Program SmartDom

Wszystko na temat nowości i promocje w sieci Plus
dandeek1996
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 17 maja 2014, o 15:16

Program SmartDom

Post autor: dandeek1996 »

Posiadam 3 telefony w Plusie:
2 na zobowiązanie 30 zł (w jednym z nich kończy się umowa)
1 na zobowiązanie 40 zł.
Mam internet w CP (69,90) i telewizję (14,90)
Chcę skorzystać z promocji smartdom i teraz:
Chcę przedłużyć umowę na internet i chyba mogę skorzystać z 10 zł zniżki z powodu mixplus z doładowaniem 40 zł.
Czyli przedłużam umowę na internet np. biorę internet z 2 tabletami za 69,90 - dostaję 10 zł zniżki - mam za 59,90.
Czy przedłużając teraz umowę w mixplusie mogę obniżyć kwotę minimalnego doładowania o 50 % tzn. chcę wziąć nowy telefon i jest w ofercie dobrej 24 doładowania po 80 zł, to czy z powodu internetu mogę mieć 50% zniżki i wziąć ten telefon w ofercie 24/80, ale doładowywać za 40?
tosia
PlusManiak
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2013, o 12:34
Kontakt:

Re: Program SmartDom

Post autor: tosia »

W przypadku Plus Mix nie ma obniżki kwoty doładowania, tylko dodawane jest 50% wartości obowiązkowego doładowania. W tym przypadku doładowanie 80 zł, na konto wpłynęłoby 120 zł.
ktry
Szalony PlusManiak
Posty: 212
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:18
Lokalizacja: ZACH-POM

Re: Program SmartDom

Post autor: ktry »

Ile miesięcy wcześniej przed końcem umowy w Play mogę przenieść numer do Plusa? Przenosząc numer dostanę 3 miesiące za 0 zł. Czy te trzy mies. niepłatne zaliczają się do spełnienia warunku 60 dni, aby dostać internet za pół ceny i telewizję z rabatem 49 zł za trzecią umowę? Jeśli tak to muszę się spieszyć, bo promocja trwa tylko do końca lipca.
Jeśli podpiszę umowę w tym tygodniu to się jeszcze załapię na promocję.
Proszę o info czy dobrze myślę?




Od sl@w_es:
Regulamin PlusForum pkt 10 - korekta błędnej pisowni:
- pleyu
- plusa
- nie płatne
Poprawną pisownię wyróżniono w poście.
dannsjack
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 18 cze 2014, o 15:21

Re: Program SmartDom

Post autor: dannsjack »

Witam.

Posiadam telewizję Cyfrowego Polsatu - abonament w wysokości 59.90 zł więc mam pytanie odnośnie oferty Smart Dom, a mianowicie czy biorąc drugi produkt za 50% rabatu ( w moim przypadku byłby to internet LTE w abonamencie 59.90zł) oraz trzeci produkt za złotówkę (abonament telefoniczny w wysokości 49.90zł, obniżony o 48.90zł) będę objęty promocją przez cały okres trwania umowy tj. przez 24 miesiące? Chodzi mi o to czy dobrze rozumiem iż za te 3 oferty będę co miesiąc płacił łącznie 90,85 zł tj. 59.90 zł za TV, 29.95 zł za internet oraz 1 zł za abonament telefoniczny.
Exgame
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:10

Oferta SmartDom

Post autor: Exgame »

Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy przy internetowym zamówieniu abonamentu(nielimitowane rozmowy i smsy)+telefon(Sony Xperia L) za 69zł zostanie mi przyznany rabat na cały okres trwania umowy tj.24miesiące w wysokości 50% jeśli posiadam już Internet w cyfrowym polsacie za 49.99zł(ponad 60dni) oraz ten cały paszport korzyści? Oraz czy gdyby była taka możliwość to czy przy przenoszeniu numery dostałbym także 3 pierwsze miesiące abonamentu gratis. Pytam tutaj ponieważ nie mogę w ogóle się dodzwonić do BOK :/
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 9 sie 2014, o 09:14 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie wątków
muchakk
Szalony PlusManiak
Posty: 256
Rejestracja: 7 mar 2012, o 13:11

Re: Odp: Oferta SmartDom

Post autor: muchakk »

Możesz dokonać takiego zamówienia. Zostaw numer na stronie plusa to dostaniesz pierwsze pół roku za darmo, a nie tylko 3 miesiące

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka
Exgame
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:10

Re: Oferta SmartDom

Post autor: Exgame »

Dzięki wielkie, mam nadzieję, że zadziała. ;)
mareczek
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 2013, o 02:37

Re: Program SmartDom

Post autor: mareczek »

Witam,

W odpowiedzi na pytanie - dobrze rozumiesz. Rabat zostanie przyznany na 24m-ce. Pamiętaj tylko, że do pierwszego rachunku za aktywację telefonu i internetu zostanie doliczona jednorazowa opłata. Pamiętaj także, że zgodnie z regulaminem programu "SmartDOM" rabat na abonament internetowy i telefoniczny zostanie włączony najpóźniej od drugiego okresu rozliczeniowego. Może się więc okazać, że pierwszy rachunek oprócz tego, że będzie zawierał opłaty aktywacyjne, to będzie także opiewał na pełne kwoty abonamentów.

Pozdrawiam
Marek
malenkaanitka
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2014, o 17:02

SmartDom- modele telefonow

Post autor: malenkaanitka »

Witam, mam pytanie.
Jestem po rozmowie wstępnej w salonie i byłabym zainteresowana ofertą SmartDom, gdyż mam Cyfrowy Polsat.
Chciałabym przenieść internet również do CP i wziąć telefon. Całość abonamentu jaki mi obliczono to ok. 136 zł. Chciałabym wziąć abonament wraz z telefonem. Czy wszystkie telefony obejmują promocje SmartDom, czy tylko wybrane? Jeśli wybrane modele to jakie?
Ostatnio zmieniony 9 sie 2014, o 09:19 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie watków
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: SmartDom- modele telefonow

Post autor: habish »

Takie telefony są w ofercie --> http://sklep.plus.pl/telefony
Pamiętaj że masz czas tylko do końca miesiąca.
Espec
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2014, o 12:52

SmartDom - róznice w rabatach online i konsultanta

Post autor: Espec »

Witam.

Pragnę skorzystać z programu Smart Dom. Na stronie Plusa wypatrzyłem najbardziej pasujący mi abonament tj.129,99 w promocji Smart Dom za 64,87 pln. Po wejściu w szczegóły oferty, widnieje tam pakiet mmsów 100 sztuk.
Natomiast podczas rozmowy z konsultantem, ten stwierdził, że może zrabatować tylko sam abonament natomiast nie może puli mmsów, czyli wychodzi tak: 129,99 - 20 zł mms = 109,99 na pól, wychodzi 54,99 + 20 zł mms = 74,99 PLN. 10 zł drożej niż przez internet. Moje pytanie dlaczego? Normalnie zamówiłbym sobie telefon online ale nie ma go na stronie, natomiast jest u konsultanta i w cenniku.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź
Ostatnio zmieniony 9 sie 2014, o 09:24 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Scalenie wątków
wytatuowana
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2014, o 17:47

Program SmartDom - abonament z telefonem

Post autor: wytatuowana »

Witam.
W dniu wczorajszym złożyłam zamówienie na telefon LG G PRO LITE z obniżonym o 50% abonamentem. Dzisiaj dostałam maila z e-sklepu o wstrzymaniu realizacja zamówienia z powodu braku płatności za inny rachunek i że jeśli zapłacę w ciągu 3 dni zamówienie zostanie zrealizowane. Zaległość ureguluję w piątek tj. 01.08.2014r., gdyż w tym dniu otrzymuję wynagrodzenie. Wiem, że oferta ta obowiązuje do jutra tj. 31.07.2014r. Czy w takim przypadku jeśli zapłacę w piątek nadal będzie obowiązywał w zamówieniu abonament z 50% zniżką czy już po normalnej cenie?
Proszę o w miarę szybką odpowiedź. :-)
Espec
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2014, o 12:52

Re: SmartDom - róznice w rabatach online i konsultanta

Post autor: Espec »

Jesteście beznadziejni. Po udowodnieniu wam, że macie błąd w systemie, cenniku i u konsultantów, szybko wyłączyliście opcję abonamentów wyższych niż 109 zł, a za 109 zł nie dostaję nawet mmsów, tylko muszę za nie płacić 20 zł. Po co mi smartfon, skoro nie mogę wysyłać zdjęć? Do tego po pół roku, za połączenia nielimitowane na stacjonarne mam płacić 6,99 pln, czyli w sumie jedyny sensowny abonament wychodzi za 77 zł. Żałosne. Nic się nie zmieniło od kilku lat, dalej jesteście najdrożsi na rynku a klienta macie gdzieś.
habish
Szalony PlusManiak
Posty: 5656
Rejestracja: 19 maja 2012, o 14:14
Lokalizacja: Polska

Re: SmartDom - róznice w rabatach online i konsultanta

Post autor: habish »

Ja mam dostępne abonamenty do 199zł, więc nie mam pojęcia o czym piszesz....
Espec
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2014, o 12:52

Re: SmartDom - róznice w rabatach online i konsultanta

Post autor: Espec »

Oczywiście, że masz dostępne abonamenty wyższe jak 109 zl, ale u siebie a nie online. Zapomniałeś również dodać, że nie rabatujecie pakietu MMSów i jest on w cenie 20 zł. Nie potrafię zrozumieć dlaczego za MMSy każecie tyle płacić, jakby nie mogły one pomniejszać transferu danych?
ODPOWIEDZ