Zmiana taryfy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
latejo
PlusManiak
Posty: 61
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 25 lut 2014, o 08:18

Zmiana taryfy

Post autor: latejo »

Witam:)
Chciałbym sie dowiedziec czy jak zmienie taryfe z plus mix 6 na plus mix 7 to czy warunki umowy sie nie zmienia, czyli pozostanie liczba doladowan co mam do konca umowy?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

Nie wiem czy dobrze rozumiem; nie wywiązałeś się z umowy zawartej z taryfą Mix 6, a chcesz zmienić na Mix 7?
Nie ma takiej możliwości.
Nową umowę możesz podpisać jak pozostanie Ci nie więcej jak 6 doładowań do końca obecnego kontraktu.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
latejo
PlusManiak
Posty: 61
Rejestracja: 25 lut 2014, o 08:18

Re: Zmiana taryfy

Post autor: latejo »

Tak, dobrze rozumiesz. Chciałem w trakcie trawia umowy przejsc na nowa taryfe plus mix 7.
No ale coz jak nie mozna to nie mozna, trzeba czekac do konca umowy
Tomek2
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2015, o 02:11

Zmiana taryfy

Post autor: Tomek2 »

Włączyłem taryfę Plush bez limitu i kompletnie mi się nie podoba.
Chciałbym zmienić na jakąś inną taryfę w której nie ma od górnie rocznej ważności konta.
Na forum podane były sposoby jak wrócić do którejś ze starych taryf (wiem, że oficjalnie to nie możliwe), ale u mnie nic nie działa.
Czy wie ktoś jak przejść do jakiejś z taryf w której nie ma od górnie roku ważności konta ?
Ostatnio zmieniony 19 mar 2015, o 11:20 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Joanna_Plus »

Tomek2,
Tomek2 pisze:Czy wie ktoś jak przejść do jakiejś z taryf w której nie ma od górnie roku ważności konta ?
Co konkretnie masz na myśli? W żadnej z taryf nie ma automatycznie włączonej promocji Rok Ważności Konta. Możesz ją dodać, ale nie musisz.
Tomek2 pisze:Chciałbym zmienić na jakąś inną taryfę
Przejścia możesz dokonać do oferty PNK bez limitu.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zmiana taryfy

Post autor: sl@w_es »

Tomek2 pisze:(...) Na forum podane były sposoby jak wrócić do którejś ze starych taryf (wiem, że oficjalnie to nie możliwe), ale u mnie nic nie działa. (...)
Przejścia do starszych taryf były możliwe do taryfy Plus na kartę włącznie i wcale nie odbywało się to nieoficjalnie, ponieważ sposób migracji był przedstawiony na stronie Plusa a, że trzeba było przy tym wykonać kilka zmian taryf, aby cofnąć się najdalej do Twojego Profilu to może i wyglądało na coś pokrętnego, ale w istocie wszystko było legalne.
Jak to wygląda obecnie nie mam pojęcia, dawno nie sprawdzałem i chyba nie będę miał okazji, bo nowsze taryfy są bardziej przyjazne dla mojego portfela. :lol:
Wraz z wprowadzeniem paczki taryf PNK Więcej... możliwość migracji została usunięta; można migrować pomiędzy taryfami równoległymi lub przejść na wyższą (nowszą) jednak w takim przypadku nie ma możliwości powrotu do taryfy poprzednio używanej.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
brod3c
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 sty 2014, o 22:03

Problem ze zmianą taryfy

Post autor: brod3c »

Witam, chciałbym zmienić taryfę z taryfy simplus (sprawdzone kodem #147*) na więcej internetu i sms-ów lub plusch. Próbowałem kodem zawartym tutaj http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... _topview=1 lecz niestety nie działa. Proszę o pomoc, pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 mar 2015, o 10:38 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
art
PlusManiak
Posty: 86
Rejestracja: 8 lis 2013, o 23:24
Lokalizacja: Podkarpacie/Mazowsze

Re: Problem ze zmianą taryfy

Post autor: art »

Może to niewłaściwy kod na zmianę taryfy? Ale pewien nie jestem. Tu masz wszystkie kody i jakieś instrukcje.
http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=17888
Pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Problem ze zmianą taryfy

Post autor: sl@w_es »

Posiadasz na koncie odpowiednią ilość środków (3 zł - koszt zmiany taryfy)?
Konto nie jest zablokowane na połączenia wychodzące?
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Zmiana taryfy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj brod3c,

dołączam do pytania:
sl@w_es pisze:Posiadasz na koncie odpowiednią ilość środków (3 zł - koszt zmiany taryfy)?
Konto nie jest zablokowane na połączenia wychodzące?
Przy próbie dokonania zmiany, jaki pojawił się komunikat?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Bajan
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 19:47

Jak przejść z "Twój profil" na "Plush"

Post autor: Bajan »

Witam,
posiadam swój nr już bardzo długo. Moja taryfa to Twój profil i chciałbym przejść teraz na Plush. Na jaką taryfę musiałbym najpierw przejść, żeby mieć Plusha? Czy jest to w ogóle możliwe? Jak tak to w jaki sposób? Nie chcę zmieniać nr.
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2015, o 10:35 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jak przejść z "Twój profil" na "Plush"

Post autor: sl@w_es »

Wpisz i wyślij kod: *147*19#, a będziesz w taryfie Plush bez limitu.
Koszt zmiany taryfy to 3 zł. Po zmianie taryfy na najnowsza nie masz możliwości powrotu do poprzednio używanej, ani do żadnej z wcześniejszych taryf.
Więcej na temat tego zagadnienia na stronie http://www.plushbezlimitu.pl
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
dwaplus1
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2022, o 17:59

Brak możliwości przejscia na inna taryfe

Post autor: dwaplus1 »

Nie znalazłem rozwiązania tego tematu. Moja babcia posiada taryfę "twój profil", chciałem jej włączyć taryfę za 30zl bez limit i 15gb. Po wprowadzeniu kodu *136*11*9096# wyskoczył błąd" skontaktuj się z Bok". Proszę o informację, jak to zrobić zdalnie ..bo jeśli się nie da, to zdalnie przeniose jej numer do innego operatora i będę miał spokój.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2022, o 10:01 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1189
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Brak możliwości przejscia na inna taryfe

Post autor: Ron »

dwaplus1 pisze: 10 paź 2022, o 18:07... "twój profil", chciałem jej włączyć taryfę za 30zl bez limit i 15gb. Po wprowadzeniu kodu *136*11*9096# wyskoczył błąd" skontaktuj się z Bok"...
To co chcesz aktywować, to nie taryfa, tylko pakiet nielimitowane rozmowy SMS + GB.

Aby włączyć wyżej wymieniony pakiet, należy zmienić starą taryfę Twój Profil na nowszą Plus Elastyczna na kartę, wpisując kod na zmianę taryfy: *147*27# / koszt: 5 zł. Następnie będzie można aktywować pakiet.

Nie będzie możliwości powrotu na starą taryfę
dwaplus1
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2022, o 17:59

Re: Brak możliwości przejscia na inna taryfe

Post autor: dwaplus1 »

Dziękuję... Nadmiernie że napisałem babci karteczkę , co potrzebuje i ile GB potrzebuje i cenę max/ msc.oczywiscie pani w salonie zaproponowała abonament za 55zl/msc:))
ODPOWIEDZ