Przeniesienie numeru do Plusa

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
expat
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 23 maja 2022, o 12:05

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: expat »

*136# błąd wykonania nieznany błąd
a za chwilę:
Aktywne promocje środki ważne rok.
*147# aktywna taryfa Prosto na kartę

EDYCJA:

Jako, że nie ma tu odpowiedzi to próbowałem na chat z Panem Mikołajem i pan Mikołaj najpierw powiedział, ze nie ma nic za darmo a później, że się pomylił i jednak jest ale ja się nie kwalifikuję bo zmieniłem taryfę. xD Zrobiłem dokładnie to co kazał mi konsultant w salonie, bo podobno w salonie się nie da a wg Pana Mikołaja właśnie w salonie trzeba. To jak to jest? Moglibyście Państwo uzgodnić zeznania? Nagrałem typa w salonie ale nie chcę tego używać bo ciągle liczę, że mi ktoś pomoże w cywilizowany sposób.

PS: A ciśnienie mam już 200 xD
Ostatnio zmieniony 24 maja 2022, o 16:30 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono posty. Proszę używaj opcji edytuj, jeżeli chcesz uzupełnić wcześniejszy wpis.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Marta_Plus »

expat,

przy przeniesieniu numeru, jeśli została wybrana taryfa Prosto na Kartę, to powyższe promocje nie są dostępne.

Możesz zgłosić reklamację poprzez wysłanie opisu sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz. Następnie podaj nam tutaj numer zagadnienia, a postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
expat
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2022, o 12:05

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: expat »

Żadna taryfa nie została wybrana bo konsultant w salonie powiedział, ze dopiero po przeniesieniu numeru kodem mam aktywować promocję co bezskutecznie próbowałem uczynić.

EDIT: Założyłem dwa tickety - nie dostałem żadnego potwierdzenia na maila. Proszę o pomoc i ustawienie promocji zgodnie z Państwa reklamami.

EDIT: Po dłuższym czasie dostałem w końcu korespondencję: CASE/220524/1672
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

Hej, mam podobny problem. Przenoszę numer do PrePaid i nie wiem czy konsultant zaznaczył Plus Elastyczna na kartę. Na dziś mam przeniesienie.
CASE/220525/166
expat
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2022, o 12:05

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: expat »

Dzień dobry, jakieś newsy w mojej sprawie, bo chciałbym już zakończyć tę tygodniową gehennę i zacząć używać.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj expat, witaj Ron,
expat pisze:Po dłuższym czasie dostałem w końcu korespondencję: CASE/220524/1672
Ron pisze:CASE/220525/166
Poprosiłam o udzielenie odpowiedzi w powyższych sprawach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

Info z przeniesienia numeru do oferty na kartę:

W salonie wystarczy przedstawić dowód i numer przenoszonego telefonu. Z informacji jakie uzyskałem, teraz wszystkie przenosiny lądują z automatu w taryfie Plus Elastyczna, dlatego sprzedawca nie pytał o taryfę i nie ma jej na papierze.

Nic nie trzeba podpisywać, konsultant po prostu daje wniosek i kartę rejestracyjną. Cały proces w salonie 5min. :->
expat
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2022, o 12:05

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: expat »

Też tak miałem stąd moje zdziwienie, że wylądowałem w jakiejś innej taryfie. Tak czy inaczej, dzięki support Plus - robili co mogli i wszystko u mnie działa w tej chwili jak należy! Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

Takie pytanko mam po przeniesieniu numeru pisząc SMSa, zaznaczam karta SIM1 i wyskakuje mi Plus i jakis inny dziwny numer 697.... Spotkał się ktoś z taka anomalią? To był jakiś tymczasowy ?
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6153
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: mariusz9a »

A czy to czasami nie chodzi o błędnie przypisany numer do karty SIM (LINK)? Czy to inny problem?
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

Na to wyglada, mało poważnie ze strony sieci. Jak był taki problem, to powinni wycofać partie kart SIM. I co teraz, jak ja tego nie chce mieć na karcie ? Podejrzewam, że salon ma więcej numerów z tej partii.

Edit:
Wymieniłem kartę SIM w innym salonie i problem jest nadal. Więc to chyba nie karta?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Marta_Plus »

Ron,
Ron pisze:Edit:
Wymieniłem kartę SIM w innym salonie i problem jest nadal. Więc to chyba nie karta?
jak pisała wcześniej Joanna_Plus nie ma konieczności wymiany karty SIM, ponieważ sytuacja nie ma wpływu na działanie tej karty oraz na korzystanie z naszych usług.

Przekażemy Twój przypadek dalej. W tym celu podeślij proszę numer telefonu, którego sprawa dotyczy pod adres: specjalista_plus@plus.pl, w temacie wiadomości dodaj słowo: FORUM oraz zawrzyj też swoją nazwę użytkownika.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Ron »

Dzięki, wysłane. Nie ma wpływu na działanie sieci i usług, ale jest irytujące, a na dodatek chcę zalogować się na iPlus, to pokazuje mi w okienku do logowania ten fałszywy numer. Korzystanie z aplikacji bankowych też może robić problem.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3108
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: Marta_Plus »

Ron,
Ron pisze:Dzięki, wysłane.
dziękuję również, wiadomość dotarła.
Ron pisze:Nie ma wpływu na działanie sieci i usług, ale jest irytujące, a na dodatek chcę zalogować się na iPlus, to pokazuje mi w okienku do logowania ten fałszywy numer. Korzystanie z aplikacji bankowych też może robić problem.
Rozumiem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
imarcin0409
PlusManiak
Posty: 109
Rejestracja: 17 wrz 2021, o 22:10
Lokalizacja: /home

Re: Przeniesienie numeru do Plusa

Post autor: imarcin0409 »

Ron, ja to rozwiązałem przez włożenie karty SIM znajomego z tym samym przypadkiem do swojej N215 4G (nano SIM) i mu ten numer zmieniłem.
Pozdrawiam,
imarcin0409

Obrazek
ODPOWIEDZ