliższych dniach?
Tak. Wysyłka Paszportów już się rozpoczęła. Przy zawieraniu umów, nie trzeba fizycznie takiego dokumentu posiadać przy sobie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tosia
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:34
Kontakt:

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: tosia »

No niestety, Pani w APS zaprzeczyła temu, iż można mieć jednocześnie w promocji Plus Internet i Internet CP. W Regulaminie smartDOM jest tabela możliwych kombinacji i wydaje mi się jednak, że mimo iż jedna i druga usługa dotyczy internetu, to wg regulaminu są to dwa różne rodzaje umowy. na razie się wstrzymałam. Nie wiem, co z tym fantem zrobić. Umowa TV, jeśli bym taką podpisała, będzie dla mnie usługą bezużyteczną, ponieważ właściciel budynku nie wyraża zgody na montaż anteny na elewacji budynku, już temat był nie raz przerabiany.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: Krzysiek_Plus »

tosia, posiadając już jedną usługę może dokupić 2 różne usługi Cyfrowego Polsatu lub
Plusa (inne niż posiadana) w ramach super oferty.

Każda z tych usług powinna należeć
do innej kategorii:
• Telewizja
• Internet (Cyfrowego Polsatu lub Plusa)
• Telefon (Plus Abonament lub Plus Mix)
Nie można łączyć ze sobą usług tego samego rodzaju np. Plus Abonament + Mix Plus,
Telewizja + Telewizja oraz Internet CP + Plus Internet.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
tosia
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:34
Kontakt:

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: tosia »

No ok. Dziękuję.
cesarz87
Początkujący PlusManiak
Posty: 26
Rejestracja: 5 sie 2012, o 19:23

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: cesarz87 »

Krzysiek_Plus pisze:tosia, posiadając już jedną usługę może dokupić 2 różne usługi Cyfrowego Polsatu lub
Plusa (inne niż posiadana) w ramach super oferty.

Każda z tych usług powinna należeć
do innej kategorii:
• Telewizja
• Internet (Cyfrowego Polsatu lub Plusa)
• Telefon (Plus Abonament lub Plus Mix)
Nie można łączyć ze sobą usług tego samego rodzaju np. Plus Abonament + Mix Plus,
Telewizja + Telewizja oraz Internet CP + Plus Internet.
Mając Plus Mix - 40 zł/mc oraz Telewizję CP 69,90 mogę jedynie dokupić Internet CP lub Plus Internet ??? Dobrze wnioskuję ?? W mix nie spełniam limitu kwotowego , mogę dokupić abonament w promocji ??? Kolejne pytanie co jeśli chciałbym przejść z Plus Mix na abonament ? Mogę liczyć wtedy na 50 % ulgi ??
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: Krzysiek_Plus »

cesarz87, brane są pod uwagę tylko usługi spełniające wymagania promocji "super oferta", więc w przypadku nowej aktywacji Plus Abonament lub konwersji Mix-Abonament przysługiwała by 50% ulga.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
positif
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 8 maja 2014, o 13:03

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: positif »

Ja mam z kolei pytanie:

Aktualnie posiadam na mnie:
Umowa TV CP 49,90
Abonament PLUS 45,00 zł (koniec umowy w styczniu 2015)

Z obecnymi usługami nie mogłem uruchomic programu SmartDom gdyż dotyczy to tylko nowych aktywacji, wiec:

W sobote podpisalem nowa umowe PLUS Abonament (konwersja Karta - Abonament) dla żony na kwote 89,90 zł z telefonem.

Dowiedziałem się ze rabat 10 zł niestety mi nie przysługuje. Wylacznie rabat 10 zł za e-faktura.

Dodatkowo spanikowałem dzisiaj, gdyż chcialem sie gdzies dowiedzieć czy na nową aktywację (umowa z soboty)uzyskam -50%. Jedna Pani powwiedziała że tak, jednak nie mogę podpisać umowy o internet, ponieważ na mój nr PESEL mam już 3 aktywacje (CP, ABO stary, ABO dla żony nowy), natomiast w innym punkcie dowiedziałem się ze muszę jeszcze podpisać umowę o internet aby zniżka -50% zadziałała. Wtedy również będę miał internet za 1 zł.

Boje sie w tym przypadku że 1 rachunek powali mnie na kolana tj, 79,90 zł za abonament zamiast obiecanych (-50% 40 zł)

Jak to w końcu wygląda, ponieważ nie wiem co teraz z tym zrobić.
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: Krzysiek_Plus »

positif, jeśli Twoja umowa w ramach CP trwa już dłużej niż 60dni, to w takim wypadku otrzymujesz ulgę 50% na zakupiony Plus Abonament. Zakup kolejnej umowy Plus Internet w ciągu 7 dni od poprzedniej aktywacji, otrzymujesz trzecią umowę za 1zł (dokładnie rabat 48,90/48,99).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
positif
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 8 maja 2014, o 13:03

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: positif »

Pana odpowiedz troche mnie uspokoila. Rowniez potwierdzalem te informacje na oficjalnej infolinii.
Niestety musze stwierdzic ze konsultanci w salonach i mpunktach w moim miescie, nie znaja dokladnie programu SmartDom, przekazuja bardo bledne i rozbiezne informacje. W regulaminie jest prosto opisane, jednak oni interpretuja wszystko po swojemu.

A czy otrzymam jakiekolwiek potwierdzenie ze jestem w programie smartdom ?
Mam pewne obawy, poniewaz umowe podpisywalem stacjonarnie i konsultantka byla trochę "zakrecona".

Nie otrzymalem nawet regulaminu smartdom :(.

Czy podpisywalem oswiadczenie przystapienia do SmartDom - nie pamietam :( z dokumentow posiadam dowod zakupu, umowę z promocja XLBKS24A06, oraz regulamin "Taryfy LTE - Rozmowy i SMSy bez limitu III"

Jak to mozna zweryfikowac ?
Awatar użytkownika
Krzysiek_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 17730
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:58

Re: drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę

Post autor: Krzysiek_Plus »

postitif, jeśli zostało podpisane oświadczenie o przystąpieniu do Smart DOM to zgodnie z regulaminem:
7. Weryfikacja warunków wymienionych w niniejszym Regulaminie oraz przyznawanie Korzyści dokonywane będzie odrębnie dla każdego okresu rozliczeniowego dla każdej z umów posiadanych przez Abonenta, do których zastosowanie ma niniejszy Regulamin
Sam rabat zostanie automatycznie przyznany najpóźniej od drugiego pełnego okresu rozliczeniowego następującego po dniu zawarcia umowy.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ