Przeniesienie numeru do innej sieci.

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Aplikant_93
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 gru 2014, o 20:45

Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: Aplikant_93 »

Witam, mam pytanie. Mój aktualny numer posiadam w plusie na kartę, lecz pierwotnie był on kupiony dawno temu w mixplusie, umowa była na mojego tatę, gdyż ja nie byłem pełnoletni wtedy. Stąd pytanie, czy numer jest zarejestrowany nadal na mojego tatę, gdy ja zmieniłem po umowie z mixem taryfę na "plus na kartę", czy po prostu nie jest już w ogóle zarejestrowany? Dodam, że nikt go nie rejestrował, ale myślę, że podczas podpisywania umowy w mixie numer został zarejestrowany na tatę. Jeżeli jest zarejestrowany na tatę, to czy muszę specjalnie iść z nim do salonu Plusa i przerejestrować go na mnie i dopiero wtedy iśc zmienić numer do innej sieci? Z góry dziękuję za odpowiedź ;).
Awatar użytkownika
pepcia2
Szalony PlusManiak
Posty: 2903
Rejestracja: 21 sty 2013, o 17:54
Lokalizacja: małopolska

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: pepcia2 »

Numer jest dalej na tatę.
Chcąc go przepisać na siebie musisz z tatą podejść do salonu.
Aplikant_93
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2014, o 20:45

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: Aplikant_93 »

Tylko, że mój tata kończy pracę jak salon jest zamknięty, nie mogę wziąć jego dowodu i pójść sam do salonu?
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4063
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: sl@w_es »

Aplikant_93 pisze:(...) nie mogę wziąć jego dowodu i pójść sam do salonu?
Oczywiście, że możesz, ale będzie to tylko spacer, bo wizyta nie zakończy się oczekiwanym skutkiem; w celu przerejestrowania numeru niezbędna jest obecność dotychczasowego właściciela o czym wcześniej napisała pepcia2.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
kamila0226
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2014, o 10:44

przeniesienie zablokowanego nr do innej sieci

Post autor: kamila0226 »

Witam. pisze z takim oto problemem. Jakis czas temu skonczylam umowe w mixie, nie doladowywalam i zostały zablokowane mi polaczenia wychodzace i przychodzace. Czyli zostala zablokowana karta. Chodzilam do salonu plusa, pytalam i mowili ze musze przedłużyć mix aby odzyskac numer. Dzwoniac na infolinie dowiedzialam sie ze moge podpisac umowe wznowieniowa na jedno doladowanie i numer bedzie odblokowany. z ta informacja zostalam wysmiana w punkcie plusa, wiec co moge zrobic?
Czy mozliwe jest przeniesienie zablokowanego numeru na inna osobe a potem do innego operatora ?gdyz ten numer jest mi potrzebny a mixa nie chce juz znowu przedluzac.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2014, o 11:39 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj kamila0226,
kamila0226 pisze:nie doladowywalam i zostały zablokowane mi polaczenia wychodzace i przychodzace.
Kiedy ta blokada miała miejsce?
kamila0226 pisze:Czy mozliwe jest przeniesienie zablokowanego numeru na inna osobe a potem do innego operatora ?
Nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kamila0226
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2014, o 10:44

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: kamila0226 »

okolo 2 tyg temu
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: Joanna_Plus »

kamila0226,
kamila0226 pisze:okolo 2 tyg temu
Jeżeli chcesz przywrócić ten numer, to właściciel ma możliwość podpisania umowy w Promocji Wznowienie usług w Plus Mix. Więcej na ten temat pisałam np. w tych wątkach: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... 2ug#p91225
http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99& ... 2ug#p95096.

Umowa zostaje zawarta w aktualnych planach cenowych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kamila0226
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2014, o 10:44

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: kamila0226 »

czyli ta umowa wznowieniowa nie moze zostac podpisana na jedno doladowanie po czym przechodze np na simplusa? tak jak mi to powiedziano na infolinii
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: Joanna_Plus »

kamila0226,

nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kutamir
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2015, o 23:23

Wniosek o przeniesienie numeru

Post autor: kutamir »

Witam serdecznie,

Mam pytane odnośnie przenoszenia numeru na kartę do innej sieci. Mianowicie służbowe telefony mam w sieci plus ale żona chciała przejść ze swoim numerem do sieci Play. Numer był na żonę, dokonałem migracji na kartę aby móc przepisać go na siebie. Podpisałem umowę w Play - jednak konsultant pomylił się i zaznaczył na prośbie o przeniesienie numeru z plusa, że nie udzielam pełnomocnictwa Play do reprezentowania mnie. Po tygodniu oczekiwania i kilku telefonach doszedłem do tego, dlaczego nadal nie mam przeniesionego numeru.

Poradzono mi abym złożył dokumenty odnośnie przeniesienia osobiście w salonie Plus. Byłem w dwóch, w obu udzielono mi informacji, że nie ma takiej możliwości i klient nie ma możliwości osobistego złożenia pozwolenia na przeniesienie numeru. Chciałbym tylko wiedzieć informacyjnie czy faktycznie jest tak, że przy braku udzielenia pozwolenia innej sieci na reprezentację nie ma możliwości osobistego wyrażenia zgody bezpośrednio u Państwa w salonie?

Pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony 15 sty 2015, o 12:05 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru do innej sieci.

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj kutamir,
kutamir pisze:Poradzono mi abym złożył dokumenty odnośnie przeniesienia osobiście w salonie Plus. Byłem w dwóch, w obu udzielono mi informacji, że nie ma takiej możliwości i klient nie ma możliwości osobistego złożenia pozwolenia na przeniesienie numeru. Chciałbym tylko wiedzieć informacyjnie czy faktycznie jest tak, że przy braku udzielenia pozwolenia innej sieci na reprezentację nie ma możliwości osobistego wyrażenia zgody bezpośrednio u Państwa w salonie?
Nie ma, numer przenosisz od nas, nie do nas. W powyższej sytuacji należy wycofać ten wniosek i złożyć kolejny - poprawny.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
luckyluck
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2015, o 09:41

Przeniesienie numeru z plusa do innej sieci

Post autor: luckyluck »

Witam, mam numer w plusie, w który po ośmiu latach użytkowania postanowiłem przenieść do innej sieci, w związku z tym mam pytanie.

Podpisałem wczoraj wszystkie dokumenty odnośnie przeniesienia, i z racji tego, że miałem numer w taryfie mix 6 obowiązuje mnie miesięczny okres wypowiedzenia. Tu moje pytanie, jeśli przeszedł bym w tym momencie z mixa na simplus, ominąłbym ten okres wypowiedzenia ? Czy teraz już nic się nie da zrobić i trzeba czekać ?
Ostatnio zmieniony 16 lut 2015, o 11:09 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22365
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Przeniesienie numeru z plusa do innej sieci

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj luckyluck,

jeżeli wszystkie zasilenia zostały zrealizowane, numer możesz przenieść w trybie jednodniowym lub n –dni roboczych.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
KomarP
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2015, o 11:48

Przeniesienie numeru

Post autor: KomarP »

Mam Plus na kartę. Chciałbym przenieść numer do Playa. Oczywiście aby móc przenieść numer muszę go najpierw zarejestrować. Czy po przeniesieniu numeru Plus usunie moje dane ?
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2015, o 12:18 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki – ten sam temat.
ODPOWIEDZ