Problem z doładowaniem w mixie.

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
emem
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook

Problem z doładowaniem w mixie.

Post autor: emem »

Witam. Kilka tygodni temu przedłużyłam sobie umowę w mixie, na 24 doładowania z 50 zł.
Wczoraj kończyła mi się ważność konta, więc doładowałam sobie pierwszy raz za 50 zł. Pokazał mi się tylko komunikat, że polecanie jest przetwarzane. I potem nic się nie stało.
Kiedy sprawdzam stan konta, fakt, wynosi on 50 zł, jednak dalej jest, że konto jest ważne do 6 lipca, czyli nie przedłużyli mi jego ważności. Kiedy sprawdzam ile doładowań zostało do końca umowy - 23, więc wszystko się zgadza.
Ale dalej mam zablokowane konto, ważne do wczoraj. Co mam zrobić?
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Problem z doładowaniem w mixie.

Post autor: ManMoon »

Proponuję kontakt z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie pod numerem 2601 - 95gr/min lub przez Internet mailowo: BOK@plusgsm.pl, w reklamacji opisz problem i napisz telekod przez który zasiliłaś konto i możliwe że będą potrzebne 4 ostatnie cyfry kodu PUK.
Rozumiem, że wcześniej przed doładowaniem konto było ważne też do 6 lipca, po doładowaniu data ważności jego się nie zmieniła?
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 10:55 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
emem

Re: Problem z doładowaniem w mixie.

Post autor: emem »

Dokładnie tak. Ważność konta się nie zmieniła i konto cały czas jest zablokowane, więc nie bardzo mam jak do nich zadzwonić.
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Problem z doładowaniem w mixie.

Post autor: ManMoon »

Rozumiem, napisz na maila, którego Ci podałem, jak masz czymś zrobić fotkę tego doładowania to zrób jako zdjęcie i umieść jako załącznik w mailu, najlepiej tak, żeby był widoczny telekod, numer seryjny karty Później mogą o to poprosić to już jeden krok mniej.

Nazwij w temacie np. "Reklamacja- ważność konta doładowanie 50zł"
Opisz problem w podobny sposób jak tutaj na forum, dołącz zdjęcie karty albo przepisz telekod i numer seryjny karty.

Reklamacja trafi do Działu Reklamacji Obsługi Plus i czeka się na odpowiedź zwykle do 3 tygodni w sprawie reklamacji, jak wszystko pójdzie dobrze to dostaniesz rekompensatę od Plusa w postaci większej ważności konta albo doładowanie.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 10:54 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
emem

Re: Problem z doładowaniem w mixie.

Post autor: emem »

Już napisałam. 3 tygodnie?! To ja może się do nich przejdę...
ManMoon
Szalony PlusManiak
Posty: 391
Rejestracja: 18 paź 2008, o 15:22
Lokalizacja: dunno
Kontakt:

Re: Problem z doładowaniem w mixie.

Post autor: ManMoon »

Tak samo się czeka jak idziesz do Salonu. Czekasz na rozpatrzenie decyzji dotyczącej reklamacji... Na miejscu jak pójdziesz to wyślą Twoją reklamację faksem do Warszawy i też będzie taki długi czas oczekiwania... Na miejscu w salonie nic "od ręki" nie załatwisz... Cierpliwości... ;-)

Jeśli znasz 4 ostatnie cyfry PUK to spróbuj jeszcze zalogować się tutaj:
http://www.ebok.pl/
login to numer tel., hasło 4 ostatnie cyfry kodu PUK.
Zobacz czy tam też jest data 6 lipca, spróbuj włączyć np. pakiet gratisowy 50 smsów lub 150, o ile go nie masz i zobacz czy się da i czy data się nie zmieniła.

Możesz wysyłać smsy z pakietu teraz? Daj znać później... napisz jak przebiegła reklamacja :-)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, o 10:53 przez ManMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Dam o siebie zadbać i nigdy nie zmienię taryfy na PlusMix V- absurdalnie proste ;-)
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6162
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Problem z doładowaniem w mixie.

Post autor: mariusz9a »

Wszystko jest ok. Pierwsze doładowanie w taryfie MixPlus 4 nie przedłuża ważności konta. Szkoda że nikt w salonie Ci tego nie powiedział jak przedłużłaś umowę. Pierwsze doładowanie jest liczone z czasem 30 dni od momentu podpisania umowy. Czyli jak podpisałaś ją miesiąc temu i doładowałaś dzisiaj do datę ważności masz nadal do dzisiaj (po podpisaniu umowy masz po prostu 30 dni aby wykonać pierwsze doładowanie). Następne doładowanie przedłuży ważność konta o 30 dni.
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
emem

Re: Problem z doładowaniem w mixie.

Post autor: emem »

No to idę po drugą kartę :roll:

Pamiętam, że kiedy przedłużałam umowę, to jakiś facet bąkną coś o "dwóch doładowaniach w miesiącu", ale kiedy byłam już jedną nogą poza salonem.

I dzięki za pomoc ;]
korpi
Szalony PlusManiak
Posty: 350
Rejestracja: 23 gru 2008, o 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Problem z doładowaniem w mixie.

Post autor: korpi »

emem pisze:No to idę po drugą kartę :roll:

Pamiętam, że kiedy przedłużałam umowę, to jakiś facet bąkną coś o "dwóch doładowaniach w miesiącu", ale kiedy byłam już jedną nogą poza salonem.

I dzięki za pomoc ;]
Też tak miałem i się wkurzyłem, bo od razu chciałem mieć doładowanie mniej.
Awatar użytkownika
ubnt
Starszy Plusmaniak
Posty: 156
Rejestracja: 24 cze 2009, o 15:31
Lokalizacja: Andrychów

Re: Problem z doładowaniem w mixie.

Post autor: ubnt »

Tak, pierwsze doładowanie się ''nie liczy'' przy zakupie nowego telefonu z umową lub przy jej przedłużeniu. Kolejne następne napewno będą już ok.
Obrazek
ODPOWIEDZ