Brak sprzętu

Testy telefonów, smartonów i tabletów przeprowadzane przez plusblog.pl . Wszytko co związane z telefonami. Jaki telefon wybrać, pytania, porady, sugestie.
Dare50
Nowy
Posty: 8
Meble Kuchenne na wymiar Warszawa - facebook
Rejestracja: 12 mar 2020, o 16:20

Brak sprzętu

Post autor: Dare50 »

Witam , jak to jest że Plus przyjmuje zamówienia na sprzęt którego nie posiada , to jest po prostu naciąganie klientów i kwalifikuje się do UOKiK , w czasie przenoszenia nr. sprzęt był dostępny i cała operacja przeszła pozytywnie , a teraz jak dzwonie z zapytaniem o status to okazuje się że SklepPlus nie ma telefonu na stanie , no żenada jakaś .
Dejvu
Początkujący PlusManiak
Posty: 10
Rejestracja: 9 mar 2020, o 17:01

Re: Brak sprzętu

Post autor: Dejvu »

Zgadzam się z kolegą, to jest dramat ze operator sprzedaje cos czego nie posiada na magazynie. Nie mam = Nie oferuje mozliwosci zakupu. 0 informacji (oficialnych) na stronie/mailowo/telefonicznie odnosnie zamówien z S20 ultra. Fajne przywitanie nowego klienta, wyglada to mega słabo i jestem zawiedzony nastawieniem do klienta z waszej strony. Kazdy odsyła do innej osoby jak sie pyta a nikt nie potrafi napisac szczegółowo kiedy to zostanie zrealizowane i czy wogole jescze to bedzie w marcu. Dla mnie slaba sytuacja... Czemu nikt nie napsize oficialnie tego na forum albo waszych stronach lub mailowo na adres z ktorego bylo zamowienie? Jestem zawiedziony.
yeloo
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2020, o 01:35

Re: Brak sprzętu

Post autor: yeloo »

Dostał już ktoś zamówiony przez siebie S20 Ultra?
Dare50
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 mar 2020, o 16:20

Re: Brak sprzętu

Post autor: Dare50 »

dzisiaj dostałem
ODPOWIEDZ