Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Ron
Moderator
Posty: 1472
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

Jest potwierdzenie :-> Jak zawsze bardzo bardzo dziekuje :->

Edit 17:53:
Kolejna Pozytywna zmiana, ustawione VoLTE na kartach z automatu. Jeszcze jakiś miesiąc/dwa wcześniej należało dokonać samodzielnej aktywacji. :->
ppawel
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2025, o 12:36

Re: Plush Abonament

Post autor: ppawel »

Przed wczoraj przyszła pierwsza faktura na 40zł zamiast 20zł, złożyłem reklamacje telefonicznie.
Połączony numer należy do mojego brata, jak wysłał mój kod to dostał potwierdzenie że ja i on będziemy mieli abonament na pół (ja takiego potwierdzenia nie otrzymałem, lecz upewniłem się na infolinii że mój kod został wykorzystany).
Pani na infolinii przyjęła reklamację, podała mi numer wygenerowanego dokumentu 27359503.
Zostałem poinformowany że rozpatrywanie może zająć do 30dni lecz termin płatności mam wcześniej, co zrobić gdy przyjdzie termin ale wniosek nie będzie jeszcze rozpatrzony?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5600
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

ppawel,
ppawel pisze: 12 gru 2025, o 12:48 Pani na infolinii przyjęła reklamację, podała mi numer wygenerowanego dokumentu 27359503.
poprosiłam o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi na powyższe zgłoszenie.
Obowiązek zapłaty kwestionowanej kwoty zostaje zawieszony do czasu rozpatrzenia reklamacji.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ppawel
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2025, o 12:36

Re: Plush Abonament

Post autor: ppawel »

Basia_Plus pisze: 12 gru 2025, o 13:26
poprosiłam o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi na powyższe zgłoszenie.
Obowiązek zapłaty kwestionowanej kwoty zostaje zawieszony do czasu rozpatrzenia reklamacji.
Dziękuję zgłoszenie rozpatrzone pozytywnie w bardzo szybkim terminie
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5600
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

ppawel,
ppawel pisze: 15 gru 2025, o 14:10 Dziękuję zgłoszenie rozpatrzone pozytywnie w bardzo szybkim terminie
i to jest dobra wiadomość! :-> Dziękuję za informację.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
Moderator
Posty: 1472
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

Hej. W iPlus po włączeniu pakietu 200GB za 4zł nie rusza licznik GB. Czyli tak jakby się zawiesił w aplikacji, po mimo korzystania z internetu w sieci. Coś może Wam wiadomo???
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22779
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: Plush Abonament

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj Ron,

poprosiłam o weryfikację powyższego. Jak otrzymam odpowiedź, dam znać.

Edycja: 19/12/2025 r.
Na tę chwilę mogą niestety występować takie utrudnienia. Za niedogodności najmocniej przepraszam.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Ron
Moderator
Posty: 1472
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Plush Abonament

Post autor: Ron »

Limit roamingowy też się nie odnowił. Na pewno nie w aplikacji. Specjalnie przeniosłem numer i wróciłem, bo mówie się zawiesiło, a tutaj dalej nie działa prawidłowo. :->

Chyba wybiore na kartę, zawsze dobrze wszystko funkcjonuje i pod większą kontrolą.

Edit: 29.12.2025
Musiałem oczywiście na samym początku aktywować efakturę, bo oczywiście nie była aktywna mimo informacji w umowie... Od początku powstania oferty implementacja w iPlus, to wielka porażka. Szkoda.
iMarek
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 sty 2026, o 13:05

Re: Plush Abonament

Post autor: iMarek »

Witam. Poszukuję nowej sieci i padł wybór na Plush.
Planuje wybrać ofertę na Abonament "Razem taniej 50% Rabat" oferta M, dla dwóch numerów. Widzę jakąś wzmiankę o wysyłanym kodzie zaproszeniowym dla znajomych? Ale to raczej mnie w tym przypadku nie dotyczy.
Jednakże numery które chcę przenieść nie należą do mnie (fizycznie należą, jednak jeden jest zarejestrowany na inną osobę, a drugi na mnie).
Czy w tym przypadku mogę dokonać migracji do Plush na abonament w wymienionej promocji czy będę musiał dokonać cesji na numer.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5600
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj iMarek,
iMarek pisze: 5 sty 2026, o 13:11 Jednakże numery które chcę przenieść nie należą do mnie (fizycznie należą, jednak jeden jest zarejestrowany na inną osobę, a drugi na mnie).
Czy w tym przypadku mogę dokonać migracji do Plush na abonament w wymienionej promocji czy będę musiał dokonać cesji na numer.
jeśli numer u obecnego operatora jest zarejestrowany na inną osobę, to należy dokonać jego przepisania (cesji).
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
iMarek
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 5 sty 2026, o 13:05

Re: Plush Abonament

Post autor: iMarek »

Dziękuję. Doczytałem w regulaminie że gigabajty internetu się nie kumulują, więc oferta odpada i tak..
zibi03
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 19 cze 2015, o 10:50

Re: Plush Abonament

Post autor: zibi03 »

Witam
Posiadam 3 nr w abonamencie
W listopadzie aneksowałem dwa z nich zaznaczając w rozmowie z konsultantem aby trzeci pozostał bez zmian.
I tu zaczynają się schody.
Konsultant poinformował mnie przy aneksowaniu ,że na jednym numerze będzie podwyżka z 19,99 na 24,99 , drugi pozostaje bez zmian 24,99 natomiast trzeciego nie ruszamy.
Oczywiście faktura jaką dostałem za trzeci nr jest wyższa, było 19,99 jest 24,99.
Złożyłem reklamację na którą dziś dostałem odpowiedź. Otóż z racji aneksowania dwóch numerów na trzecim został mi wyłączony rabat 5 zł za "duety" o czym konsultant podczas aneksowania wspomnianych dwóch nr mnie nie poinformował.
Chyba, że dla konsultanta stwierdzenie "bez zmian" równa się wyłączenie rabatu i podwyżka 5zł?
Teraz poszła kolejna reklamacja z prośbą o odsłuchanie rozmowy z konsultantem.
Prośba o przyspieszenie odpowiedzi
Nr reklamacji CASE/260127/1166
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5600
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj zibi03,
zibi03 pisze: 27 sty 2026, o 13:36 Nr reklamacji CASE/260127/1166
poprosiłam o udzielenie odpowiedzi na powyższe zgłoszenie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
zibi03
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 19 cze 2015, o 10:50

Re: Plush Abonament

Post autor: zibi03 »

Mam jeszcze pytanie odnośnie przedłużenia umowy.
Czy dobrze rozumiem iż wybierając abo za 40zł dostaję kod rabatowy,przekazuję go np żonie, żona wybiera taki sam abonament i mamy abonamenty po 20zł ?
Dodam że żona także ma umowę bezterminową w plush
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5600
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

zibi03,
zibi03 pisze: 27 sty 2026, o 14:08 Dodam że żona także ma umowę bezterminową w plush
w przypadku dwóch umów utrzymaniowych (przedłużenie umowy), powyższy rabat nie będzie przyznany.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ