Pakiet internetowy

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj 88michal,
88michal pisze:Czy w tej taryfie jest ograniczenie na prędkości?
Ograniczenie dotyczy tylko sytuacji po wykorzystaniu jednostek z pakietu. Tutaj przykładowy regulamin:
Po przekroczeniu jednostek dostępnych w ramach Pakietu internetowegolub innych pakietów internetowychaktywnych na koncie Abonentaw danym Okresie Ważności Promocji, prędkość transmisji danych zostanie obniżonai nie będzie wyższa niż 32 kb/s. Abonent nie zostanie obciążony dodatkową opłatą za transmisję. Abonent zostanie poinformowany o zmianie parametrów transmisji danych za pomocą wiadomości SMS.Prędkość transmisji danych zostanie przywrócona po odnowieniu się promocji zgodnie z § 3 Regulaminu Promocji.
Jeżeli chodzi o prędkość transmisji, to jest ona wypadkową wielu rożnych czynników: uwarunkowań geograficznych i urbanistycznych, ilości użytkowników, poziom sygnału, warunków atmosferycznych czy też samego urządzenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Zyvold
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2019, o 16:29

Brak informacji o wyczerpaniu pakietu

Post autor: Zyvold »

Około 2 tygodni temu wykupiłem pakiet internetowy 1 GB i myślałem, że korzystałem z niego az do dzisiaj, jednak okazało się że zdążył się on wyczerpać a ja nie dostałem żadnej informacji ani o tym, że zbliża się jego końcówka ani o tym, że się wyczerpał. Z tego powodu straciłem z konta około 30 zł.

Z tego co wiem, to operator ma obowiązek poinformowania klienta o wyczerpaniu pakietu. (Art. 63a prawa telekomunikacyjnego)
Ostatnio zmieniony 30 paź 2019, o 16:51 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono watki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

Zyvold,

w powyższej sytuacji masz możliwość złożenia reklamacji. Informacje jak tego dokonać znajdziesz tutaj.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karol2505
PlusManiak
Posty: 75
Rejestracja: 1 lip 2012, o 11:59

Ilość zużytych danych

Post autor: karol2505 »

Witam jak sprawdzić ile mam mb pozostałych, w aplikacji plus nic nie widać
Ostatnio zmieniony 5 lis 2019, o 10:55 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj karol2505,

nie wiem niestety jaką usługę masz aktywną, ale włączone promocje zweryfikujesz kodem *136#, a pakiety wpisując *121#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karol2505
PlusManiak
Posty: 75
Rejestracja: 1 lip 2012, o 11:59

Re: Pakiet internetowy

Post autor: karol2505 »

Joanna_Plus pisze:Witaj karol2505,

nie wiem niestety jaką usługę masz aktywną, ale włączone promocje zweryfikujesz kodem *136#, a pakiety wpisując *121#.
Ja+zawsze bez limitu

Aktywne promocje: Ja+Rozmowy do wszystkich i 2GB 04-12-2019 19:07, Ja+ Zawsze bez limitu w Plus 04-12-2019 18:26, 5te doladowanie gratis.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

karol2505,

wklej proszę tutaj rzut ekranu z otrzymanej wiadomości.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karol2505
PlusManiak
Posty: 75
Rejestracja: 1 lip 2012, o 11:59

Re: Pakiet internetowy

Post autor: karol2505 »

Proszę zrzut
Załączniki
Screenshot_2019-11-05-10-52-34-303_com.android.mms.jpg
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

karol2505,

dziękuję. Od kiedy zaobserwowałeś brak widoczności jednostek w tym pakiecie?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
karol2505
PlusManiak
Posty: 75
Rejestracja: 1 lip 2012, o 11:59

Re: Pakiet internetowy

Post autor: karol2505 »

Zmieniałem taryfę 2 dni temu
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22378
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Pakiet internetowy

Post autor: Joanna_Plus »

karol2505,

prześlij proszę numer tego telefonu na adres specjalista_plus@plus.pl. W temacie napisz słowo FORUM oraz podaj swój nick. Przekażę wówczas sprawę do weryfikacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zippi
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2019, o 21:06

Re: Pakiet internetowy

Post autor: zippi »

Cześć, mam na koncie ok 400 zł, do tej pory co miesiąc doładowywałem konto, żeby wykonywać połączenia wychodzące. Dziś włączyłem ważność konta na rok kodem *136*11*12# żeby już nie przelewać dodatkowych środków na konto. Mógłbym prosić o poradę w co najlepiej zainwestować zgromadzone środki? Teraz zależy mi głównie na pakiecie danych w telefonie, dużo korzystam z internetu, rozmowy/smsy schodzą na dalszy plan.
Awatar użytkownika
sl@w_es
Moderator
Posty: 4064
Rejestracja: 4 cze 2011, o 12:09
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pakiet internetowy

Post autor: sl@w_es »

zippi,

zgromadzone środki możesz zainwestować w usługi/pakiety/promocje oferowane przez Operatora z tym, że korzystając z taryfy Plus Elastyczna na Kartę (tak wynika z treści Twojego posta) masz niewiele możliwości jeśli chodzi o internet; mały pakiecik 1GB/5zł ile razy w ciągu 30 dni musiałbyś go aktywować? Reszta pakietów internetowych, zdecydowanie większa otrzymywana jest po doładowaniu konta, ale w Twoim przypadku zasoby w "skarbonce" zaczną się wtedy powiększać.
Najsensowniejszym rozwiązaniem jest zmiana taryfy na inną, najlepiej taką w której za niewielkie pieniądze możesz wykupić znacznie większy pakiet wykorzystując środki z konta i rzecz oczywista taryfa musi zawierać usługę Rok Ważności Konta.
Sprawdź i podaj jakiej taryfy jesteś użytkownikiem *147#.

Przejrzyj co oferują inne taryfy: FAQ - zestawienie pakietów/promocji w ofercie Plus na Kartę i w razie wątpliwości pytaj.
„Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi.” - Stanisław Jerzy Lec
Awatar użytkownika
g-rs
Szalony PlusManiak
Posty: 417
Rejestracja: 5 kwie 2013, o 17:54

Re: Pakiet internetowy

Post autor: g-rs »

zippi

wydaje mi się, że najkorzystniejszą opcją byłaby taryfa Nowy Plush i pakiet: https://www.plushbezlimitu.pl/documents ... db2dbb6d48
zippi
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2019, o 21:06

Re: Pakiet internetowy

Post autor: zippi »

Dzięki za porady :) zdecydowałem się na Nowy Plush i Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu. W opisie tego pakietu na forum jest napisane "połączenia na nr stacjonarne i komórkowe + SMS/MMS + 10 GB + Pakiet Social Media (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp)", czy ten bezpłatny transfer w social dotyczy tylko rozmów tekstowych np w Whatsappie czy również video rozmów?
ODPOWIEDZ