Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus/Plush na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
hj1978
Nowy
Posty: 2
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 2 lut 2024, o 15:59

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: hj1978 »

Cześć,
Próbuję uruchomić pakiet 200GB przez SMS o treści "zgoda" na nr 80600.
Karta rejestrowana z wczoraj.
Numer nie reaguje, żadne odrzucenie lub przyjęcie na promocje.
Promocja powinna nadal być aktywna:
https://api.plus.pl/file/files/file/reg ... adarmo.pdf
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22779
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj hj1978,

i pod kodem *147# widnieje taryfa Nowy Plush?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
hj1978
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2 lut 2024, o 15:59

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: hj1978 »

Tak, i przedtem udało mi się też włączyć "rok wartość konta"
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22779
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

hj1978,

jeżeli pakiet nie zostanie przyznany w ciągu 72 godzin, prześlij proszę krótki opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko oraz numer PESEL) przez ten formularz. Jeśli podasz nam numer zgłoszenia, postaramy się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
misiek122
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 3 maja 2013, o 16:59

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: misiek122 »

Witajcie,
Czy ktoś wie czy obowiązuje karencja dwa lata w przypadku przenoszenia numeru? Chodzi o to, że teraz jestem w taryfie Nowy Plush, przeniosę numer do innej sieci i jak wrócę np. po pół roku to czy będę mógł znów wybrać tę taryfę?
Awatar użytkownika
Ron
Moderator
Posty: 1472
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ron »

@misiek122, Nie wiem o jaką karencje Ci chodzi, ale tak na dzień dzisiejszy taryfa Nowy Plush jest aktualna i można przenieść numer bezpośrednio do Nowy Plush jak i zmienić taryfę.
misiek122
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 3 maja 2013, o 16:59

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: misiek122 »

@Ron w podwieszonym temacie o promocjach jest przy taryfie Nowy Plush wzmianka o karencji więc myślałem, że to nadal obowiązuje.
Awatar użytkownika
Ron
Moderator
Posty: 1472
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Ron »

Okres karencji, jest to okres dla ważności dla usług przychodzących, czyli ważności numeru w sieci w którym można przyjmować połączenia.
730 dni (17 520 godzin), liczony od upływu okresu ważności dla usług wychodzących, po
wcześniejszym dokonaniu zasilenia.
misiek122
Początkujący PlusManiak
Posty: 25
Rejestracja: 3 maja 2013, o 16:59

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: misiek122 »

Dziękuję za wyjaśnienie i pomoc. Teraz wszystko jasne.
Pozdrawiam.
PawelWarszawa
Początkujący PlusManiak
Posty: 24
Rejestracja: 23 maja 2013, o 20:09

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: PawelWarszawa »

Dzień dobry.
Obecnie posiadam taryfę Nowy Plush z uruchomionymi „Internet, SMS, MMS bez limitu” oraz „Plush Internet Promo BS”. W regulaminach obydwu usług pojawił się zapis, że będą one oferowane tylko do końca tego roku.
Czy jeśli teraz posiadam włączone obydwie usługi, to nie rezygnując z nich, w 2026 roku nadal będę mógł z nich korzystać? Jeśli doładuję konto w 2026 roku, to zostanie naliczony mi bonus w postaci GB internetu, a pakiet SMS-owy będzie mógł być przedłużony, czy też może usługi te zostaną osobom taki, jak ja wyłączone?
Pozdrawiam

PawelWarszawa
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22779
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj PawelWarszawa,
PawelWarszawa pisze: 29 sie 2025, o 04:40 Czy jeśli teraz posiadam włączone obydwie usługi, to nie rezygnując z nich, w 2026 roku nadal będę mógł z nich korzystać? Jeśli doładuję konto w 2026 roku, to zostanie naliczony mi bonus w postaci GB internetu, a pakiet SMS-owy będzie mógł być przedłużony
Tak.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Plush na kartę, pakiet za 25 zł nie został aktywowany :(

Post autor: Spark »

Dzień dobry, ale nie dla mnie :cry: Doładowałem jak co miesiąc w ten sam dzień 30 minut przed aktywacją nowego pakietu kwotą 30 zł około 12:00, pakiet aktywował się o 12:27. Całkowita kwota na koncie 50 zł i 34 grosze. O godzinie 12:27 taki komunikat :

"Promocja Internet,Rozmowy,SMS/MMS bez limitu nie zostala aktywowana z powodu niewystarczajacych srodkow na koncie. Doladuj konto i korzystaj z pakietu."

Sprawdzam stan konta : 20 zł i 32 grosze, a powinno być 25 zł. Proszę o pomoc i wyjaśnienie sytuacji, gdyż nie mogę teraz wykonywać połączeń, ani korzystać z internetu :cry:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2026, o 16:20 przez Joanna_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono wątki - ten sam temat.
mariusz9a
Administrator
Administrator
Posty: 6431
Rejestracja: 20 lip 2008, o 12:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Plush na kartę, pakiet za 25 zł nie został aktywowany :(

Post autor: mariusz9a »

Musisz zrobić zgłoszenie i podać tutaj jego numer. Na podstawie Twojego posta na forum nikt nic nie wyjaśni bo niby jak? ;-)
"Szczęśliwy, kto umie dzielić się z innymi"
Obrazek
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: Plush na kartę, pakiet za 25 zł nie został aktywowany :(

Post autor: Spark »

Jak mam zrobic zgłoszenie ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22779
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush na kartę, pakiet za 25 zł nie został aktywowany :(

Post autor: Joanna_Plus »

Spark,

wyłącz transmisję danych. Następnie przeloguj urządzenie. Po jego ponownym włączeniu (nadal bez aktywnej transmisji danych) sprawdź saldo konta.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ