Rok ważności konta

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
tomybb
Początkujący PlusManiak
Posty: 12
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 29 sty 2018, o 10:04

Re: Rok ważności konta

Post autor: tomybb »

Joanna_Plus pisze:Witaj tomybb,

możesz skorzystać z promocji Ważne Konto.

Usługa Rok Ważności Konta występuje w taryfie Nowy Plush i Prosto na Kartę. Promocje i pakiety przewidziane w tych planach cenowych znajdziesz w naszym FAQ.

Ważne: po przejściu na nową taryfę, nastąpi wyłączenie aktualnie posiadanych pakietów i promocji, ulegnie zmianie rozliczenie w Wielkiej Brytanii oraz nie będzie możliwości powrotu do aktualnie posiadanego planu cenowego.
ok, dziękuje. Ale aktualnie od kilku dnie mam zablokowane połączenia wychodzące ponieważ nie doładowałem konta na czas.
Czy w takim przypadku dokonam zmiany taryfy? czy pierwsze muszę doładować konto żeby były aktywne połączenia wychodzące, zmienić taryfę i znowu doładować konta?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

tomybb,
tomybb pisze:Ale aktualnie od kilku dnie mam zablokowane połączenia wychodzące ponieważ nie doładowałem konta na czas.
Czy w takim przypadku dokonam zmiany taryfy?
Nie:
5. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji jest znajdowanie się w Okresie ważności dla Usług wychodzących (tj. w okresie, w którym można wykorzystać Wartość konta i korzystać z Usług).
Regulamin znajdziesz tutaj i tu.
tomybb pisze:czy pierwsze muszę doładować konto żeby były aktywne połączenia wychodzące, zmienić taryfę i znowu doładować konta?
Kolejnego zasilenia należy dokonać po tym jak włączysz usługę Rok Ważności Kont/Środki Ważne Rok, a system w wiadomości SMS potwierdzi taką aktywację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Rok ważności konta

Post autor: wlo »

Ponieważ niebawem mija rok odkąd Operator wyłączył usługę Rok Ważności Konta (tę za zasilenie, wprowadzając odpłatną usługę) i kończącym się w związku z tym okresem ważności konta (kont) administrowanych przeze mnie numerów prepaid, chciałbym podrzucić kamyczek do ogródka...

Numer prepaid jest cyklicznie doładowywany z konta abonenckiego, zgodnie z zasadami - ostatniego dnia okresu rozliczeniowego - za 30 zł, bo też tyle potrzeba na odnowienie pakietu, przy stałym zapasie kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu złotych na koncie. Zatem, np. 4 lutego - po 31 dniach od 4 stycznia, 4 marca - po 28 dniach od 4 lutego, 4 maja - po 30 dniach od 4 kwietnia itd. Na numerze jest aktywny pakiet za 30 zł, odnawiający się automatycznie co 30 dni - bezlimit z pakietem internetu.
Jak wiadomo, zasilenie za 30 zł przedłuża ważność konta dla połączeń wychodzących o... 30 dni. Pytanie - czy w takiej sytuacji, co 2 miesiące użytkownik będzie miał przez jeden dzień zablokowane połączenia wychodzące? Jeśli tak - dlaczego? Bo regulamin tak mówi? A co z komfortem użytkownika regularnie korzystającego z usług?

PS
Mam nadzieję, ze rozwiązaniem problemu (o ile taki jest) nie będzie likwidacja doładowania z konta abonenckiego ;-)
paw22
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2022, o 14:39

Re: Rok ważności konta

Post autor: paw22 »

Witam
Moja aktualna taryfa to Plus na Kartę.
I co mnie najbardziej interesuje ( i to są moje wielkie wymagania ) czyli - Rok ważności konta i SMS-y do wszystkich sieci za 3gr, z których korzystam od bardzo dawna.
Czy którakolwiek nowa taryfa ma coś co by odpowiadało temu i było w podobnej cenie?
Bo jak się tak przyglądam to nie widzę żadnej taryfy która by mi aktualnie pasowała :-(
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Rok ważności konta

Post autor: Ron »

Jedyne co dla Ciebie widzę, to taryfa Nowy Plush w której jest Rok ważności konta + Pakiet z nielimitowanymi SMS/MMS za 10zł.
darkko
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 8 lut 2013, o 15:55

Re: Rok ważności konta

Post autor: darkko »

witam,rozumiem,ze jak zostanie wlaczony rok waznosci konta w Nowym Plushu to nie bedzie trzeba co miesiac doladowywac konta,ale jakie pieniadze beda pobierane jesli np. nie bedzie wlaczonych zadnych pakietow.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj darkko,

jeżeli na koncie numeru nie będzie włączonych żadnych promocji, to wówczas wszelkie aktywności (połączenia/SMS-y itd.) rozliczane zostaną zgodnie z cennikiem.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
darkko
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 8 lut 2013, o 15:55

Re: Rok ważności konta

Post autor: darkko »

dziekuje za odpowiedz,to jak zmienie taryfe na Nowy Plush to jak mam wlaczyc ten rok waznosci konta i jakie oplaty sa,pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

darkko,
darkko pisze:to jak zmienie taryfe na Nowy Plush
A jaką taryfę aktualnie posiadasz na tym numerze?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
darkko
PlusManiak
Posty: 51
Rejestracja: 8 lut 2013, o 15:55

Re: Rok ważności konta

Post autor: darkko »

mam stara taryfe -Plus na kartę,i tam mialem rok waznosci konta,wlasnie zastanawiam sie czy lepiej Nowy Plush czy Elastyczna na karte,która lepiej?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

darkko,
darkko pisze:zastanawiam sie czy lepiej Nowy Plush czy Elastyczna na karte,która lepiej?
W taryfie Plus Elastyczna na Kartę nie ma usługi Rok Ważności Konta. Można w niej aktywować (tak samo jak w każdej innej taryfie - także w Plus na Kartę) usługę Ważne Konto w cenie 29 zł.

Przed podjęciem decyzji zerknij proszę na nasz FAQ. Tam znajdziesz wszystkie pakiety i promocje dostępne w poszczególnych planach cenowych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Rok ważności konta

Post autor: Ron »

darkko pisze:witam,rozumiem,ze jak zostanie wlaczony rok waznosci konta w Nowym Plushu to nie bedzie trzeba co miesiac doladowywac konta,ale jakie pieniadze beda pobierane jesli np. nie bedzie wlaczonych zadnych pakietow.
Po aktywacji Rok Ważności konta musisz raz doładować za min 5zł, ponieważ to jest warunek otrzymania rocznej ważności.

W przypadku jeśli nie będziesz korzystał z pakietów i środków na koncie, to pobierze opłatę za brak aktywności 3zł raz na 30 dni.
samtus
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2022, o 13:47

Re: Rok ważności konta

Post autor: samtus »

Aktualnie jestem w taryfie "Plus elastyczna na kartę" aby ponownie korzystać z promocji rok wazności muszę zmienić taryfę na "Prosto na kartę" korzystając z kodu *147*26# (cena 5zł) , a następnie aktywować ponownie promocję rok ważności konta kodem *136*11*18# (cena 10zł) po czym zasilić konto za 5zł. Dobrze rozumuję? :P
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22362
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Rok ważności konta

Post autor: Joanna_Plus »

samtus,

po zmianie taryfy, promocja Środki ważne rok, powinna zostać dodana automatycznie. Ewentualna aktywacja odbywa się kodem *136*11*01# (usługa bezpłatna).
Po otrzymaniu potwierdzenia jej włączenia, należy zasilić konto kwotą minimum 5 zł.
Tutaj regulamin.

Roczna ważność konta, dostępna jest także w taryfie Nowy Plush.
Zestawienie wszystkich pakietów i promocji w poszczególnych planach cenowych, znajdziesz w naszym FAQ.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
wlo
Szalony PlusManiak
Posty: 318
Rejestracja: 3 sty 2018, o 09:57

Re: Rok ważności konta

Post autor: wlo »

Ja mam przy okazji pytanie... Czy po takiej operacja Elastyczna -> Prosto na Kartę przedłużenie ważności konta o rok, po zmianie taryfy z powrotem na Elastyczną, ustalona ważność konta będzie utrzymana?
ODPOWIEDZ