Taryfa Nowy Plush

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus/Plush na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 120
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: Plush na kartę, pakiet za 25 zł nie został aktywowany :(

Post autor: Spark »

Joanna_Plus pisze: 16 mar 2026, o 14:16 Spark,

wyłącz transmisję danych. Następnie przeloguj urządzenie. Po jego ponownym włączeniu (nadal bez aktywnej transmisji danych) sprawdź saldo konta.
Po przelogowaniu bez transmisji danych (tylko Wifi bez Vowifi) stan konta : 50 zł i 34 grosze. Co teraz ?
Awatar użytkownika
Ron
Moderator
Posty: 1473
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush na kartę, pakiet za 25 zł nie został aktywowany :(

Post autor: Ron »

Usługa jest zawieszona i powinna się automatycznie odnowić.
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: Plush na kartę, pakiet za 25 zł nie został aktywowany :(

Post autor: Spark »

Ron pisze: 16 mar 2026, o 14:37 Usługa jest zawieszona i powinna się automatycznie odnowić.
Tak, ale po jakim czasie ?

"Aktywne promocje: Internet,Rozmowy,SMS/MMS bez limitu (zawieszona), 4 doladowania i gratis, Rabat Video 30 dni, W Wielkiej Brytanii jak w domu."
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22779
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush na kartę, pakiet za 25 zł nie został aktywowany :(

Post autor: Joanna_Plus »

Spark,
Ron pisze: 16 mar 2026, o 14:37 Usługa jest zawieszona i powinna się automatycznie odnowić.
Dokładnie tak. Jeżeli tak się nie stało, to spróbuj ją dezaktywować i włączyć ponownie. Można tego dokonać w aplikacji iPlus lub kodami: wył.: przez SMS: KONIEC IRSBL na numer 2601/wł.: przez SMS: KUPUJE IRSBL na numer 2601.
Pamiętaj tylko aby cały czas transmisja danych była wyłączona.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: Plush na kartę, pakiet za 25 zł nie został aktywowany :(

Post autor: Spark »

Joanna_Plus pisze: 16 mar 2026, o 14:46 Spark,
Ron pisze: 16 mar 2026, o 14:37 Usługa jest zawieszona i powinna się automatycznie odnowić.
Dokładnie tak. Jeżeli tak się nie stało, to spróbuj ją dezaktywować i włączyć ponownie. Można tego dokonać w aplikacji iPlus lub kodami: wył.: przez SMS: KONIEC IRSBL na numer 2601/wł.: przez SMS: KUPUJE IRSBL na numer 2601.
Pamiętaj tylko aby cały czas transmisja danych była wyłączona.
Jednak pakiet do tej pory nie aktywował się automatycznie, dopiero dezaktywacja i ponowna aktywacja przez SMS uruchomiła pakiet za 25 zł :-), a stan konta 25 zł i 34 grosze, czyli wszystko w porządku :-) Bardzo dziękuję za pomoc :-) Pozostaje pytanie, dlaczego tak się stało ? Błąd systemu po waszej stronie ?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22779
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush na kartę, pakiet za 25 zł nie został aktywowany :(

Post autor: Joanna_Plus »

Spark,

dzięki piękne za informacje.
Spark pisze: 16 mar 2026, o 15:51 Pozostaje pytanie, dlaczego tak się stało ? Błąd systemu po waszej stronie ?

Bez wglądu w konto numeru, trudno mi powiedzieć.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: Plush na kartę, pakiet za 25 zł nie został aktywowany :(

Post autor: Spark »

Joanna_Plus pisze: 16 mar 2026, o 16:06 Bez wglądu w konto numeru, trudno mi powiedzieć.
Rozumiem ;-) . Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc :-) Jeśli sytuacja się powtórzy za 30 dni (mam nadzieję że nie ;-) ), to o tym poinformuję :-)
Awatar użytkownika
kornelqe
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2025, o 07:39
Lokalizacja: dolnoslaskie
Kontakt:

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: kornelqe »

witam, czy pakiet na nielimitowane SMSy i MMSy za 10zl moge aktywowac w Maxi Plush, czy musi to byc Nowy Plush? jesli tak to czy przenoszac numer z innej sieci w salonie dostane ta taryfe czy inna?
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22779
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj kornelqe,
kornelqe pisze: 24 kwie 2026, o 08:09 czy pakiet na nielimitowane SMSy i MMSy za 10zl moge aktywowac w Maxi Plush
Nie.
kornelqe pisze: 24 kwie 2026, o 08:09 jesli tak to czy przenoszac numer z innej sieci w salonie dostane ta taryfe czy inna?
Przeniesienie numeru odbywa się do taryfy GIGA Plus lub Maxi Plush.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Spark »

Dzień dobry. Znów coś nie tak, co się dzieje ? Dzisiaj dopiero nowy pakiet ma być aktywowany i co ? Gdzie te 30 zł zniknęło ? I dlaczego tylko 87MB skoro jeszcze nie aktywowano nowego pakietu ?

Telekod poprawny. Czekaj na potwierdzenie doladowania SMS-em.

Kwota doladowania 30 PLN, stan konta 60.34 PLN. Waznosc konta wygasa 2026-12-15 11:26:26.

Czas rozmowy: 0:00:09. Koszt 0.00 PLN. Na koncie pozostalo 60.34 PLN. Waznosc konta wygasa 2026-12-15.

Wykorzystano caly dostepny krajowy pakiet internetowy. Predkosc transmisji danych w Polsce zostala obnizona.

Czas rozmowy: 0:20:29. Koszt 0.00 PLN. Na koncie pozostalo 30.32 PLN. Waznosc konta wygasa 2026-12-15.

Aktywne promocje i pakiety: Internet,Rozmowy,SMS/MMS bez limitu (Limit 87 MB, w tym w Roamingu Regulowanym 87 MB) wazny do 15-05-2026 14:36, 4 doladowania i gratis, Rabat Video 30 dni, Rok waznosci konta (zostalo 0.00 PLN) wazny do 15-12-2026 11:26, W Wielkiej Brytanii jak w domu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22779
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Spark,

wyłącz najlepiej telefon. Odczekaj chwilę i po ponownym uruchomieniu urządzenia, zweryfikuj saldo.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Spark
PlusManiak
Posty: 120
Rejestracja: 13 maja 2016, o 14:19

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Spark »

@Joanna_Plus,
Tak zrobiłem i teraz sms wygląda prawidłowo, ale dlaczego tak się stało ? Czyli mogłem wykorzystać te 87 MB pomimo, że wykorzystałem cały pakiet, co oznacza błąd w waszym systemie.

Czas rozmowy: 0:00:09. Koszt 0.00 PLN. Na koncie pozostalo 60.34 PLN. Waznosc konta wygasa 2026-12-15.

Aktywne promocje i pakiety: Internet,Rozmowy,SMS/MMS bez limitu (Limit 0 MB, w tym w Roamingu Regulowanym 0 MB) wazny do 15-05-2026 14:36, 4 doladowania i gratis, Rabat Video 30 dni, Rok waznosci konta (zostalo 0.00 PLN) wazny do 15-12-2026 11:26, W Wielkiej Brytanii jak w domu.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22779
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Taryfa Nowy Plush

Post autor: Joanna_Plus »

Spark,
Spark pisze: 15 maja 2026, o 12:31 Tak zrobiłem i teraz sms wygląda prawidłowo
Super :-).
Spark pisze: 15 maja 2026, o 12:31 ale dlaczego tak się stało ?
Trudno mi powiedzieć.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ