Co oferuje Plus?

Mobilny dostęp do internetu, wiadomości o technologi LTE - nowości, pytania, problemy
Birkin
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 27 mar 2015, o 18:53

Co oferuje Plus?

Post autor: Birkin »

Witam. Jestem użytkownikiem internetu na kartę od innego operatora, ostatnio zaczęły zastanawiać mnie oferty Plusa i pisze ten temat w związku z pytaniami, które mi się nasuwają na myśl. Jestem użytkownikiem routera LTE Huawei B593, anteny Sorensen 17dBi, 10 metrów kabli, do nadajników mam jakies 3-4 km. Moje pytania i wątpliwości odnoszą się co do internetu na kartę w Plusie, chciałbym by mi ktoś dokładniej wyjaśnił kilka kwestji, min. Zamierzam kupić sobie starter internetu na kartę w Plusie, to jest dokładnie ten starter za 15 zł http://www.plus.pl/internet-na-karte#tabs-3
Teraz moje pytania, Czy Plus ma jakieś fajne oferty LTE, co do nielimitowanego transferu danych, tak aby internet LTE starczył mi na cały miesiąc? Głównie moję uwagę ze strony Plusa przyciągnęła Promocja, którą wyczytałem, jednak nie jestem w stanie zrozumieć tej Kwestji

"Uwaga, promocja!

Od 27.03.2013 r. do odwołania dostęp do technologii LTE w Plus Internet na Kartę jest bezpłatny.
Po zakończeniu promocji otrzymasz SMS-a z informacją o końcu promocji.

Kiedy Twoje konto straci ważność masz 90 dni na przywrócenie jej dla usług wychodzących, gdyż po tym okresie usługa LTE zostanie automatycznie wyłączona a możliwość ponownego skorzystania jest uzależniona od powtórnego włączenia usługi."

Czy znaczy to, że będąc w zasięgu LTE, mogę za darmo korzystać z technologii LTE bez limitów mając tylko ważne konto? Czy ta promocja nadal jest ważna? Czy są tu jakies ukryte limity transmisji danych i czy są jakieś koszta tego? Prosiłbym bardzo o objaśnienie mi wszystkich dostępnych usług w Plusie i objaśnienie wszystkiego z czym mam wątpliwości, byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś w pełnym stopniu wyjaśnił mi wszystko o usługach LTE i aktualnych promocjach i usługach jakię mógłbym zakupić w internecie na kartę. Czekam na wasze odpowiedzi i rady.
rlip
Prawie PlusManiak
Posty: 44
Rejestracja: 31 maja 2013, o 12:54

Re: Co oferuje Plus?

Post autor: rlip »

Promocja o której piszesz polega tylko na tym, że masz za darmo dostęp do transmisji w technologii LTE, ale za transfer płacisz tak samo jakbyś korzystał z wolniejszych transmisji - zgodnie z cennikiem w zakładce doładowań na http://www.plus.pl/internet-na-karte

Oferty bez limitu plus ma tylko w abonamencie, a znajdziesz je na stronie plusa.
Awatar użytkownika
jareks19
Początkujący PlusManiak
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2014, o 01:19

Re: Co oferuje Plus?

Post autor: jareks19 »

Nic nie podpisuj z plusem to oszuści limity nakładają tylko po przekroczeniu pakietu podstawowego...
I możesz sobie pisać reklamacje a oni i tak maja to gdzieś.
ODPOWIEDZ