GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

W tym dziale pytamy o Plus Mix i Plus na Kartę. Odpowiedzi udzielą Wam specjaliści Plusa
Regulamin forum
Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 – 18:00
Garjusz
Administrator
Administrator
Posty: 2869
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 5 paź 2007, o 18:42
Lokalizacja: PlusForum
Kontakt:

GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Garjusz »

GigaBank to promocja dzięki, której użytkownicy oferty Plus na Kartę będą mogli przedłużyć ważność niewykorzystanych bonusowych gigabajtów z doładowania i ich nie tracić. Wystarczy zasilić swoje konto przed upływem terminu ważności bonusu by przedłużyć ważność niewykorzystanych gigabajtów i od razu zyskać nowe bonusowe GB.

W ofercie „na kartę” w sieci Plus każde doładowanie to bonusowe Gigabajty, nawet do 100 GB, oraz bezpłatny transfer danych w serwisach iPLA i PlusMusic. Klienci, którzy zasilą swoje konto za minimum 25 zł otrzymają Pakiet Social, dzięki któremu transfer danych do serwisów Facebook, Messenger i Viber jest bezpłatny i nie pomniejsza pakietu GB.

Promocja jest dostępna od 25 stycznia, zarówno dla nowych, jak i obecnych, użytkowników taryfy Elastyczna na Kartę i można z niej korzystać wielokrotnie.

http://www.plusblog.pl/gigabank-czyli-w ... racisz-gb/

ULOTKA - Pobierz
Załączniki
GigaBank1.jpg
feniks1986
Początkujący PlusManiak
Posty: 16
Rejestracja: 13 lip 2016, o 13:37
Lokalizacja: Sanok

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: feniks1986 »

Witam
Jeśli posiadam poprzednią taryfę i włączę teraz Elastyczna na Kartę to promocja GigaBank będzie aktywowana z automatu czy trzeba ja aktywować samemu kodem.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1186
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Ron »

feniks1986 pisze:Witam
Jeśli posiadam poprzednią taryfę i włączę teraz Elastyczna na Kartę to promocja GigaBank będzie aktywowana z automatu czy trzeba ja aktywować samemu kodem.
Promocja zostanie aktywowana automatycznie z chwilą zmiany taryfy na Plus Elastyczna na Kartę, jeśli zmiana taryfy nastąpi po 25 stycznia 2019 ;-)
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Joanna_Plus »

Witaj feniks1986,

jeżeli dokonasz miany na taryfę Plus Elastyczna na Kartę, to wówczas:
Ron pisze:Promocja zostanie aktywowana automatycznie z chwilą zmiany taryfy na Plus Elastyczna na Kartę, jeśli zmiana taryfy nastąpi po 25 stycznia 2019
Przed dokonaniem zasilenia sprawdź proszę kodem *136# czy aktywacja usługi się już zakończyła i czy widnieje już ona w dodanych promocjach.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Davvvi »

Witam. Przyłącze się do tematu. Obecnie posiadam taryfe PNK elastyczna czy jakoś tak. Posiadam bonus po doładowaniu czyli 25gb na 90dni i nie obciążające pqkietu social media. Co się zmieni po przejściu na Gigabank oprócz przepadania pakietu? Socjalmedia dalej nie będą pobierać z pakietu? Dalej będzie 25GB na 90 dni po doładowaniu? Czy po przejściu na Gigabank automatycznie pakiet bonusowy przestanie działać i lepiej jest przejść na gigabank przed kolejnym doładowaniem?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1186
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Ron »

Davvvi pisze:Co się zmieni po przejściu na Gigabank oprócz przepadania pakietu?
Pakiet z promocji „Bonusy po doładowaniu w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” pozostanie do końca ważności pakietu. Sprawdziłem to osobiście na swoim koncie. ;-)
Davvvi pisze:Socjalmedia dalej nie będą pobierać z pakietu?
Dokładnie, w nowej promocji „GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę”, od doładowania 25,00 zł zostaje przyznany pakiet Pakiet Social, który nie pomniejsza limitu GB zgodnie z Regulaminem Promocji.
Davvvi pisze:Dalej będzie 25GB na 90 dni po doładowaniu?
Tak, po doładowaniu 50-99,99 zł.
Davvvi pisze:Czy po przejściu na Gigabank automatycznie pakiet bonusowy przestanie działać i lepiej jest przejść na gigabank przed kolejnym doładowaniem?
Sprawdzając osobiście na swoim koncie, poprzedni pakiet pozostaje do końca ważności. Nowy pakiet z Promocji GigaBank ma ustalony nowy okres ważności zgodny z doładowaniem ;-)

Aby przejść na nową Promocję GigaBank, należy wyłączyć poprzednią („Bonusy po doładowaniu w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę”), a następnie aktywować GigaBank i poczekać na SMS potwierdzający aktywację.

Najważniejszą korzyścią promocji „GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” jest sumowanie się GB.
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Davvvi »

Ok. Dziękuję za info. Czyli zmieni mi się aby to ,że internet nie będzie już przepadał przynajmniej do tych 100GB. Dzięki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Joanna_Plus »

Ron,

dziękuję :-).

Davvvi,

to ja dodam jeszcze, że promocję Bonusy po doładowaniu wyłączysz kodem *136*00*03#, a GigaBank aktywujesz wpisując *136*11*8965#.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Davvvi »

Dziekuje . Na pewno skorzystam.
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Davvvi »

Witam. Mam pytanko odnośnie pakietu Gigabank. Uzbierało mi się bodajrze w okolicach 60GB konto miałem ważne do 14.01 2020. Zasiliłem konto 15.01. Po zasileniu powiniem mieć koło 80GB. Wchodzę w aplikację a tam 23.8GB bo trochę zużyłem. Przecierz miało nie przepadać.
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1186
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Ron »

@Davvvi,

Zgodnie z Regulaminem „GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” §3 pkt8, po okresie ważności Bonusu, limit danych (GB) przepada.
"Po upływie Okresu Ważności Bonusu, niewykorzystany limit danych w ramach Bonusu przepada i nie jest zwracany w jakiejkolwiek formie..."
Bonus nie przepadnie, jeśli dokonasz doładowania w okresie ważności BONUSU - GigaBank.
Ważność Bonusu możesz sprawdzać kodem *121# i połączenie.
antenek
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2020, o 14:54

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: antenek »

Czy istnieje inny sposób niż nowe zasilenie konta aby przedłużyć ważności gigabajtów. Może jakiś kod płatny, na koncie skumulowały mi się trochę środki finansowe, z których można bybyło przedłużyć GB.
Awatar użytkownika
Joanna_Plus
Specjalista Plusa
Posty: 22374
Rejestracja: 18 gru 2012, o 19:40

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Joanna_Plus »

antenek,
antenek pisze:Czy istnieje inny sposób niż nowe zasilenie konta aby przedłużyć ważności gigabajtów.
Niestety nie.
Chcesz przedłużyć umowę, kupić nowy numer, albo przenieść go z innej sieci?

Obrazek

Sprawdź też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszym FAQ
Davvvi
PlusManiak
Posty: 78
Rejestracja: 9 lip 2014, o 20:27

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Davvvi »

Witam. Czy po wyczerpaniu pakiutu internet zwalnia ? Czy pobiera pieniądze z konta?
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1186
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: GigaBank, czyli w Plusie Na Kartę nie tracisz GB!

Post autor: Ron »

Davvvi pisze:Witam. Czy po wyczerpaniu pakiutu internet zwalnia ? Czy pobiera pieniądze z konta?
Jeśli chodzi o „GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę”, po wykorzystaniu GB prędkość transmisji danych zostanie obniżona do max 32 kb/s.
ODPOWIEDZ