Brak Internetu

Tematy związane z Internetem Mobilnym.
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Brak Internetu

Post autor: Daniel_Plus »

jovi123, prześlij proszę screen z ustawień. Czy w routerze jest karta Plus Abonament, czy Plus Internet?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jovi123
PlusManiak
Posty: 112
Rejestracja: 24 sty 2017, o 17:10

Re: Brak Internetu

Post autor: jovi123 »

Daniel_Plus pisze:jovi123, prześlij proszę screen z ustawień. Czy w routerze jest karta Plus Abonament, czy Plus Internet?
W routerze jest karta plus abonament od 6 lat router huawai B315 kupiony w salonie plusa ustawienia domyślne których nie mogę zmienić to nazwa plus użytkownik i hasło puste i APN internet dodając kolejne ustawienie w miejsce użytkownik i hasło wskakują dane zabezpieczenia wejścia do routera jak chcę ustawić APN plus
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5502
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Brak Internetu

Post autor: Michał_Plus »

jovi123, przywróć ustawienia fabryczne i spróbuj ponownie. Prześlij proszę screen z ustawień.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jovi123
PlusManiak
Posty: 112
Rejestracja: 24 sty 2017, o 17:10

Re: Brak Internetu

Post autor: jovi123 »

Michał_Plus pisze:jovi123, przywróć ustawienia fabryczne i spróbuj ponownie. Prześlij proszę screen z ustawień.
przywróciłem ustawienia fabryczne i screan poniżej
Załączniki
Screenshot_2018-11-13 Huawei B315.png
Awatar użytkownika
Michał_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 5502
Rejestracja: 1 lut 2017, o 09:13

Re: Brak Internetu

Post autor: Michał_Plus »

jovi123, czy teraz, po wybraniu nowego profilu, ta opcja jest nadal niedostępna? Czy w innych ustawienia (zakładkach) również masz odmowę dostępu?
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
jovi123
PlusManiak
Posty: 112
Rejestracja: 24 sty 2017, o 17:10

Re: Brak Internetu

Post autor: jovi123 »

Michał_Plus pisze:jovi123, czy teraz, po wybraniu nowego profilu, ta opcja jest nadal niedostępna? Czy w innych ustawienia (zakładkach) również masz odmowę dostępu?
przecież jak bym mógł wpisać APN plus lub dodać nowy profil to nie wysyłał bym tego screna i bił pianę kolejny dzień , obraz po ustawieniach fabrycznych jest taki jak na zdjęciu i nic nie można zmienić
Awatar użytkownika
Daniel_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 1629
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 14:01

Re: Brak Internetu

Post autor: Daniel_Plus »

jovi123, proponuję zatem aktualizację oprogramowania, jeśli jest nowsza wersja. Jeśli nie to skontaktuj się z producentem urządzenia.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
miki123
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2018, o 10:49

Re: Brak Internetu

Post autor: miki123 »

Daniel_Plus pisze:jovi123, proponuję zatem aktualizację oprogramowania, jeśli jest nowsza wersja. Jeśli nie to skontaktuj się z producentem urządzenia.
Przykro mi że sam musiałem szukać odpowiedzi w sieci a nie uzyskałem jej od Pana ustawienia w moim modemie są jak najbardziej poprawne ponieważ APN PLUS jest tylko dla taryf głosowych natomiast dla taryf internetowych jest APN INTERNET i jest to odpowiedź nie tyle dla Pana ponieważ z uwagi na swoje zajęcie powinien pan to wiedzieć lecz dla użytkowników borykających się z podobnym problemem
Ostatnio zmieniony 19 lis 2018, o 14:44 przez miki123, łącznie zmieniany 1 raz.
zbych_in_flames
V.I.P.
Posty: 1249
Rejestracja: 8 lis 2012, o 18:06

Re: Brak Internetu

Post autor: zbych_in_flames »

jovi123 pisze:w routerze B315 automatycznie ustawia się APN internet nie plus ? kiedy chcę dodać nowy profil w miejsce użytkownik i hasło automatycznie wpisują się dane admin i hasło do modemu i nie mogę tego zmienić
To jest prawidłowy APN dla taryf internetowych w Plusie, jeśli taką masz to nic nie zmieniaj. Jeśli w routerze masz kartę z taryfą głosową ( lub innego operatora) to, żeby utworzyć nowy profil z innym APN i go ustawić to należy w pierwszej kolejności przerwać połączenie (albo uruchomić router bez karty SIM) wprowadzić nowy profil zapisać i ustawić jako domyślny i ponownie się połączyć ( lub włożyć kartę).
jovi123
PlusManiak
Posty: 112
Rejestracja: 24 sty 2017, o 17:10

Re: Brak Internetu

Post autor: jovi123 »

zbych_in_flames pisze:
jovi123 pisze:w routerze B315 automatycznie ustawia się APN internet nie plus ? kiedy chcę dodać nowy profil w miejsce użytkownik i hasło automatycznie wpisują się dane admin i hasło do modemu i nie mogę tego zmienić
To jest prawidłowy APN dla taryf internetowych w Plusie, jeśli taką masz to nic nie zmieniaj. Jeśli w routerze masz kartę z taryfą głosową ( lub innego operatora) to, żeby utworzyć nowy profil z innym APN i go ustawić to należy w pierwszej kolejności przerwać połączenie (albo uruchomić router bez karty SIM) wprowadzić nowy profil zapisać i ustawić jako domyślny i ponownie się połączyć ( lub włożyć kartę).
konto działa ponownie być może był to przypadek lub chwilowa awaria ufff, wiem że jest wszystko OK bo się naszukałem w sieci a pan Daniel z plusa trochę mnie wyprowadził w pole
ODPOWIEDZ