Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
grzego44
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 3 paź 2016, o 20:06

Re: Plush Abonament

Post autor: grzego44 »

Posiadam numer w Plusie na kartę taryfa Nowy plush jak można przejść na abonament Plush Internet
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

grzego44,
grzego44 pisze:Posiadam numer w Plusie na kartę taryfa Nowy plush jak można przejść na abonament Plush Internet
Oferta Plush Internet aktualne jest dostępna tylko dla nowych Klientów. Jeśli chcesz, możesz zostawić dane przez baner w moim podpisie. Oddzwoni wówczas nasz konsultant, z którym będziesz mógł zrealizować taką umowę.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
grzego44
Prawie PlusManiak
Posty: 45
Rejestracja: 3 paź 2016, o 20:06

Re: Plush Abonament

Post autor: grzego44 »

To szkoda że nie można na ten numer co posiadam
Weronika1803
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2021, o 15:41

Re: Plush Abonament

Post autor: Weronika1803 »

Basia_Plus pisze:Weronika1803,
od nowego miesiąca używałam tylko i wyłącznie YouTube oraz Social mediów pakiet podstawowy mi się bardzo pomniejszy a pakiet na YouTube i tiktoka został nietknięty
Drugi sposób jest to taki że w ustawieniach telefonu mam napisane ile jaka aplikacja używa transmisji danych
podeślij proszę screena, z rozliczeniem pakietów po zalogowaniu do aplikacji Plus online oraz licznika w telefonie.

Jasne zrobie to tylko jak? Ponieważ wyświetla mi się komunikat, że plik jest zbyt duży, nie może być większy niż 256 kib co w takiej sytuacji?

EDIT:
sobota, 6 lutego 2021, 15:22

Jasne wyśle jak tylko to będzie możliwe ponieważ ostatnio dokupiłam pakiet 5gb czy to nie będzie przeszkadzać i będzie to można zweryfikować? Natomiast wyświetla mi się komunikat, że plik czyli zdjęcie które dodaje jest za duże co w takiej sytuacji?
Ostatnio zmieniony 6 lut 2021, o 16:49 przez sl@w_es, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połącznie wypowiedzi zamieszczonych jedna pod drugą; proszę używać opcji edycji posta.
Weronika1803
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2021, o 15:41

Re: Plush Abonament

Post autor: Weronika1803 »

Basia_Plus pisze:Weronika1803,
od nowego miesiąca używałam tylko i wyłącznie YouTube oraz Social mediów pakiet podstawowy mi się bardzo pomniejszy a pakiet na YouTube i tiktoka został nietknięty
Drugi sposób jest to taki że w ustawieniach telefonu mam napisane ile jaka aplikacja używa transmisji danych
podeślij proszę screena, z rozliczeniem pakietów po zalogowaniu do aplikacji Plus online oraz licznika w telefonie.
Ostatnio dokupiłam 5 gb internetu i nie wiem czy to nie bedzie przeszkadzać do zweryfikowania mojego problemu? A takze próbowałam juz wysałć screeny ale niestety pokazało mi się, ze plik nie moze być większy niz 256kib co w takim przypadku?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Weronika1803,

prześlij proszę opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz. Następnie podaj numer sprawy, który dotrze w wiadomości zwrotnej.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pszprega
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 8 mar 2013, o 13:38

Re: Plush Abonament

Post autor: pszprega »

Witam. Mam takie pytanko czy przy przedłużeniu umowy mam obecnie Plush Abo będę mógł przejść normalnie na jakąś taryfę w sieci Plus i wybrać jakiś sprzęt przez Internet z waszego sklepu internetowego? Czy żeby przejść z Plush Abo na taryfę w Plusie będę musiał to jakoś inaczej zrobić?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj pszprega,

jaki staż w sieci posiadasz? Korzystasz z oferty w kontrakcie czy bez kontraktu?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
pszprega
PlusManiak
Posty: 146
Rejestracja: 8 mar 2013, o 13:38

Re: Plush Abonament

Post autor: pszprega »

Staż niestety krótki,puki co tylko ok.3 miesiące mam. Posiadam abonament w Plush z umową na 2 lata.
Weronika1803
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2021, o 15:41

Re: Plush Abonament

Post autor: Weronika1803 »

Basia_Plus pisze:Weronika1803,

prześlij proszę opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz. Następnie podaj numer sprawy, który dotrze w wiadomości zwrotnej.
Bardzo dziękuje za pomoc mam nadzieje ze mój problem się rozwiąże ale mam pytanie poniewaz dokupiłam ostatnio 5gb inyernetu czy to nie bedzie przeszkadzać w rozpoznaniu i rozwiązaniu mojego problemu?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Weronika1803 pisze:czy to nie bedzie przeszkadzać w rozpoznaniu i rozwiązaniu mojego problemu?
pszprega,
pszprega pisze:Staż niestety krótki,puki co tylko ok.3 miesiące mam.
oferta jest dostępna na 6 miesięcy przed zakończeniem obecnego kontraktu. Zatem na tę chwilę trudno mi powiedzieć jakie będą możliwości i dostępne oferty.

Weronika1803,
Weronika1803 pisze:czy to nie bedzie przeszkadzać w rozpoznaniu i rozwiązaniu mojego problemu?
nie.
Czy posiadasz numer zgłoszenia?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Weronika1803
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2021, o 15:41

Re: Plush Abonament

Post autor: Weronika1803 »

Weronika1803 pisze:
Basia_Plus pisze:Weronika1803,

prześlij proszę opis sprawy wraz z numerem telefonu i danymi (imię i nazwisko, numer PESEL) przez ten formularz. Następnie podaj numer sprawy, który dotrze w wiadomości zwrotnej.
Bardzo dziękuje za pomoc mam nadzieje ze mój problem się rozwiąże ale mam pytanie poniewaz dokupiłam ostatnio 5gb inyernetu czy to nie bedzie przeszkadzać w rozpoznaniu i rozwiązaniu mojego problemu?
Właśnie Wypełniłam formularz i na e-maila przyszła mi Wiadomość wygenerowana tak jak ostatnio składałam reklamację czy to o to chodziło?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5188
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Weronika1803,
Weronika1803 pisze:Wypełniłam formularz i na e-maila przyszła mi Wiadomość
podaj proszę numer zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Weronika1803
Początkujący PlusManiak
Posty: 13
Rejestracja: 18 sty 2021, o 15:41

Re: Plush Abonament

Post autor: Weronika1803 »

Basia_Plus pisze:Weronika1803,
Weronika1803 pisze:Wypełniłam formularz i na e-maila przyszła mi Wiadomość
podaj proszę numer zgłoszenia.
2022582

O to chodzi?
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3140
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Weronika1803,
Weronika1803 pisze:2022582

O to chodzi?
Tak, dziękuję - poprosiłam o przyśpieszenie udzielenia odpowiedzi na podany numer zgłoszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ