Plush Abonament

W tym dziale na Wasze pytania dotyczące Abonamentu odpowiadają specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Miki10
Nowy
Posty: 3
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 11 mar 2019, o 11:37

Re: Plush Abonament

Post autor: Miki10 »

Dzień dobry. Posiadam abonament plush internet 40 gb. Aktywacja 7.12.2018. Okres rozliczeniowy do 8 dnia kazdego miesiąca. Z dniem 8.03.2019 upłynął 3 pelny okres rozliczeniowy. Zgodnie z regulaminem powinienem otrzymac dodatkowe gb - łącznie 80 gb. (usluga stażowa). W aplikacji plus online widoczny jest pakiet podstawowy tylko 40 gb.Czy nie powinno byc juz 80 gb
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3145
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Miki10,

skontaktuj się proszę z naszym BOK poprzez ten formularz: https://bok.plus.pl/system/templates/se ... contact_us. Konsultant mając wgląd do Twojego konta, zweryfikuje dostępność pakietu. Podaj mi potem numer zgłoszenia, a postaram się przyśpieszyć udzielenie odpowiedzi.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Miki10
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2019, o 11:37

Re: Plush Abonament

Post autor: Miki10 »

Mój numer zgloszenia to #671554
Dziękuję
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3145
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Miki10,

dziękuję za numer zgłoszenia - już przekazałam sprawę do przyśpieszenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Miki10
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2019, o 11:37

Re: Plush Abonament

Post autor: Miki10 »

B.Dziękuję
Awatar użytkownika
Tomasz_z_Wawy
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 19:58
Lokalizacja: StolYca

Re: Plush Abonament

Post autor: Tomasz_z_Wawy »

Zadawałem na tym forum podobne pytanie w grudniu, ale chcę zapytać już konkretnie specjalistów Plusa, a być może ktoś miał podobny przypadek i podzieli się swoimi doświadczeniami.
Mam numery w Plush Abo z umową na 24 miesiące, z Internetem 15 GB/mc. W maju kończą się umowy na 2 numery. Rozumiem, że umowy przechodzą na czas nieokreślony. Wiem, że mogę przedłużyć umowę na kolejne 24 mies., ale mnie interesuje umowa na czas nieokreślony. W związku z tym mam pytania.

1. Czy opłata abonamentowa za każdy z numerów będzie nadal wynosiła 20 zł (Rabat Duet)?
2. Czy będą obowiązywały zasady jak dla umowy abonamentowej PLUSH ABO L ze szczególnym uwzględnieniem dotychczasowego stażu czyli:
Rozmowy na komórki i stacjonarne - Bez limitu
SMS/MMS - Bez limitu
Pakiet internetowy - 10 GB na start
GB za staż
+2 GB po 3 mies.
+4 GB po 6 mies.
+6 GB po 12 mies.
+10 GB po 24 mies.
Pakiet Video - 10 GB na mies.
Pakiet Social free 0 zł
3. Czy jednak powyższy abonament jest dostępny tylko dla obecnie korzystających z niego oraz dla nowych klientów?
4. Jeżeli odpowiedź na pytanie 3 brzmi tak, to czy chcąc uzyskać powyższy pakiet z GB za staż oraz video na YouTube muszę najpierw przejść do innego operatora i ponownie przenieść do Plush oraz zawrzeć umowę ww. abonamencie?
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Tomasz_z_Wawy,

po zakończonym okresie promocyjnym umowy przejdą na czas nieokreślony i nadal będziesz korzystał z benefitów, które są zawarte w obecnym abonamencie.
Tomasz_z_Wawy pisze:Czy opłata abonamentowa za każdy z numerów będzie nadal wynosiła 20 zł (Rabat Duet)?
Tak.
Tomasz_z_Wawy pisze:Czy jednak powyższy abonament jest dostępny tylko dla obecnie korzystających z niego oraz dla nowych klientów?
Zgadza się.
Tomasz_z_Wawy pisze: czy chcąc uzyskać powyższy pakiet z GB za staż oraz video na YouTube muszę najpierw przejść do innego operatora i ponownie przenieść do Plush oraz zawrzeć umowę ww. abonamencie?
Po dezaktywacji numeru w ofercie Plush Abo numer zostanie przeniesiony do oferty na kartę i wówczas w ramach konwersji będziesz mógł podpisać umowę w ofercie na czas nieokreślony.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
Tomasz_z_Wawy
PlusManiak
Posty: 82
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 19:58
Lokalizacja: StolYca

Re: Plush Abonament

Post autor: Tomasz_z_Wawy »

Dziękuję.
Stefa20
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2019, o 11:45

Przeniesienie numeru do Plush

Post autor: Stefa20 »

Witam,
Chce przenieś numer z Play do Plusha. Zrobiłam to poprzez stronę internetową, dostałam powiadomienie że przesyłka została już wysłana, jednak zorientowałam się, że przenieś numer można max. 120 dni przed końcem umowy, czyli około 4 miesiące wcześniej. Jednak mi umowa kończy się za 7 miesięcy. Co w tym przypadku zrobić? Przyjąć przesyłkę z dokumentami i telefonem i czekać na informację od was, czy nie przyjmować przesyłki?
Ostatnio zmieniony 15 mar 2019, o 12:18 przez Marta_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączyłam wątki - podobny temat.
Awatar użytkownika
Marta_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 3145
Rejestracja: 11 lip 2017, o 10:52

Re: Plush Abonament

Post autor: Marta_Plus »

Witaj Stefa20,

w zaistniałej sytuacji sugeruję nieodbieranie przesyłki i złożenie zamówienia za 4 miesiące.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Awatar użytkownika
largo
Szalony PlusManiak
Posty: 554
Rejestracja: 6 lis 2016, o 10:45
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Plush Abonament

Post autor: largo »

A co to PLUS nie zweryfikował możliwości przeniesienia numeru od innego operatora i wysyła urządzenie - dziwne troszkę samo sobie strzela w kolano jako obsługa klienta :lol: :lol: :lol:
kamcia1006
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2019, o 15:09

Re: Plush Abonament

Post autor: kamcia1006 »

Witam,
Chciałabym przenieść nr do plush abonament, rozumiem ze u operatora Plus tego nie zrobie i musze sama przez internet. Jednak mam pytanie odnoście zerwania umowy z obecnym operatorem, gdy wypełniam formularz o przeniesienie nr na stronie plush do wyboru mam tylko :

***na koniec okresu wypowiedzenia u obecnego operatora.
Wybierz tę opcję, jeśli masz umowę na czas nieokreślony, kiedy nie obowiązuje Cię już promocja.
***na koniec okresu promocyjnego u obecnego operatora.
Wybierz tę opcję, jeśli masz umowę na czas określony i chcesz przenieść numer dopiero po jej zakończeniu.
Przenieść numer można nie wcześniej niż na 120 dni przed końcem umowy u obecnego operatora.

I owszem mam na czas okreslony do 02.06.2019 jednak chce zerwac wczesniej umowe i zapłacic kare, co powinnam w takiej sytuacji zaznaczyć
Rozumiem także ze od tego czasu liczony bd takze 30 dniowy okres wypowiedzenia, natomiast Plush bd juz aktywny i od tego momentu bedzie aktywna promocja 3 mcy gratis co są przy abo za 25zł na 24 mce.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

Witaj kamcia1006,
kamcia1006 pisze:Chciałabym przenieść nr do plush abonament
w jakiej sieci posiadasz numer?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
kamcia1006
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2019, o 15:09

Re: Plush Abonament

Post autor: kamcia1006 »

ORANGE ABON

EDYCJA:

I chodzi o to że chciałabym skorzystać z tej promocji i być wolna od abonamentu juz od obecnego operatora oraz mieć te 3 mce darmowe w Plush abonament czyli nie ponosić kosztów u zadnego operatora a zapłacić tylko tą, kare w orange którą wyliczyli mi na 23zł przy przeniesieniu od 18.04.2019 ale nie wiem w jaki sposob moge przeneiść ze skutkiem natychmiastowym nie ma takiej opcji do wyboru.
Może najlepszym rozwiązanie bedzie wstrzymać sie do np 02.05 wtedy złożyć wniosek o przeniesienie zapłacić ostatni abonament + 2 mce bd wciąż miała w gratisie w Plush'u
Ostatnio zmieniony 18 mar 2019, o 17:03 przez Basia_Plus, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono posty- post pod postem.
Awatar użytkownika
Basia_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5191
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 14:25

Re: Plush Abonament

Post autor: Basia_Plus »

kamcia1006,
kamcia1006 pisze:rozumiem ze u operatora Plus tego nie zrobie i musze sama przez internet.
przeniesienie numeru zrealizujesz poprzez stronę: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert.
Jeśli chcesz przenieść numer do Push ABO przed zakończeniem okresu promocyjnego u obecnego operatora należy wybrać tryb przeniesienia na koniec okresu wypowiedzenia u obecnego operatora.
Otrzymasz numer tymczasowy, z którego będzie można korzystać do momentu przeniesienia Twojego numeru do sieci Plus. W momencie uwolnienia numeru przez obecnego operatora, numer tymczasowy zostanie zmieniony na docelowy.
kamcia1006 pisze: ale nie wiem w jaki sposob moge przeneiść ze skutkiem natychmiastowym nie ma takiej opcji do wyboru.
Nie ma możliwości zaznaczenia przeniesienia numeru w trybie jednodniowym na stronie www.
kamcia1006 pisze:Może najlepszym rozwiązanie bedzie wstrzymać sie do np 02.05 wtedy złożyć wniosek o przeniesienie zapłacić ostatni abonament + 2 mce bd wciąż miała w gratisie w Plush'u
Decyzja w tej sprawie należy do Ciebie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
ODPOWIEDZ