jak przejść z t-mobile do plusa na kartę??

Wszystko o 36.6, Simplus, MixPlus, Sami Swoi...
jacek86
Nowy
Posty: 1
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 6 lut 2020, o 12:02

jak przejść z t-mobile do plusa na kartę??

Post autor: jacek86 »

Witam.

Kończy mi się umowa abonamentowa w T-mobile.
Chciałbym przejśc do plusa na kartę (NIE mixplusa) ,ale zależy mi na zachowaniu obecnego numeru ze wzgledu na to,iz mam go wiele lat.
Co muszę zrobić aby móc stać się użytkownikiem PLUSA NA KARTĘ
oraz jakie oferują Państwo pakiety miesięczne i w jakiej kwocie???
marekkalisz19
PlusManiak
Posty: 59
Rejestracja: 16 sie 2014, o 12:09

Re: jak przejść z t-mobile do plusa na kartę??

Post autor: marekkalisz19 »

Idziesz do salonu Plusa-dowolnego i mówisz że chcesz przenieść numer do Plusa na kartę Elastyczna-bo do takiej przenoszą na start, podajesz swoje dane i Pani/Pan pytają w jakim trybie ma być przeniesiony numer. Są to albo tryb jednodniowy, albo podajesz dokładną datę wypowiedzenia umowy na ten numer z T-Mobile. Po podpisaniu chyba 3 stron z danymi i powrocie do domu, czekasz na wiadomość od Plusa o możliwości przeniesienia, albo odmowy. Jeżeli operator uwolni numer, to w dzień który wybrałeś w salonie jako data przeniesienia, numer po północy, zazwyczaj pomiędzy 0 a 2 w nocy zostanie włączony do Plusa na kartę taryfa Elastyczna. Z taryfy elastycznej od razu można za 5zł zmienić taryfę na Nowy Plush albo na Prosto na Kartę. Ceny pakietów w poszczególnych taryfach są na forum, jest zbiorczy wątek, wystarczy wpisać w wyszukiwarce ;) Edit. Aha i przy przenoszeniu numeru w Plus na kartę elastyczna dostajemy bonus na 3 miesiące-w Plus online w aplikacji albo przez przeglądarkę można włączyć pakiet Rozmowy do wszystkich za darmo+smsy+mmsy za 0zł (rabat za przeniesienie z 25zł), przez pierwsze 3 miesiące. I bonus działa tylko w tej taryfie, przy zmianie na inną rabat przepada ;)
Awatar użytkownika
Ron
V.I.P.
Posty: 1176
Rejestracja: 18 maja 2015, o 18:24
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: jak przejść z t-mobile do plusa na kartę??

Post autor: Ron »

Tylko Salony zlecają przeniesienie numeru. Pamiętaj, aby we wniosku zaznaczć datę przeniesienia na koniec okresu promocyjnego (zastrzeżonego).
ODPOWIEDZ